Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

truck

12 tane blok tipiyle yapılan Nidapark İstinye projesi İstinye Evleri Tahincioğlu Gayrimenkul imzası altında inşa edilmekte. Nidapark İstinye'nin teslim tarihi

12 konut tipiyle yükselmekte olan Nidapark İstinye projesi 136 tane apart üniteden ortaya çıkmış olmakta. 15.525 metrekare bölgede gerçekleşecek bu prohe Tahincioğlu Gayrimenkul imzası taşımaktadır.

Nidapark İstinye Evleri'nde;

  • 2+1
  • 2,5+1
  • 3+1
  • 3,5+1
  • 4,5+1
  • 5,5+1

şeklinde daire tipleri yer almaktadır. Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark İstinye projesi satış ofisi telefon numarası 444 4 486 olarak ifade ediliyor.

Nidapark İstinye Teslim Tarihi Ne Zaman?

Nidapark İstinye Projesi'nin teslim tarihi 2 sene sonra ilk yarı olarak ifade ediliyor. Sayısal olarak 2019 yılının Haziran ayına kadar teslim edilmiş olacak. Proje genelinde ev sahibi olanlara, kütüphane, lobi, yönetim odası, lokanta, oda servisi, çamaşıra yıkama odası gibi kullanabileceğiniz alternatif alanlar bulunmakta.

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasının bulunduğu bu proje Büyükdere Caddesi İstinye bağlantısı olan Sahil Yolu üzerinde bulunmakta. Proje İstanbul Sarıyer' bağlı İstinye'de bulunuyor.

"Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi" Yorumlar

"Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi" Benzer Haberler


Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Nidapark Kayaşehir’de Satışlar Sürüyor

Emlak Konut GYO güvencesi ile ve Tahincioğlu imzası ile İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir projesinde satış süreci devam ediyor. . Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Tahincioğlu'ndan Nidapark İstinye Projesi

Sarıyer İstinye Mahallesi, 1352 ada 7 parselde konumlanması planlanan Nidapark İstinye projesi'nin çevresinde sosyal donatıların da imar edilmesi planlanan alanın toplam büyüklüğü de 64 bin 29 metrekareden oluşuyor. İhalesini Tahincioğlu Gayrimenkul'ün kazandığı arsa üzerinde hayata geçirilecek Nidapark İstanbul için düğmeye basıldı.

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark Kayaşehir teslim tarihi için gün sayıyor

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi. Bahçeşehir'in en güzel bölgelerinden biri olan Kayaşehir'de inşasına son sürat devam edilen Nidapark, açılış için gün sayıyor.

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

12 tane blok tipiyle yapılan Nidapark İstinye projesi İstinye Evleri Tahincioğlu Gayrimenkul imzası altında inşa edilmekte. Nidapark İstinye'nin teslim tarihi. Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı basın toplantısı The Seed Emirgan’da yapıldı. Tahincioğlu’nun yeni projesi Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir 3 bin 800 TL/metrekareden satışlarına başladı.

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

Nidapark Kayaşehir Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakasındaki Kayaşehir bölgesinde Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamında toplam olarak 843 adet daire yer almaktadır. Diğer yandan ise Nidapark Kayaşehir konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…. Nidapark İstinye Ne Zaman Teslim Edilecek? Teslim Tarihi