Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor.

Farklı alanlardan oluşan ve sahiplerine birbirinden farklı yaşam alanlarının yer aldığı Nidapark Kayaşehir projesinde daireler, 453 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında başlaması planlanıyor.

Projede  üç farklı konut etabı seçeneği yer alıyor. Bunların arasında olan Nidapark Kayaşehir Yakut'ta 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olmak üzere 470 adet daire sıralanıyor. Projeye özel sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Projede ayrıca süs havuzları, modern çardak alanları ile kış bahçesi mahalleri de tasarlanıyor.

Nidapark Kayaşehir Yakut'un en büyük özelliklerinden biri olarak yan yana gelen dairelerde bile hiç bir duvarın bir biriyle temas etmemesi gösteriliyor. Bu da tüm dairelere müstakil ev konforu sağlıyor.

Projede yer alan bir başta alan ise Nidapark Kayaşehir Zümrüt. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olmak üzere toplam 319 dairenin yer aldığı bu etap. 3 konut bloğunda yer alıyor. Projede cadde dükkânlarının da yer aldığı ticari ünite bloğu ve nitelikli peyzajlı parkı ile öne çıkıyor.

Nidapark Kayaşehir Elmas ise diğer etaplara göre daha az katlı üç blok halinde yükseliyor. Bu etapta 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olmak üzere 54 daire sıralanıyor. Elmas etabı, önündeki nitelikli peyzajlı parkıyla öne çıkıyor. Ayrıca parka bağlanan teraslar da yaşamı daha konforlu bir hale getiriyor. Elmas etabında her daireye iki araçlık otopark yeri sunuluyor. Az katlı bloklardan meydana gelen Elmas etabındaki sosyal tesislerin ferahlığı öne çıkıyor.

Nidapark Kayaşehir projesinde bay ve bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, sauna, hamam, buhar odaları ile masaj odaları yer alıyor. Ayrıca kafeterya ve özel alanların yanı sıra çocuk kulübü, bilardo salonu, genç oyun odası, çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası gibi avantajlar da sunuluyor.

Nidapark Kayaşehir projesinde mescit ve abdesthanelerin yanı sıra seyir terasları, yürüyüş yolları, bitki sergi alanları, çim etkinlik alanı, yapay tepeler gibi farklı alanlar yer alıyor.

Lansmana özel fiyatların sunulduğu Nidapark Kayaşehir projesinde yüzde 5 peşinat, 60 ay yüzde 0,42, 120 ay yüzde 0,70 faiz oranı avantajı sunuluyor. Örnek dairenin hazır olduğu projenin satış ofisi ziyaret edildiğinde, bu daire görülebiliyor.

Konforlu bir hayat sunan projede toplam 843 konut yer alıyor. 77 bin 327 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede dairelerin alanlardı 102 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiyor. Projede 1,5 ay içinde 216 konutun satıldığı belirtiliyor.

Etiketler : Yeni Projeler