Ortaköy Yoo Projesi'nde hayat başlıyor!

Ortaköy Yoo Projesi'nde hayat başlıyor!

İstanbul'un en güzel merkezlerinden biri olan Ortaköy'de uzun zamandır beklenen Yoo İstanbul sonunda hayata geçiriyor.

Yeni projelerin gözde mekanı olan İstanbul'da muhteşem yapılar da dikkat çekiyor. Tarih boyunca birbirinden mükemmel yapılara ev sahipliği yapan İstanbul, bu yıldan itibaren modern dünyanın da en önemli merkezi oluyor. Denizi, güzel havası ile birlikte her zaman beğenileri kazanan ve bu anlamda da cazibe merkezi olan Ortaköy'de bu yıl muhteşem bir projede yer alıyor.

 

Dünyanın en ünlü tasarımcısı Philippe Starck'ın Ortaköy'deki projesi Yoo İstanbul, 10 Ekim'de yapılacak olan lansman ile birlikte beğenilere sunulacak. Bu sayede de farklı bir adımın atılmasını sağlayacak olan Yoo İstanbul, Ulus - Zincilikuyu - Ortaköy üçgeninde yer alacak. Deniz manzarası ve muhteşem yapı çözümleri sayesinde herkesin de beğenisini kazanan Yoo İstanbul aktivite alanları ile de dikkatleri çekiyor.

 

Yoo İstanbul özellikleri ve fiyatları neler?

 

Yoo İstanbul'ta fiyat özellikleri de dikkatleri çekiyor. Lokasyon olarak muhteşem bir bölgede yer alan ve bu anlamda da farklılık oluşturan Yoo İstanbul, yüzme havuzu, peyzaj alanları ve fitness salonları dikkatleri çekiyor. Şehrin merkezinde muhteşem peyzaj alanları ile temiz bir hava almanıza olanak sunan Yoo İstanbul'da fiyatların da ne olacağı merak ediliyor.

 

Genel fiyat durumu ile alakalı bir açıklama yapmayan Yoo İstanbul, lansma ile birlikte genel fiyatlarını da açıklamayı düşünüyor.

Etiketler : Konut Projeleri