Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

truck

Elinden bir anda toplu para çıkması yerine taksitler halinde ödeme yapmak isteyenler için peşinatsız markalı konut projelerini araştırdık.

Yaz demek bir nevi düğün zamanı demek. Bir ev alıp, yuva kurmak isteyenler yaz aylarında konut arayışına girerken, inşaat firmaları da evlenecek çiftleri düşünerek yeni kampanyalar sunuyor. Sıfır faizli, alternatif ödemeli planlar yanı sıra peşinatsız ödeme seçenekleri de sunuluyor. Sizler için peşinatı sıfırlayan konut projelerini derledik.

1- Sinpaş GYO'nun tüm projeleri

42. yılını kutlayan Sinpaş GYO, projelerinde kısa bir süreliğine peşinatı kaldırdı. Vade farkını da indiren Sinpaş GYO'nun kmapanyası "Şimdi peşinat yok, 10 vade var" şeklinde duyuruldu. Queen Central Park, Aydos Country, Ege Vadisi, İncek Dünyası, Bursa Modern ve Ege Yakası projelerini kapsayan 'Güle Güle Otur Türkiyem' kampanyası sınırlı sayıda konut için geçerli. 

2- Vadiyaka - Olimpa Park

Fuzul Grup tarafından Başakşehir'de hayata geçirile Vadiyaka ve Olimpa Park projelerinde de sıfır peşinatlı ödeme planı uygulanıyor. Hemen teslim edilen Olimpa Park ve 2017 Haziran'da teslim edilecek Vadiyaka'da faiz oranı 0,70 olarak belirtilirken, peşinat 1 yıl sonraya erteleniyor. Bu projelerde aynı zamanda takas sistemi de alternatif olarak sunuluyor. Bu sisteme göre mevcut eviniz peşinat olarak sayılabiliyor. 

3- Mai Residence

Konutların hemen teslim edildiği ve yaşamın başladığı Mai Residence'ta banka kredili ödeme yapmak istediğiniz takdirde yüzde 75 oranında kredi kullanıyorsunuz. Yüzde 25'lik peşinatı ise daha sonra yine taksitler halinde Mai Residence'ın yapımcısı Fer Yapı'ya ödeyebiliyorsunuz. 1+0'dan 3+1'e kadar konutların bulunduğu projede uzun süredir oturum var.

4- Zermeram

Konya'da hayata geçirilen dev proje Zermeram'da sıfır peşinat, 10 yıl 0,69 veya 5 yıl 0,35 vade farkı uygulanıyor. Seha Yapı ve İttifak Holding ortaklığında inşa edilen Zermeram'da teslimler 2018 yılının Ocak ayında gerçekleştirilecek. 1077 konutluk projede fiyatlar 236 bin TL'den başlıyor. 

5- Çukurova Balkon

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da konumlandırılan Çukurova Balkon projesinde peşinatsız ev kampanyası devam ediyor. Çukurova Balkon'da konut satın almak isteyenler için yüzde 75 banka kredisi ardından, yüzde 25'lik peşinat 1 yıl sonra teslimde ödeniyor. Projede teslimler 2017 yılının Eylül ayında gerçekleştirilecek. 

"Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!" Yorumlar

"Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!" Benzer Haberler


Ev Almak İsteyenler İçin En Önemli Kriter Hangisi?

Ev Almak İsteyenler İçin En Önemli Kriter Hangisi?

Ev almak son derece önemli bir karardır. Sonuç olarak ömür boyu yaşanacak bir mekan seçilmektedir. Ancak ev almak isteyenler için önemli kriter bilindiğinde, çok daha konforlu bir hayat sürülmesi mümkün olmaktadır.. Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Kira Depozitosunu Geri Almak

Kira Depozitosunu Geri Almak

Kiralama işleminde kiracının belli bir oranda güvence bedeli vermesi, Borçlar Kanunu kapsamında değerlendirilmektedir. Peki, kira depozitosunu geri almak mümkün müdür?

Ev almak isteyene yeni model: Yapı Tasarrufları Sandığı!

Ev almak isteyene yeni model: Yapı Tasarrufları Sandığı!

Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!. Türk bankacılık sektörü, özellikle alt gelir grubuna hitap eden Almanya'nın "Yapı Tasarrufları Sandığı" modelini gündemine aldı.

Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Elinden bir anda toplu para çıkması yerine taksitler halinde ödeme yapmak isteyenler için peşinatsız markalı konut projelerini araştırdık. . Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Dolar Bu Kadar Yükselirken Ev Almak Mantıklı mı?

Dolar Bu Kadar Yükselirken Ev Almak Mantıklı mı?

Doların çıkabileceği en yüksek seviyeye çıktığı günlerde ortak görüş olarak sektör firmaları, doların ne zaman düşüp yükseleceğinin belli olmadığın uzun vade içerisinde en kıymetli yatırımın gayrimenkul olduğunu belirtiyor.

Topraktan Ev Almak Ne Kadar Karlı?

Topraktan Ev Almak Ne Kadar Karlı?

Çoğu insan iyi bir yatırım için topraktan ev almayı tercih etmektedir. Peki, topraktan ev almak ne kadar karlı? Topraktan ev almanın bazı durumlar haricinde çok karlı bir yatırım olduğu söylenmektedir.. Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

İskan almak için ne yapılmalıdır?

İskan almak için ne yapılmalıdır?

Oldukça kafa karıştıran iskan konusuna açıklık getirmek için gerekli tüm belgeler ve detaylar haberimizde..

Dükkan kiralayarak iş kurmak isteyenler dikkat!

Dükkan kiralayarak iş kurmak isteyenler dikkat!

Dükkanı kiralarken çıkarlarınızı korumak adına sözleşmede dikkat etmeniz gereken hususları biliyor musunuz? İşyeri sözleşmenin hukuki niteliğinin olması için sözleşme nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabı haberimizde...