Northgate Ankara

truck

Adn Atlas yapı tarafından tasarlanan 2300 busidence ve 1000 recidence lık Ankara’ nın en büyük projesi olan Northgate Ankara sizlere farklı bir yaşamın anahtarını sunuyor. 1 milyon metrekarelik dev alana inşa edilen büyük proje Northgate Ankara, Ankara’ nın en lüks semtlerinden Esenboğa da yükseliyor.

Adn Atlas yapı tarafından tasarlanan 2300 busidence ve 1000 recidence lık Ankara’ nın en büyük projesi olan Northgate Ankara sizlere farklı bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Konumu itibariyle çok önemli bir alanda inşa edilen projenin yakınlarında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Anka Teknoloji Üniversitesi, Esenboğa Havalimanı ve UPEM vardır.

2300 busidence ile iş dünyasının ve yatırım dünyasının şimdiden ilgisini çeken Northgate Ankara’ da satışlar devam etmektedir. 

Northgate Ankara Nerede?

1 milyon metrekarelik dev alana inşa edilen büyük proje Northgate Ankara, Ankara’ nın en lüks semtlerinden Esenboğa da yükseliyor. 

Northgate Ankara Ne Zaman Teslim Edilecek? Northgate Ankara Teslim Tarihi

Projesi tüm hızla devam eden Nothgate Ankara’ nın teslim tarihi Aralık 2018 olarak açıklanmıştır.

Northgate Ankara Özellikleri Nelerdir?

-    Alışveriş merkezi, restorant, kafe, açık ve kapalı otoparklar, yeşil alan, 24 saat güvenlik, sosyal tesis, fitness salonu, hamam, sauna, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk parkı Northgate Ankara’ da sahiplerini bekliyor.

-    Northgate Ankara’ da 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 ve 6+1 dubleks daire seçenekleri mevcuttur.  

-    Northgate Ankara Projesine yakın hastaneler; Saray Aile Sağlığı Merkezi, Pursaklar Merkez Aile Sağlığı Merkezi, Pursaklar Farabi Aile Sağlık Merkezi, Altınova Asm, Pursaklar Toplum Sağlığı Merkezi, Özel Dr Bayram Öztürk Hastanesi, Akyurt Devlet Hastanesi, Saray Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Duru Tıp Merkezi, Dışkapı Eğtim ve Araştırma  Hastanesi, Pursaklar Polikliniği ve Özel Duru Tıp Merkezi dir.

-    Northgate Ankaraya yakın okullar; Öncü Koleji, Güzide Ülker Anadolu Meslek Lisesi, Dede Korkut Anadolu Lisesi, Azmi Ertuğrul İlk okulu, Ankara Pursaklar Fen Lisesi, Faruk Duman İlk okulu, Ülker İlk okulu, Ayyıldız İlk Okulu, Pursaklar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Pursaklar İmam Hatip Ortaokulu, Paksoy Özel Eğitim Okulları / Pursaklar, Turgut Özal Ortaokulu, Ayyıldız Anadolu Lisesi, Pursaklar İmkb ve Endustri Meslek Lisesi, Bilişim Koleji, Avisena Sağlık Koleji, Kocalar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ayyıldız ortaokulu, Sabahattin Zaim Sosyal Bilimler Lisesi, Yükselen Koleji İlk okulu, İhtisas Sağlık Koleji, Pursaklar lisesi, Özel Nenehatun Lisesi ve Özel Sınav Temel Lisesi dir.

-    Northgate Ankara yakın alışveriş ve yaşam merkezler; Karacaören AVM, Furya Avm, Üç Hisar Alışveriş Merkezi, Üçhisar AVM ve Taşpınar AVM dir.

-    Esenboğa Havalimanına sadece 7 km mesafede, Akyurt Fuar alanına ise sadece 2 km uzaklıktadır.

-    200.000 metrekarelik Cennet Parkına ve 30.000 metrekarelik göletiyle başka hiçbir yerde bulamayacağınız eşsiz güzellikleri bir arada bulunduruyor.

-    Kongre merkezi ve Hilton Oteli ile yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

-    55 bin kişilik amfi tiyatrosu ve orman alanları ile ayrıcalıklar sunuyor. 

-    Daire büyüklükleri 28 metrekare ile 200 metrekare arasında değişmektedir.

-    Dairelerde ses ve ısı yalıtımına oldukça önem verilerek, yönetmeliklere uygun olarak yapılmaktadır.

-    Sitenin bitkisel ve yapısal peyzajları projeye uygun yapılmaktadır.

-    Projede C25 üstü beton sınıfı kullanılmıştır.

-    Northgate Projesi  Karaköy Atatürk Ormanı’ na ve Ankara Çevreyolu’ na yakın konumdadır.

Northgate Ankara Fiyatları Ne Kadar? İşte Northgate Ankara Fiyat Listesi

Eşsiz proje olan Northgate Ankara fiyatları 425 bin TL ile  1 milyon 250 bin TL arasında değişmektedir. 

Northgate Ankara Ödeme Planı 

Banka kredisi ile residence ve busidence sahibi olunabilen Northgate Ankara’ da, şirket bünyesinde 48 ay vade farksız taksit imkanı ile de residence ve busidence sahibi olunabilmektedir. 

Northgate Ankara Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Northgate Ankara İletişim Bilgileri
Web : http://northgate.com.tr/
Telefon : 444 97 90
Adres : Şükrü Saracaoğlu Cad. Gülnihal Sok. Esenboğa/Ankara

"Northgate Ankara" Yorumlar

"Northgate Ankara" Benzer Haberler


Northgate Ankara Fiyatları 238.000 TL'den Başlıyor!

Northgate Ankara Fiyatları 238.000 TL'den Başlıyor!

Lokomotif şehir olan Ankara'yı, ekonominin merkezi olarak tanımlayabiliriz. Sadece Türkiye'nin başkenti değil, iş ve siyaset dünyasını da başkenti olan bu şehir devasa projeye merhaba diyor.. Northgate Ankara

Northgate Ankara

Northgate Ankara

Adn Atlas yapı tarafından tasarlanan 2300 busidence ve 1000 recidence lık Ankara’ nın en büyük projesi olan Northgate Ankara sizlere farklı bir yaşamın anahtarını sunuyor. 1 milyon metrekarelik dev alana inşa edilen büyük proje Northgate Ankara, Ankara’ nın en lüks semtlerinden Esenboğa da yükseliyor.