Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

truck

Bahçeşehir'in en güzel bölgelerinden biri olan Kayaşehir'de inşasına son sürat devam edilen Nidapark, açılış için gün sayıyor.

Büyük meydanları, AVM'leri, park ve bahçeleri ile yeni bir yaşam merkezi olmaya aday Nidapark, teslim tarihi için gün sayıyor. Bahçeşehir bölgesinin en dikkat çeken alanlarından biri olan Kayaşehir'de yeni bir yaşam alanı oluşturmak için elinden gelenin en iyisini yapan Nidapark ev arayanlara özel fiyatlar sunmaya da devam ediyor.

Ev arayanlar için mükemmel fırsatlar sunan Nidapark, Kayaşehir ile hem şehrin gürültüsünden uzak hem de şehir merkezinde muhteşem bir lokasyon olmaya devam ediyor. En yeni avm ve iş merkezleri ile bölgede bulunanlar için mükemmel bir girişim sağlamayı da amaçlayan Nidapark, bu yıldan itibaren anahtar teslimi yapmayı amaçlıyor.

İnşasına devam edilen projeler arasında yer alan Nidapark, Bahçehir'in en gözde konutları arasında yerini almaya devam ediyor.

Nidapark Kayaşehir özellikleri ve fiyatları

Her geçen gün yapımına biraz daha hız verilen Nidapark Kayaşehir, kent meydanları ile dikkatleri çekiyor. Birbirinden güzel cafe ve restoranları ile hiç sıkılmadan bir yaşam sürmenizi amaçlayan Nidapark Kayaşehir, bu muhteşem yaşam alanları içinde sizinde yer alabilmeniz için farklı bir ödeme kolaylığı geliştiriyor.

Sizler de Nidapark Kayaşehir'de yer almak istiyorsanız, en kısa zamanda bir tanıtım ofisine uğrayabilir ve konu ile alakalı olarak bilgi alabilirsiniz.

"Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor" Yorumlar

"Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor" Benzer Haberler


Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor. . Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Sarıyer İstinye Mahallesi, 1352 ada 7 parselde konumlanması planlanan Nidapark İstinye projesi'nin çevresinde sosyal donatıların da imar edilmesi planlanan alanın toplam büyüklüğü de 64 bin 29 metrekareden oluşuyor. İhalesini Tahincioğlu Gayrimenkul'ün kazandığı arsa üzerinde hayata geçirilecek Nidapark İstanbul için düğmeye basıldı.

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor. Bahçeşehir'in en güzel bölgelerinden biri olan Kayaşehir'de inşasına son sürat devam edilen Nidapark, açılış için gün sayıyor.

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

12 tane blok tipiyle yapılan Nidapark İstinye projesi İstinye Evleri Tahincioğlu Gayrimenkul imzası altında inşa edilmekte. Nidapark İstinye'nin teslim tarihi. Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı basın toplantısı The Seed Emirgan’da yapıldı. Tahincioğlu’nun yeni projesi Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir 3 bin 800 TL/metrekareden satışlarına başladı.

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakasındaki Kayaşehir bölgesinde Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında toplam olarak 843 adet daire yer almaktadır. Diğer yandan ise Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…. Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor