Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!
Editör: Hasan Aker Konut Projeleri 14 Aralık 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 ay’a kadar vade verirken bu vadenin faizini sadece %0.69 olarak belirledi. Onur Park Life İstanbul Projesi buna ek olarak %8 KDV oranı ile Türkiyenin en sağlam bankalarından olan İş Bankasının güvencesiyle satışa sunuluyor.

Onur Park Life İstanbul Projesi’nin sloganı “Yeni Bir Hayata Açılın” bu slogana dayanarak; İstanbul gibi trafik sorunları üst düzey artık insanların sabredemeyeceği bir hal alan şehirin yaşam problemlerine çözüm veriliyor.

Onur Park Life İstanbul Projesi; Şahsa özel otopark hizmet veriyor, aynı zamanda şahsa özel depo alanı hizmetide bulunuyor. Bunların yanında 1000 metrekare boyutunda bir arsa üzerine kurulmuş kreş, her katta 4 daire kreasyonu, teslim sonrası düşük aidat ve çok kaliteli yönetim garantisi, birbirini asla görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavan projesi, en küçük 2+1’ler 132 metrekareden başlamakta.

Proje yer olarak Akbatı AVM’ye 478 metre uzaklıkta bulunurken hemen Bahçeşehir dibinde, Tem anayolunun sıfıra sıfır yanında boy gösteriyor. Ulaşım olarak Bağlantı yolu sayesinde E-5 karayoluna 5 dakika süreli erişebilir bir konumda yer alıyor. Yapımı plana kavuşturulan Metro hattına sadece ve sadece 300 metre uzaklıkta bulunuyor. Kuzey Marmara Otoyolu ile 3.köprüye, yeni açılan havaalanına, sorunsuz erişim sağlama fırsatı elinizde. Proje bulunduğu bölge çevresinde, eğitim kurumları, sağlık alanları, camiler, kuran kursları, kamu hizmet merkezleri ve diğer sosyal tesislere tamamen yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş.’ye ait olan 46.800 metrekare ve kendi arazisi üzerinde yapacak oldukları recidence, mall ve business karma kreasyon projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehirin hemen dibinde hayata geçişini sağlıyor.

Proje sahibi firmanın bu sektörde 50 yıl’dan fazla olan tecrübesi çimento ve beton ile mühendislik ve mimarlığın ortak noktada buluşması sayesinde güven inşa etmek büyük hedefleri. Proje 3 etapta tamamlanacak ve 1 er yıl arayla 2018’den başlayarak etap teslimleri yapılacak.

Toplam maliyeti 500.000.000 TL olan bu projede; 718 adet konut, business, 231 adet cadde kreasyonunda dükkan ve 9 bloktan oluşacak.

KONUT ALANI 
Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!

TİCARİ ALAN
Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!



Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com