Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

truck

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor.

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor.

Farklı alanlardan oluşan ve sahiplerine birbirinden farklı yaşam alanlarının yer aldığı Nidapark Kayaşehir projesinde daireler, 453 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında başlaması planlanıyor.

Projede  üç farklı konut etabı seçeneği yer alıyor. Bunların arasında olan Nidapark Kayaşehir Yakut'ta 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olmak üzere 470 adet daire sıralanıyor. Projeye özel sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Projede ayrıca süs havuzları, modern çardak alanları ile kış bahçesi mahalleri de tasarlanıyor.

Nidapark Kayaşehir Yakut'un en büyük özelliklerinden biri olarak yan yana gelen dairelerde bile hiç bir duvarın bir biriyle temas etmemesi gösteriliyor. Bu da tüm dairelere müstakil ev konforu sağlıyor.

Projede yer alan bir başta alan ise Nidapark Kayaşehir Zümrüt. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olmak üzere toplam 319 dairenin yer aldığı bu etap. 3 konut bloğunda yer alıyor. Projede cadde dükkânlarının da yer aldığı ticari ünite bloğu ve nitelikli peyzajlı parkı ile öne çıkıyor.

Nidapark Kayaşehir Elmas ise diğer etaplara göre daha az katlı üç blok halinde yükseliyor. Bu etapta 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olmak üzere 54 daire sıralanıyor. Elmas etabı, önündeki nitelikli peyzajlı parkıyla öne çıkıyor. Ayrıca parka bağlanan teraslar da yaşamı daha konforlu bir hale getiriyor. Elmas etabında her daireye iki araçlık otopark yeri sunuluyor. Az katlı bloklardan meydana gelen Elmas etabındaki sosyal tesislerin ferahlığı öne çıkıyor.

Nidapark Kayaşehir projesinde bay ve bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, sauna, hamam, buhar odaları ile masaj odaları yer alıyor. Ayrıca kafeterya ve özel alanların yanı sıra çocuk kulübü, bilardo salonu, genç oyun odası, çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası gibi avantajlar da sunuluyor.

Nidapark Kayaşehir projesinde mescit ve abdesthanelerin yanı sıra seyir terasları, yürüyüş yolları, bitki sergi alanları, çim etkinlik alanı, yapay tepeler gibi farklı alanlar yer alıyor.

Lansmana özel fiyatların sunulduğu Nidapark Kayaşehir projesinde yüzde 5 peşinat, 60 ay yüzde 0,42, 120 ay yüzde 0,70 faiz oranı avantajı sunuluyor. Örnek dairenin hazır olduğu projenin satış ofisi ziyaret edildiğinde, bu daire görülebiliyor.

Konforlu bir hayat sunan projede toplam 843 konut yer alıyor. 77 bin 327 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede dairelerin alanlardı 102 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiyor. Projede 1,5 ay içinde 216 konutun satıldığı belirtiliyor.

"Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor" Yorumlar

"Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor" Benzer Haberler


Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor. . Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Sarıyer İstinye Mahallesi, 1352 ada 7 parselde konumlanması planlanan Nidapark İstinye projesi'nin çevresinde sosyal donatıların da imar edilmesi planlanan alanın toplam büyüklüğü de 64 bin 29 metrekareden oluşuyor. İhalesini Tahincioğlu Gayrimenkul'ün kazandığı arsa üzerinde hayata geçirilecek Nidapark İstanbul için düğmeye basıldı.

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor. Bahçeşehir'in en güzel bölgelerinden biri olan Kayaşehir'de inşasına son sürat devam edilen Nidapark, açılış için gün sayıyor.

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

12 tane blok tipiyle yapılan Nidapark İstinye projesi İstinye Evleri Tahincioğlu Gayrimenkul imzası altında inşa edilmekte. Nidapark İstinye'nin teslim tarihi. Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı basın toplantısı The Seed Emirgan’da yapıldı. Tahincioğlu’nun yeni projesi Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir 3 bin 800 TL/metrekareden satışlarına başladı.

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakasındaki Kayaşehir bölgesinde Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında toplam olarak 843 adet daire yer almaktadır. Diğer yandan ise Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…. Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor