Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

İstanbul Piyalepaşa'da yer alan ve uzun zamandır da beklenen projelerden olan Piyalepaşa Semt İstanbul, örnek dairesi ile akıllardaki soru işaretlerini kaldırıyor.

Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenmeye devam edilen Piyalepaşa Semt İstanbul'da seçeneklerin de neler olduğu merak ediliyor. Proje hakkında bir çok iddianın ortaya atılması dikkatlerden kaçmazken genel olarak yatırımcılar proje hakkında net bilgilerin de elde edilmesini istiyor.

 

Uzun zamandır bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Piyalepaşa Semt İstanbul için örnek dairenin de hazırlanması akıllardaki soru işaretlerini tamamen kaldırıyor. Piyalepaşa semtinde yer alarak lokasyon anlamında çok iyi bir mevkide olan Piyalepaşa Semt İstanbul, Mecidiyeköt, Taksim, Şişli gibi merkezlere yakınlığı ile de beğeniliyor.

 

Piyalepaşa Semt İstanbul özellikleri

 

Pek çok kişi İstanbul'da hem iyi bir semtte hem de iyi bir dairede oturmak istiyor. Lokasyon anlamında rahat etmek isteyen pek çok kişi için yeni girişimlerin de sağlanması ile birlikte Piyalepaşa Semt İstanbul hayat buluyor.

 

Özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanan Piyalepaşa Semt İstanbul, 3+1 ve 1+1 daireleri ile dikkatleri çekiyor. Tamamen bir semt hayatının benimsendiği Piyalepaşa Semt İstanbul'da aynı zamanda içinde bulundurduğu yüzme havuzu, saunası, spor alanları, fitness salonu, yürüyüş parkurları ve bisiklet alanları ile de dikkat çekeren herkesin kolay bir adım atmasını ve bu sayede de fark yaratmasını sağlıyor.

Etiketler : Konut Projeleri