Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

truck

İstanbul Piyalepaşa'da yer alan ve uzun zamandır da beklenen projelerden olan Piyalepaşa Semt İstanbul, örnek dairesi ile akıllardaki soru işaretlerini kaldırıyor.

Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenmeye devam edilen Piyalepaşa Semt İstanbul'da seçeneklerin de neler olduğu merak ediliyor. Proje hakkında bir çok iddianın ortaya atılması dikkatlerden kaçmazken genel olarak yatırımcılar proje hakkında net bilgilerin de elde edilmesini istiyor.

Uzun zamandır bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Piyalepaşa Semt İstanbul için örnek dairenin de hazırlanması akıllardaki soru işaretlerini tamamen kaldırıyor. Piyalepaşa semtinde yer alarak lokasyon anlamında çok iyi bir mevkide olan Piyalepaşa Semt İstanbul, Mecidiyeköt, Taksim, Şişli gibi merkezlere yakınlığı ile de beğeniliyor.

Piyalepaşa Semt İstanbul özellikleri

Pek çok kişi İstanbul'da hem iyi bir semtte hem de iyi bir dairede oturmak istiyor. Lokasyon anlamında rahat etmek isteyen pek çok kişi için yeni girişimlerin de sağlanması ile birlikte Piyalepaşa Semt İstanbul hayat buluyor.

Özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanan Piyalepaşa Semt İstanbul, 3+1 ve 1+1 daireleri ile dikkatleri çekiyor. Tamamen bir semt hayatının benimsendiği Piyalepaşa Semt İstanbul'da aynı zamanda içinde bulundurduğu yüzme havuzu, saunası, spor alanları, fitness salonu, yürüyüş parkurları ve bisiklet alanları ile de dikkat çekeren herkesin kolay bir adım atmasını ve bu sayede de fark yaratmasını sağlıyor.

"Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor" Yorumlar

"Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor" Benzer Haberler


Piyalepaşa İstanbul 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Piyalepaşa İstanbul 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Piyalepaşa İstanbul sektör ve ekonomiye destek olma amaçlı ve tüketicinin konut alımında kolaylık yapmak adına Emlak Konut GYO liderliğinde, KONUTDER ve GYODER'in sağlamış olduğu desteklerle gerçekleşmekte olan yeni konut seferberliğine son hız destek vermekte. . Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

Cityist Offices Piyalepaşa

Cityist Offices Piyalepaşa

İstanbul Piyalepaşa Meydanı'na yakın bir bölgede hızla yükselen Cityist Offices Piyalepaşa, mimarisi ile büyülemeye devam ediyor.

Piyalepaşa İstanbul projesi fiyatları ne kadar?

Piyalepaşa İstanbul projesi fiyatları ne kadar?

Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor. Piyalepaşa Gayrimenkul'ün Beyoğlu'nda kentsel dönüşüm kapsamında inşa ettiği Piyalepaşa İstanbul'da daire fiyatları 706 bin liradan başlıyor.

Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

İstanbul Piyalepaşa'da yer alan ve uzun zamandır da beklenen projelerden olan Piyalepaşa Semt İstanbul, örnek dairesi ile akıllardaki soru işaretlerini kaldırıyor.. Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

Beyoğlu Piyalepaşa projesi fiyatları ve özellikleri

Beyoğlu Piyalepaşa projesi fiyatları ve özellikleri

Beyoğlu'nun en önemli projelerinden biri olan Piyalepaşa, en güzel özellikleri ile şaşırtmaya devam ediyor.

Beyoğlu Piyalepaşa Nerede?

Beyoğlu Piyalepaşa Nerede?

İstanbul'un en gözde projelerinden biri olmaya aday Beyoğlu Piyalepaşa, reklam filmleri ile de akılları karıştırıyor. Pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan Beyoğlu Piyalepaşa'nın tam olarak hangi konumda olduğu ve lokasyon olarak nerelere yakın olduğunu merak edenler için kısa bir detaylar haberimizde.... Piyalepaşa Semt İstanbul'da örnek dairesi ile büyülüyor

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

Daireleri ile ön satışa çıkan ve mahalle havasını yaşamınıza getirmek için uğraşan Piyalepaşa İstanbul, sizleri yeni kampanyaları ile ev sahibi yapıyor. Beyoğlu'nun parlayan yıldızı Piyalepaşa İstanbul, bu kampanyaları ile yine alanında birinci oluyor.

Piyalepaşa İstanbul fiyatları ne kadar?

Piyalepaşa İstanbul fiyatları ne kadar?

Pek çok kişinin merakla beklediği ve özelliklerini takip ettiği Piyalepaşa İstanbul, en güzel lokasyonlardan biri olan İstanbul Avrupa Yakası'nda Piyalepaşa'da inşa ediliyor. Pek çok merkeze yakın olan Piyalepaşa İstanbul ulaşım sorunu olan İstanbul'da bir vaha olarak dikkat çekiyor.