Panaroma Suites by KLK özellikleri ve fiyatları

Panaroma Suites by KLK özellikleri ve fiyatları

Yeni açılan 3. köprü ile birlikte hareketlenmesi ve yeni projelerin de ortaya çıkması Panaroma Suites by KLK'ının da ön plana çıkmasını sağlıyor.

İstanbul'un yoğun trafiğinin artış göstermesi ile birlikte pek çok kişi 3. köprüye yöneldi. Geniş yolları ve rahat geçişleri ile birlikte genel olarak tercihler arasında yer alan 3. köprünün yakınlarında da pek çok projenin gerçekleşmesi herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor.

 

Uzun zamandır pek çok kişinin büyük bir merakla beklediği projelerden biri olan Panaroma Suites by KLK, yeni özellikleri ve fiyatları ile de şaşırtıyor. Birbirinden yeni projelere de ev sahipliği yapan ve bu anlamda da dikkatleri çekmeye devam eden Panaroma Suites by KLK, full eşyalı olarak teslim ediliyor. Maslak, İstinye gibi merkezlere sadece 10 dakikalık mesafede olan Panaroma Suites by KLK, bu anlamda cazibe merkezi oluyor.

 

Panaroma Suites by KLK fiyatları

 

3. köprünün açılması ile birlikte bölgenin de canlanması herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu açıdan farklılık oluşturan Panaroma Suites by KLK, sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor. 4 blokta 174 adet daire ve 4 adet ticari alandan oluşan Panaroma Suites by KLK, açık ve kapalı yüzme havuzları, saunası, hamamı, fitness salonu, kapalı otoparkı ve 7/24 güvenlik hizmeti ile sizlerin hem huzurlu hem de güzel bir hayat geçirmenize garanti sunmaya devam ediyor.

Etiketler : Konut Projeleri