Norda Konakları İzmir'de hayat bulacak!

truck

Ejder Netaş İnşaat'ın katkıları ile İzmir'in en dikkat çeken projelerinden biri olmaya aday olan Norda Konakları için geri sayım başladı. 6 konağın yer alacağı projede bir çok özelliğin de bir arada bulunması, Norda Konakları'nı cazip hale getiriyor.

Gözde projelerin mekanı olmaya devam eden İzmir yepyeni bir inşaat alanı ile karşı karşıya kalıyor. Her geçen gün artış gösteren İzmir nüfusu ile birlikte ev ihtiyacının giderek artış göstermesi en yeni girişimlerin de açığa çıkmasına olanak sunacak. Birbirinden yeni girişimleri sayesinde farklı adımları da atacak olan Ejder Netaş İnşaat, Norda Konakları ile İzmir'in çehresini değiştirmeye geliyor.

Arazi olarak günden günde değerlenen İzmir yatırım açısından da pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Tatil cenneti olan İzmir'de her geçen gün yeni girişimlerin de açığa çıkması, en çok İzmirlileri memnun ediyor. Yakın bir tarihte temelleri atılacak olan Norda Konakları, İzmir'in en dikkat çeken projeleri arasında yer alacak. Nedeni ise mini bir proje olması ve yeterli sayıda konağın bulunmaması.

Sadece 6 adet konağın yer aldığı Norda Konakları projesinde bu kadar az evin olması fakat özelliklerin de gözü doldurması, genel anlamda projede yer almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri nokta olacak.

Norda Konakları özellikleri neler?

İzmir Norda Konakları projesinde sinema salonu, spor odası ve sauna gibi çeşitli sosyal imkanlar bulunuyor. Norda Konakları'nın 60 metrekareden fazla balkon ve teras alanları mevcut.  Her konağa özel açık ve kapalı otopark var. 

"Norda Konakları İzmir'de hayat bulacak!" Yorumlar

"Norda Konakları İzmir'de hayat bulacak!" Benzer Haberler


Norda Konakları İzmir'de hayat bulacak!

Norda Konakları İzmir'de hayat bulacak!

Ejder Netaş İnşaat'ın katkıları ile İzmir'in en dikkat çeken projelerinden biri olmaya aday olan Norda Konakları için geri sayım başladı. 6 konağın yer alacağı projede bir çok özelliğin de bir arada bulunması, Norda Konakları'nı cazip hale getiriyor.. Norda Konakları İzmir'de hayat bulacak!