Ntown proje fiyatları belli oldu mu?

truck

Her geçen gün yeni projelerin durağı olmaya devam eden Esenyurt, Ntown projesi ile göz kamaştırmaya devam ediyor.

Bir çok kişinin büyük merakla beklediği projelerinden biri Ntown, Özyurtlar İnşaat güvencesi ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Uzun zamandır birbirinden farklı projelerle dikkatleri çekmeye devam eden Özyurtlar, Ntown projesine yaptığı yeni yatırımları ile dikkatleri çekiyor.

Bir çok yeniliği bünyesinde barındırmaya devam eden Ntown, akıllı ev girişimleri ile farklılık yaratıyor. Birbirinden yeni sistemleri ile şaşırtan Ntown, içerisinde bulundurduğu site özellikleri ile de ailelerin ilk durağı oluyor. Lokasyon olarak çok güzel bir konumda yer alan Ntown, basket sahaları ve futbol sahaları ile sizlere mğkemmel günler geçirmeniz için birbirinden yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Ntown daire fiyatları 2016

Yeni projeleri ile dikkatleri çeken Özyurtlar, Ntown projesinde de herkesin yine ev sahibi olmasını amaçlıyor. Ev sahibi olmak isteyenlere güzel fırsatlar sunan Özyurtlar, peşinat ve taksitli ödeme seçenekleri ile herkesin de ev sahibi olmasını amaçlıyor.

Özellikleri ve daire seçenekleri ile de herkesin beğenisine sunulan Ntown. 1+1, 2+1, 3+1 ve  4+1 seçenekleri ile sizlerin daha rahat bir ortamda yaşamanızı amaçlıyor. Büyük peyzaj alanları ve doğa dostu kulüpleri ile sizlere yeni yaşam alanları oluşturan Ntown, tanıtım ofisleri ile sizlerin de kolay bir şekilde ev sahibi olabilmeniz için çalışmaya devam ediyor.

"Ntown proje fiyatları belli oldu mu?" Yorumlar

"Ntown proje fiyatları belli oldu mu?" Benzer Haberler


Ntown proje fiyatları belli oldu mu?

Ntown proje fiyatları belli oldu mu?

Her geçen gün yeni projelerin durağı olmaya devam eden Esenyurt, Ntown projesi ile göz kamaştırmaya devam ediyor.. Ntown proje fiyatları belli oldu mu?