Piazza Maltepe projesinin fiyatları belli oldu!

Piazza Maltepe projesinin fiyatları belli oldu!

Maltepe'nin en güzel projesi olarak görülen Piazza Maltepe'nin daire fiyatları sonunda belli oldu.

Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve herkesin de genel olarak yeni adımlar atmasını sağlayacak olan ana projelerden olan Piazza Maltepe, kapılarını açıyor. Yapımının hızla tamamlanmasının ardından son düzenlemeleri ile dikkat çeken Piazza Maltepe lokasyon olarak da çok iyi bir konumda yer alıyor.

 

İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Piazza Maltepe'nin her geçen gün daha da önem kazanması ile birlikte bölge değerlenirken Maltepe'de de hayat giderek farklılaşıyor. Adım adım yeni projelerin gelmesi ile birlikte bölgede hareketliliğin artması konut fiyatlarını da etkiliyor.

 

Rönesans Piazza Maltepe fiyatları - Rönesans Piazza Maltepe özellikleri

 

Son zamanların en güzel projelerinden olan Piazza Maltepe, hem fiyatları hem lokasyonu hem de yenilikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. 42 bin metrekare alan üzerinde yükselen Piazza, 29 kattan oluşan 230 dairelik konut bloğu, 21 katlı ofis bloğu ve alışveriş merkezinden oluşuyor. Adalar manzarası ile de sahiplerini mest eden Piazza Maltepe, 59 ila 135 metrekare arasında değişen 1+1 daireler, alanları 96 ila 157 metrekare arasında değişen 2+1 daireler, alanları 152 ila 214 metrekare arasında değişen 3+1 daireler ile her ihtiyaca uygun konut üretimini gerçekleştiriyor. 

 

Fiyatları ile de dikkatleri çeken Piazza Maltepe, 450 bin liradan başlayan fiyatlarla herkesin de beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Piazza Fiyatları   Piazza