Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Bahçeşehir'in en güzel bölgelerinden biri olan Kayaşehir'de inşasına son sürat devam edilen Nidapark, açılış için gün sayıyor.

Büyük meydanları, AVM'leri, park ve bahçeleri ile yeni bir yaşam merkezi olmaya aday Nidapark, teslim tarihi için gün sayıyor. Bahçeşehir bölgesinin en dikkat çeken alanlarından biri olan Kayaşehir'de yeni bir yaşam alanı oluşturmak için elinden gelenin en iyisini yapan Nidapark ev arayanlara özel fiyatlar sunmaya da devam ediyor.

 

Ev arayanlar için mükemmel fırsatlar sunan Nidapark, Kayaşehir ile hem şehrin gürültüsünden uzak hem de şehir merkezinde muhteşem bir lokasyon olmaya devam ediyor. En yeni avm ve iş merkezleri ile bölgede bulunanlar için mükemmel bir girişim sağlamayı da amaçlayan Nidapark, bu yıldan itibaren anahtar teslimi yapmayı amaçlıyor.

 

İnşasına devam edilen projeler arasında yer alan Nidapark, Bahçehir'in en gözde konutları arasında yerini almaya devam ediyor.

 

Nidapark Kayaşehir özellikleri ve fiyatları

 

Her geçen gün yapımına biraz daha hız verilen Nidapark Kayaşehir, kent meydanları ile dikkatleri çekiyor. Birbirinden güzel cafe ve restoranları ile hiç sıkılmadan bir yaşam sürmenizi amaçlayan Nidapark Kayaşehir, bu muhteşem yaşam alanları içinde sizinde yer alabilmeniz için farklı bir ödeme kolaylığı geliştiriyor.

 

Sizler de Nidapark Kayaşehir'de yer almak istiyorsanız, en kısa zamanda bir tanıtım ofisine uğrayabilir ve konu ile alakalı olarak bilgi alabilirsiniz.

Etiketler : Konut Projeleri