Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!

truck

Pendik'in lokasyon olarak en iyi bölgesinde yer alan Pendik Okyanus Evleri ile alakalı bir çok ayrıntı yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Göz dolduran bir proje olan Pendik Okyanus Evleri'nin fiyatlarının da belli olması, ev alacakları bu projeye yönlendiriyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Pendik, muhteşem bir lokasyon olmaya devam ediyor. Adım adım yeni projelerle herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden Pendik muhteşem projelerin de ortak alanı olmaya devam ediyor. Birbirinden yeni projelerin ortak noktası olan Pendik, son projelerden olan Okyanus Park Evleri'ne ev sahipliği yapıyor.

Muhteşem lokasyonu sayesinde pek çok noktaya yakın olan Pendik, bu anlamda pek çok kişinin de genel tercihleri arasında yer alıyor. Bu açıdan pek çok kişi için yeni adımların da atılmasını sağlayan Pendik Okyanus Evleri, özellikleri ile de şaşırtıyor.

Adım adım büyüyen ve gelişen Pendik Okyanus Evleri, ücretleri sayesinde de herkesi memnun ediyor. Bu anlamda farklılık yaratan Pendik Okyanus Evleri, 450 bin liradan başlayan fiyatlarla deniz manzaralı evler sunuyor.

Pendik Okyanus Evleri özellikleri

Pek çok kişi tarafından takip edilen projeler arasında yer alan Pendik Okyanus Evleri, özellikleri ile de muhteşem fırsatlar sunuyor. Okyanus Park Evleri 'nde 2+1, 3+1, 4+1 dublex ve 6+1 dublex şeklinde daire seçenekleri sunuluyor. Pendik Okyanus Park projesinde dairelerin yanı sıra çocuklar için oyun parkları, yürüyüş yolları, kamelyalar,palmiye ağaçları, süs havuzu, ve peyzaj alanı yer alıyor. Bu açıdan tam bir aile merkezi olan Pendik Okyanus Evleri sizleri de yeni tanıtım ofislerine bekliyor.

Okyanus Park Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Okyanus Park İletişim Bilgileri
Web : http://www.pendikokyanuspark.com/
Telefon : 0216 392 37 37
Adres : Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Tarık Buğra Lisesi önü Pendik/İstanbul

"Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!" Yorumlar

"Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!" Benzer Haberler


Ondörtüç Pendik 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ondörtüç Pendik 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

İnsay Yapı, Pendik üzerinde yükselttiği Ondörtüç Pendik projesinde bulunan bütün konutları 240 ay vadeyle satışa çıkartıyor. Öz sermayesi ve güvenilirliğiyle bilinmekte olan İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinde İş ve Garanti Bankasıyla çalışmakta.. Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!

Ondörtüç Pendik'te Yüzeysel İnşaatın %60'ı Bitti!

Ondörtüç Pendik'te Yüzeysel İnşaatın %60'ı Bitti!

İnsay Yapı imzasıyla Pendik'te inşasına başlanan Ondörtüç Pendik'te, inşaat çalışmaları tüm hızıyla ilerlemekte. İnşaat çalışmalarının hızla sürmekte olduğu bu projede kaba inşaatın %60'ı bitmiş durumda.

Portre Pendik’ten Kaçırılmayacak Fırsat

Portre Pendik’ten Kaçırılmayacak Fırsat

Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!. Portre Pendik yeni kampanyaları ile alıcılarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Pendik'te inşa edilen Portre Pendik yeni kampanyaları ile dikkateleri üzerine çekiyor. Detaylar haberimizde

Pendik Sahil Konakları yatırım yapmak isteyenleri çağrıyor!

Pendik Sahil Konakları yatırım yapmak isteyenleri çağrıyor!

Pendik Sahil Konakları yeni yatırımcılarını muhteşem kampanyalarla beklemeye devam ediyor.. Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

KİPTAŞ, Pendik Malazlar Arazisine Konut Yapıyor!

Pendik'te TEM bağlantı yolu üzerinde bulunan Malazlar Kibrit Fabrikası arazisine konut yapım izni çıkmadı. Şirket yetkilileri ise kat karşılığında araziyi KİPTAŞ'a teslim edecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, KİPTAŞ'a 15 katlı konut için izin verdi.

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Propa Vista Projesi Kartal - Pendik - Tavşantepe Metrosuyla Değerleniyor!

Kartal - Tavşantepe metro hattı, bölge üzerinde yer almakta olan projelere ilgiyi artırmış durumda. Kartal - Tavşantepe metro hattında bulunmakta olan Yakacık metro durağına 10 metre mesafede konumlanan Propa Vista projesi de konumu itibariyle konut yatırımı yapacak olanlar için en cazip projelerin en başında bulunuyor.. Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!

Ondörtüç Pendik'te Taksitler 240 Aya Kadar Uzatıldı!

Ondörtüç Pendik'te Taksitler 240 Aya Kadar Uzatıldı!

Cazip fiyat avantajlarıyla yatırımcısının karşısına çıkmış olan Ondörtüç Pendik üzerinden ev sahibi olmak isteyenler, artık 240 ay vadeyle ev sahibi olabiliyor. İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesiyle orta gelir düzeyinde olan vatandaşların işini kolaylaştırmayı hedeflerine dahil etmiş durumda.

Pendik - Kadıköy Arası Mesafe Metro Sayesinde 35 Dakikaya İniyor!

Pendik - Kadıköy Arası Mesafe Metro Sayesinde 35 Dakikaya İniyor!

Kadıköy - Kartal metro hattı Tavşantepe'ye kadar uzatılmış durumda. Pendik - Kadıköy arası "M4 Hattı Tavşantepe, Pendik ve Yakacık" metro istasyonlarıyla 35 dakikaya iniyor.