Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman

truck

Yeşilin hayat ile buluştuğu yer olmaya aday Resim İstanbul Orman, siz değerli ziyaretçilerini beklemeye devam ediyor.

Uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alan Resim İstanbul Orman Orta Doğu Grup güvencesi altında hayat bulmaya devam ediyor. Aydos Ormanları'nın yanında yer alan ve bu anlamda da bol oksijen vaad eden Resim İstanbul Orman, doğayı sevenlerin de hedefi olmaya devam ediyor.

Bir çok özelliği ve lokasyon bakımından tercih sebebi olmaya aday Resim İstanbul Orman, aynı zamanda fiyatı ile de yüzleri güldürüyor. Çok geniş bir alana kurulan ve uzun zamandır inşası devam eden Resim İstanbul Orman'ın ne zaman teslim edileceği ve içerisinde ne zaman hayatın başlayacağı da oldukça merak ediliyor.

Resim İstanbul Orman Projesi

Lokasyon olarak İstanbul'un yükselen semtleri arasında yer alan Sancatepe'de inşasına devam edilen projenin, özellikleri de herkes tarafından merak ediliyor. Samandıra Otogar'ına çok yakın olaran Resim İstanbul Orman, bu durumun yanı sıra Aydos Ormanları'na yakınlığı ile de şaşırtıyor.

Doğa ile iç içe olan Resim İstanbul Orman, içerisinde bulundurduğu aktivite alanları ile de herkesin beğenisini çekmeye devam ediyor.

Resim İstanbul Orman Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yapımı büyük bir hızla devam edilen ve son aşamaya gelinen Resim İstanbul Orman'ın teslim tarihi de netleşiyor. Yapım durumuna göre net bir tarih vermek ve yeni evlerine bir an önce yerleşmek isteyenleri mağdur etmek istemeyen Orta Doğu Grup konu ile alakalı olarak açıklama yapıyor.

Orta Doğu grup tarafından yapılan açıklamalara göre Resim İstanbul Orman, 2017 yılında tamamen teslim edilmeyi amaçlıyor.

Resim İstanbul Orman Fiyatları ve Fiyat Listesi

Lokasyon olarak dikkatleri üzerine çeken Resim İstanbul Orman'ın fiyatları da kendi bölgesinde bulunan dairelere göre dikkat çekiyor. Sancaktepe'nin en güzel noktalarından biri olan Aydos Ormanları'nın yanında varlığını sürdürecek olan Resim İstanbul Orman'ın 1+1 ev fiyatları 202 bin liradan başlıyor.

Alternatif ödeme yöntemleri sunan Orta Doğu Grup, Resim İstanbul'dan ev isteyen herkese hak tanımak istiyor. 31 Aralık tarihine kadar ön lansman fiyatlarının devam edeceğini ifade eden Orta Doğu Grup, bu  anlamda ev sahibi olmak isteyenlerin de indirimleri kaçırmaması gerektiğini belirtiyor.

Resim İstanbul Orman İletişim Bilgileri ve Resim İstanbul Orman Nerede

Tanıtım ofisleri ile birlikte bir çok kişiye hizmet veren Resim İstanbul Orman, gelecek ziyaretçilerini de memnun bir şekilde karşılıyor. Siz de Resim İstanbul Orman'ın tanıtım ofisini ziyaret etmek istiyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İnternet Sitesi: www.resimistanbulorman.com

Telefon: 444 53 18

Resim İstanbul Orman Özellikleri

Aydos Ormanları'nın hemen yanı başında yer alan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Resim İstanbul'da ATV ile keyif yapabilir, her zaman hayalini kurduğunuz kampı da kurabilirsiniz. Ormanın içerisinde yer alan ve kusursuz yapısı ile göz kamaştıran Resim İstanbul Orman aynı zamanda hamam, sauna, yüzme salonu gibi aktivite alanlarını da bünyesinde barındırıyor.

"Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman" Yorumlar

"Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman" Benzer Haberler


Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman

Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman

Yeşilin hayat ile buluştuğu yer olmaya aday Resim İstanbul Orman, siz değerli ziyaretçilerini beklemeye devam ediyor.. Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman

Orta Doğu ve Kuzey Afrika'nın şehir mobilyaları Türkiye'den

Orta Doğu ve Kuzey Afrika'nın şehir mobilyaları Türkiye'den

Hebo Yapı Satış Müdürü Başak Şahindoğan, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'dan oldukça fazla şehir mobilyaları talebi aldıklarını bildirdi.

Kanal İstanbul İle Orta ve Alt Sınıfın Boğaz'da Konut Sahibi Olabilmesinin Önü Açılıyor!

Kanal İstanbul İle Orta ve Alt Sınıfın Boğaz'da Konut Sahibi Olabilmesinin Önü Açılıyor!

Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman. Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, 15 Milyar $ yatırım değeri bulunan Kanal İstanbul projesinde 5 güzergah üzerinde nihai aşamaya gelindiğini iletti. İstanbul'un 6 mega projesi de yine aynı şekilde açıklamalar arasında yer alırken, Kanal İstanbul ile orta ve alt sınıf mensuplarının Boğaz'da konut sahibi olabileceği de belirtildi.

ŞOK Orta Sehpa İncelemesi

ŞOK Orta Sehpa İncelemesi

8 Ağustos 2018. Orta Doğu Grup Resim İstanbul Orman