Nur Konakları'nda Teslimler 2018'de

İstanbul Bakırköy Yeşilköy'de İdeal Yapı tarafından hayata geçirilen, 5 katlı 3 blok halinde yükselen Nur Konakları'nda teslimler Mayıs 2017'de yapılacak. Projede daireler 102 metrekareden başlıyor.

İstanbul Avrupa yakasının önemli yerleşim yerlerinden biri olan Bakırköy’ün Yeşilköy semtinde Kentsel Dönüşüm Projesi olarak hayata geçirilen Nur Konakları'nda satışlar devam ediyor. 3 blokta 45 daireden oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+2 daireler yer alıyor. Her evin balkon ve terasla tasarlandığı projede 1+1 daireler 102 metrekare, 2+1 daireler 120 metrekare, 3+1 daireler 151 ila 160 metrekare, 5+2 daireler ise 263 ila 280 metrekare arasında değişiyor.

 

Nur Konakları'nda Peşinat Yüzde 25

 

Yüzde 25 peşinat ödenerek ev sahibi olunabilen Nur Konakları'nda kalan tutar banka kredisi ile ödenebiliyor. Yeşilköy sahiline 200 metre, Yeşilköy marinaya 400 metre, Yeşilköy merkeze 600 metre, Atatürk Havalimanı'na ise 6,3 kilometre uzaklıkta yer alan projede teslimlerin önümüzdeki yılın mayıs ayında yapılması planlanıyor.

 

390 Bin Dolardan Başlayan Fiyatlar

 

İdeal Yapı tarafından hayata geçirilen Nur Konakları projesinde daireler 390 bin dolardan başlayan fiyatlardan satılıyor. Projede açık ve kapalı otoparkın yanı sıra, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik ve kameralı güvenlik sistemi, merkezi uydu sistemi, asansör, hidrofor, su deposu gibi avantajlar sunuluyor. Projede, akıllı ev sistemleri, ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma, split klima bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan proje, yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yükseliyor.

 

45 Aile Yaşayacak

 

Yalnızca 45 ailenin yaşayacağı butik bir proje olarak hayata geçirilen Nur Konakları projesinde tüm bloklar 5 katlı olarak tasarlanıyor. Dairelerinde dünyaca ünlü malzemelerin kullanıldığı projenin örnek dairesi görülebiliyor. Oturum amaçlı olarak tasarlanan proje, İstanbul'un nezih semti Yeşilköy'de yükseliyor. Mahalle konseptinin ön planda olduğu projenin her bloğunda 15 daire yer alıyor. Projenin Yeşilköy Yeşilyurt Mahallesi Başak Sokak 19/3 numarada yer alan satış ofisinin haftanın 7 günü açık olduğu belirtiliyor.

 

Eski Mahalle Kültürünü Sunuyor

 

Bilindiği gibi Yeşilköy, İstanbul kültürünü devam ettiren ender semtlerden biri olarak öne çıkıyor ve proje, bu kültürle harmanlanarak yükseliyor. Zamanında iki yazlık ve bir kışlık sinemanın bulunduğu Yeşilköy’ün, çok sayıda kültürel faaliyete ev sahipliği yaptığı biliniyor. Nezih bir yaşamın sürdüğü Yeşilköy’de yükselen proje, eski mahalle kültürü ile hayata geçirilirken, ev sahiplerine ayrıcalıklı bir hayat vaat ediyor. Proje, A, A ve C blokları ile hayata geçiriliyor. Projenin bahçe katında 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler yer alırken, normal katlarda 3+1, çatı dubleksleri ise 5+2 daireler yer alıyor. Nur Konakları projesinin hayata geçirildiği Yeşilköy, İstanbul’un en huzurlu yerleşim yerlerinden biri olarak biliniyor. Semtin en huzurlu mekanlarından biri olarak da Yeşilköy Marina olarak gösteriliyor. Yaz akşamlarında günbatımından hemen önce bu mekan, günün yorgunluğunu çıkaran semt sakinlerinin uğrak mekanı konumunda bulunuyor. 

Etiketler : Konut Projeleri