Özdil Termal Park'ta son fiyat listesi 2016

truck

Termal Park projesi ile farklılık oluşturmak isteyenlere yeni girişim sağlayan Özdiloğlu İnşaat Balıkesir'in en güzel bölgesine de yeni bir proje ile biliyor.

Balıkesir'in en değerli projelerinden biri olan ve uzun zamandır da beklenmeye devam eden Özdil Termal Park herkesi de şaşırtıyor. Yeni projeleri ile uzun zamandır Balıkesir'e hizmet vermeye devam eden Özdil Termal Park, bu yıl teslim edilmeyi bekliyor.

Yeni ev sahiplerine mükemmel bir hizmet sunucak olan Özdil Termal Park, kaplıca cenneti Sındırgı'da inşa ediliyor. Sındırgı'nın en güzel projelerinden olan Özdil Termal Park, şehir dışından gelecek olan herkese de hizmet vermeyi amaçlıyor. Güzel bir girişim sayesinde herkesin doyasıya tatil yapmasını amaçlayan Özdil Termal Park, özellikleri ile de göz dolduruyor. Birbirinden güzel aktivite alanları da sunmaya devam eden Özdil Termal Park, genel olarak yüzme havuzu, çocuk parkları ve otopark hizmeti ile rahat bir tatil geçirmenizi sağlıyor.

Özdil Termal Park'ta son fiyat listesi 2016

Uzun zamandır beklenen projelerden olan Özdil Termal Park, fiyatları ile de dikkat çekiyor. Fiyat listesini de yayınlayan Özdil Termal Park'ta 1+1'ler 160 bin TL, 2+1'ler 220 bin TL, 3+1'ler 260 bin TL'den satışa çıkarılıyor. 20 bin metrekare olarak belirlenen proje 8 blok halinde inşa ediliyor. Bu sayede herkesi de memnun eden Özdil Termal Park'ın tanıtım ofislerine sizler de uğrayabilir ve konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

"Özdil Termal Park'ta son fiyat listesi 2016" Yorumlar

"Özdil Termal Park'ta son fiyat listesi 2016" Benzer Haberler


Özdil Termal Park'ta son fiyat listesi 2016

Özdil Termal Park'ta son fiyat listesi 2016

Termal Park projesi ile farklılık oluşturmak isteyenlere yeni girişim sağlayan Özdiloğlu İnşaat Balıkesir'in en güzel bölgesine de yeni bir proje ile biliyor.. Özdil Termal Park'ta son fiyat listesi 2016