Papatya Park Residence nerede? Papatya Park Residence daira fiyatları

truck

Esenyurt bölgesinde inşasına devam edilen Papatya Park Residence lansman özel fiyatları ve kişiye özel ödeme fiyatları ile cazibe merkezi haline geliyor. Sadece ödeme fiyatları ile değil, özellikleri ile de büyüleyen Papatya Residence sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Her geçen gün büyümeye devam eden ve adım adım yeni projelerin de merkezi olan Esenyurt'ta yine muhteşem bir yapı daha ortaya çıkmak için gün sayıyor. Henüz yapımına devam edilen ve uzun zamandır pek çok kişi tarafından merakla takip edilen yapılardan olan Papatya Residence sizlere özel fiyatları ile geliyor.

Ev sahibi olmak isteyen fakat bu durumu daha kolay bir şekilde gerçekleştirerek daha uygun fiyatlar ödemek isteyenlere özel muhteşem ödeme planları çıkaran Papatya Residence, özellikleri ve fiyat uygulaması ile dikkatleri çekiyor. En yeni özellikleri sayesinde herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden Papatya Residence, kısa süre içinde teslim edilmeyi planlıyor.

Papatya Park Residence nerede? Papatya Park Residence daira fiyatları

Esenyurt bölgesinin en iyi yerinde yükselmeye devam eden Papatya Park Residence E-5 karayoluna sadece 300 metre mesafede bulunuyor. Bu açıdan trafik ve ulaşım sorununu ortadan kaldıran Papatya Park Residence aynı zamanda açık ve kapalı yüzme havuzları, saunası, hamamı, fitness salonu, müzik odası, aktivite alanları, kapalı otoparkı ve 7/24 güvenlik hizmeti ile birlikte sizlere muhteşem fırsatlar tanıyor.

Toplamda 3 etap ile projeye başlayan Papatya Park Residence, 178 konut ve 34 dükkan ile küçük bir yaşam merkezi olmaya aday gösteriliyor.

Papatya Park Residence Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Papatya Park Residence İletişim Bilgileri
Web : http://www.duzlemyapi.com/
Telefon : 444 34 94
Adres : Cumhuriyet Mah. 1993 Sok. Esenyurt/İstanbul

"Papatya Park Residence nerede? Papatya Park Residence daira fiyatları" Yorumlar

"Papatya Park Residence nerede? Papatya Park Residence daira fiyatları" Benzer Haberler


Papatya Park Residence nerede? Papatya Park Residence daira fiyatları

Papatya Park Residence nerede? Papatya Park Residence daira fiyatları

Esenyurt bölgesinde inşasına devam edilen Papatya Park Residence lansman özel fiyatları ve kişiye özel ödeme fiyatları ile cazibe merkezi haline geliyor. Sadece ödeme fiyatları ile değil, özellikleri ile de büyüleyen Papatya Residence sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.. Papatya Park Residence nerede? Papatya Park Residence daira fiyatları

Papatya Vadi Konakları özellikleri ve fiyatları

Papatya Vadi Konakları özellikleri ve fiyatları

Beylikdüzü bölgesinde yeni konutlar inşa etmeye devam eden Düzlem Yapı artık bir marka haline gelen Papatya Vadi evlerine bir yenisini daha ekliyor. Papatya Vadi Konakları ile birlikte Düzlem Yapı herkese kolay ödeme fırsatları sunuyor.