Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

truck

Elinden bir anda toplu para çıkması yerine taksitler halinde ödeme yapmak isteyenler için peşinatsız markalı konut projelerini araştırdık.

Yaz demek bir nevi düğün zamanı demek. Bir ev alıp, yuva kurmak isteyenler yaz aylarında konut arayışına girerken, inşaat firmaları da evlenecek çiftleri düşünerek yeni kampanyalar sunuyor. Sıfır faizli, alternatif ödemeli planlar yanı sıra peşinatsız ödeme seçenekleri de sunuluyor. Sizler için peşinatı sıfırlayan konut projelerini derledik.

1- Sinpaş GYO'nun tüm projeleri

42. yılını kutlayan Sinpaş GYO, projelerinde kısa bir süreliğine peşinatı kaldırdı. Vade farkını da indiren Sinpaş GYO'nun kmapanyası "Şimdi peşinat yok, 10 vade var" şeklinde duyuruldu. Queen Central Park, Aydos Country, Ege Vadisi, İncek Dünyası, Bursa Modern ve Ege Yakası projelerini kapsayan 'Güle Güle Otur Türkiyem' kampanyası sınırlı sayıda konut için geçerli. 

2- Vadiyaka - Olimpa Park

Fuzul Grup tarafından Başakşehir'de hayata geçirile Vadiyaka ve Olimpa Park projelerinde de sıfır peşinatlı ödeme planı uygulanıyor. Hemen teslim edilen Olimpa Park ve 2017 Haziran'da teslim edilecek Vadiyaka'da faiz oranı 0,70 olarak belirtilirken, peşinat 1 yıl sonraya erteleniyor. Bu projelerde aynı zamanda takas sistemi de alternatif olarak sunuluyor. Bu sisteme göre mevcut eviniz peşinat olarak sayılabiliyor. 

3- Mai Residence

Konutların hemen teslim edildiği ve yaşamın başladığı Mai Residence'ta banka kredili ödeme yapmak istediğiniz takdirde yüzde 75 oranında kredi kullanıyorsunuz. Yüzde 25'lik peşinatı ise daha sonra yine taksitler halinde Mai Residence'ın yapımcısı Fer Yapı'ya ödeyebiliyorsunuz. 1+0'dan 3+1'e kadar konutların bulunduğu projede uzun süredir oturum var.

4- Zermeram

Konya'da hayata geçirilen dev proje Zermeram'da sıfır peşinat, 10 yıl 0,69 veya 5 yıl 0,35 vade farkı uygulanıyor. Seha Yapı ve İttifak Holding ortaklığında inşa edilen Zermeram'da teslimler 2018 yılının Ocak ayında gerçekleştirilecek. 1077 konutluk projede fiyatlar 236 bin TL'den başlıyor. 

5- Çukurova Balkon

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da konumlandırılan Çukurova Balkon projesinde peşinatsız ev kampanyası devam ediyor. Çukurova Balkon'da konut satın almak isteyenler için yüzde 75 banka kredisi ardından, yüzde 25'lik peşinat 1 yıl sonra teslimde ödeniyor. Projede teslimler 2017 yılının Eylül ayında gerçekleştirilecek. 

"Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!" Yorumlar

"Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!" Benzer Haberler


Peşinatsız Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Peşinatsız Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Ülkemizde yaşayan alt gelir sınıfı ve orta gelir sınıfına mensup olan vatandaşlarımızın ev sahibi olma hayalini gerçekleştirme noktasında bazı vatandaşlarımız peşinat sıkıntısı çekmektedir. Bu peşinat ödeme hususunda herhangi bir çıkar yok var mı, peşinatsız nasıl ev sahibi olunur gibi sorularınızın cevabı haberimizde…. Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

2018 Peşinatsız Konut Projeleri

2018 Peşinatsız Konut Projeleri

İstanbul üzerinde konumlanmakta olan, 2017 yılı içerisinde peşinatsız konut projelerini sizler için derledik. Peşinatsız konutların ödeme koşulları çerçevesinde ödemede rahatlıklar ortaya çıkmakta.

Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!. Elinden bir anda toplu para çıkması yerine taksitler halinde ödeme yapmak isteyenler için peşinatsız markalı konut projelerini araştırdık.

Peşinatsız Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Peşinatsız Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Büyük şehirlerde yüksek kiralar can sıkmakta, belli bir gelire sahip olanların ev kiralama imkanları giderek azalmaktadır. Bu nedenle insanlar ev sahibi olarak kira derdinden kurtulmak istemektedir. Ancak ev satın almak isteyenlerin aklına ilk olarak verilecek peşinat gelmektedir. Peki, peşinatsız ev kredisi nasıl alınır? . Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Sinpaş Marina Ankara'da peşinatsız daire alma fırsatı!

Sinpaş Marina Ankara'da peşinatsız daire alma fırsatı!

Ankara'nın en çok tercih edilen projelerinden olan Marina Ankara için yeni bir adım daha atılıyor. Uzun zamandır merakla beklenen projelerden olan Marina Ankara sizlere de yeni çözümler sunarak güzel bir daire almanızı sağlıyor.

Real Merter'de peşinatsız ev sahibi olun!

Real Merter'de peşinatsız ev sahibi olun!

İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Merter'de her geçen gün yükselmeye devam eden Real Merter, yeni ödeme seçenekleri ile ev almak isteyenlere muhteşem çözüm önerileri getiriyor. Peşinat olmadan ev alma olanağı sunan Real Merter'de ev fiyatları 342 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.. Peşinatsız ev almak isteyenler dikkat!

Aris Grand Tower'da peşinatsız vade farksız ev sahibi olma fırsatı!

Aris Grand Tower'da peşinatsız vade farksız ev sahibi olma fırsatı!

Fırsatların her geçen gün artış gösterdiği İstanbul'da ev sahibi olmak sanıldığından daha da kolay. Yeni projelerin merkezi olan Beylikdüzü'nde yükselmeye devam eden Aris Grand Tower, yüzde 0 peşinat ile ev sahibi olmanıza olanak sunuyor.