Nova Suites Eyüp Projesi 2018'de Teslim Edilecek

Nova Suites Eyüp Projesi 2018'de Teslim Edilecek

Bir aile projesi olarak tasarlanan Nova Suites Eyüp, 1389 metrekare arsa üzerinde ve 10.000 metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor olacak. Nova Suites Eyüp, fark yaratacak tasarımı ile yalnızca bir konut projesi değil, aynı zamanda yeni bir yaşam tarzı da inşa etmeyi amaçlıyor.

İstanbul'un en eski ilçelerinden biri olan Eyüp'te yeni bir butik tarzı konut projesi hayata geçiriliyor. Ulaşım açısından merkezi bir noktada yükselen Nova Suites Eyüp’te konut edinmek isteyenlerin yanı sıra ticari yatırımcılarda unutulmamış. 

Kize Yapı Grubu A.Ş. tarafından inşa edilecek Nova Suites Eyüp projesi tek bloktan oluşuyor. 8 katlı olarak inşa edilecek blokta, toplam 70 bağımsızdan ünite yer alıyor olacak. Projede 13 adette ticari alanın yapılması tasarlanmış. 1+1'den 5+1 dubleks dairelere kadar her ihtiyaç için farklı konut tiplerini bulabileceksiniz. Blokta imarı nedeniyle oluşan kot farkından dolayı, bir cepheden 4, diğer cepheden 5 katlı görünüyor olacak. 

Nova Suites Eyüp projesinde 57 daire ve 13 ticari alanın büyüklükleri de belirlendi. Projedeki 1+1 daireler 55 metrekare, 2+1 daireler 83 metrekare, 3+1'ler 118 metrekare, 4+1 dubleks olanlae 170 metrekare ve 5+1 dubleksler ise 208 metrekare büyüklüğe sahip olarak inşa edilecek. Daireler 8 katlı bloğun 5 katında yer alıyor olacak.

Nova Suites Eyüp Projesi 2018

Bir aile projesi olarak tasarlanan Nova Suites Eyüp, 1389 metrekare arsa üzerinde ve 10.000 metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor olacak. Konumu itibariyle Eyüp metro durağına, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsüne, Alibeyköy Otogarı ve Vialand AVM'ye kolay ulaşım sağlanacak bir noktada yer alıyor. Uluslararası finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak bulunduğu Maslak, Mecidiyeköy, Şişli ve Beşiktaş gibi lokasyonlara da ulaşması oldukça kolay. Teslim tarihi Mart 2018 olarak planlanan projenin aidatların da 150 ile 250 TL olması bekleniyor.

Nova Suites Eyüp, fark yaratacak tasarımı ile yalnızca bir konut projesi değil, aynı zamanda yeni bir yaşam tarzı da inşa etmeyi amaçlıyor. Modern mimari çizgilerin yer aldığı proje, sanatı bilgi ve deneyimle harmanlayıp rezidans yaşamına farkındalık getirmeye hazırlanıyor.

Deprem yönetmeliğine ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen Nova Suites, yapı denetimi dahil tüm çalışmaları tamamlanmış şekilde Eyüp ilçesine artı bir değer katmak için yükseliyor. Yeni bir yaşam sloganı ile sosyal yaşamın tüm gereklerini sunacak proje de, lobby hizmeti, kameralı güvenlik sistemi, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark gibi alanlara da yer ayrılmış. Ayrıca içerisinde yer alacak olan ticari alanlar ile alışveriş keyfini yakınınızı taşıyor olacak. Keyifli dakikalar geçirip, spor yapabileceğiniz, dinlenebileceğiniz tesisleri ile sağlıklı ve dinamik bir yaşamın anahtarını yatırımcılarına sunuyor.

Etiketler : Yeni Projeler