Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!

Pendik Okyanus Park Evleri ücretleri sonunda belli oldu!
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 13 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Pendik, muhteşem bir lokasyon olmaya devam ediyor. Adım adım yeni projelerle herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden Pendik muhteşem projelerin de ortak alanı olmaya devam ediyor. Birbirinden yeni projelerin ortak noktası olan Pendik, son projelerden olan Okyanus Park Evleri’ne ev sahipliği yapıyor.

 

Muhteşem lokasyonu sayesinde pek çok noktaya yakın olan Pendik, bu anlamda pek çok kişinin de genel tercihleri arasında yer alıyor. Bu açıdan pek çok kişi için yeni adımların da atılmasını sağlayan Pendik Okyanus Evleri, özellikleri ile de şaşırtıyor.

 

Adım adım büyüyen ve gelişen Pendik Okyanus Evleri, ücretleri sayesinde de herkesi memnun ediyor. Bu anlamda farklılık yaratan Pendik Okyanus Evleri, 450 bin liradan başlayan fiyatlarla deniz manzaralı evler sunuyor.

 

Pendik Okyanus Evleri özellikleri

 

Pek çok kişi tarafından takip edilen projeler arasında yer alan Pendik Okyanus Evleri, özellikleri ile de muhteşem fırsatlar sunuyor. Okyanus Park Evleri ‘nde 2+1, 3+1, 4+1 dublex ve 6+1 dublex şeklinde daire seçenekleri sunuluyor. Pendik Okyanus Park projesinde dairelerin yanı sıra çocuklar için oyun parkları, yürüyüş yolları, kamelyalar,palmiye ağaçları, süs havuzu, ve peyzaj alanı yer alıyor. Bu açıdan tam bir aile merkezi olan Pendik Okyanus Evleri sizleri de yeni tanıtım ofislerine bekliyor.Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Future Park Fiyat Listesi

Future Park Fiyat Listesi

Tema Tasarım | Osgaka.com