New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

truck

İstanbul Çekmeköy’de, 3.köprü gişelerinin yanı başında hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy’de daireler, 330 bir liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Proje “az kat geniş alan” konsepti ile yükseliyor.

İstanbul Çekmeköy’de, 3.köprü gişelerinin yanı başında hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy’de daireler, 330 bir liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Proje “az kat geniş alan” konsepti ile yükseliyor.

İstanbul Çekmeköy’de Mintek Yapı tarafından hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy projesi sakinlerini bekliyor. Kazançlı yatırımın anahtarı olarak nitelendirilen proje, Nişantepe’nin en değerli arsalarından birinde, şehre yakın ama şehrin gürültüsünden uzak, doğanın tüm renkleri ile iç içe ve tertemiz oksijeni ile bilinen Alemdağ Ormanları’nın arasında yükseliyor.

Asya ve Avrupa’yı birbirine 3’üncü kez bağlayan Yavuz Sultan Köprüsüne 10 dakika mesafede yer alan New Nişantepe Çekmeköy, Alemdağ gişelerine 3 dakika. TEM Çamlık bağlantı yoluna ise 10 dakika mesafesiyle yer alıyor. Doğanın içinde yaşayıp şehirde olmanın ayrıcalığını sunan proje, “az kat, geniş alan” konsepti ile hayata geçiriliyor.

Modern mimarisi ile göz kamaştıran bir güzellik sergileyen New Nişantepe Çekmeköy, iç mimarisi ile de yaşam alanını doğal alana dönüştürmeye aday bir proje olarak öne çıkıyor.

İstanbul’un Şehrin kalabalığından uzak ancak, hayatın tam içinde yer alan New Nişantepe Çekmeköy, 8 bin 600 metrekarelik arsa alanı üzerinde 27 bin 103 metrekare inşaat alanı yükseliyor.

Arazisinin yüzde 75’inin yeşil alana ayrıldığı New Nişantepe Çekmeköy, A, B, C ve D olmak üzere 5 katlı 4 blok şeklinde tasarlanıyor. Toplam 153 dairenin yer aldığı projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yanı sıra her tip daire için bahçe katlı daire seçenekleri ve dubleks daire seçenekleri sıralanıyor. Projede bahçe katındaki alanın peyzajını da daire sahibi belirleyebiliyor. Ancak uygulama projenin mimarları tarafından gerçekleştiriliyor.

Zengin sosyal olanakların yer aldığı New Nişantepe Çekmeköy’deki New Club, hayatın sağlıklı yüzünü sunuyor. New Club’un üst katında ise konforlu ve her türlü modern teknolojik imkanın yer aldığı sofistike stilde tasarlanan yemek masası, mutfak ve relaxing oturma grubunun yer aldığı New Club Lounge bulunuyor. Bu alanda komşularla beraber keyifli zamanlar geçirilmenin yanı sıra doğum günü partileri gibi tüm organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. New Club’un alt katında ise sağlıklı yaşam için fitness ve sauna bulunuyor.  

New Nişantepe Çekmeköy projesinde açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, süs havuzları, yürüyüş alanı, barbekü alanı ile meyve ağaçlarından oluşan doğal alanlar, bulunuyor. Projede ayrıca kapalı otopark, kapalı devre kamera sisteminin yanı sıra 24 saat güvenlik hizmeti de sunuluyor. Proje, satış fiyatı ve ödeme planlarında da benzersiz olması ile dikkat çekiyor. Dairelerin 330 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldığı projede peşinatlar 99 bin liradan, taksitler ise 3 bin 300 liradan başlıyor.

New Nişantepe Çekmeköy projesinde “kişiye özel ödeme planı” uygulanıyor. Bu sayede yüzde 30 peşinat ve sıfır faiz 30  ay taksit seçeneğinden de yararlanılabiliyor.

"New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire" Yorumlar

"New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire" Benzer Haberler


New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

İstanbul Çekmeköy’de, 3.köprü gişelerinin yanı başında hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy’de daireler, 330 bir liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Proje “az kat geniş alan” konsepti ile yükseliyor.. New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

New Nişantepe 2+1 Daire Fiyatları 378.000 TL'den Başlıyor!

New Nişantepe 2+1 Daire Fiyatları 378.000 TL'den Başlıyor!

Mintek Yapı imzası bulundurmakta olan New Nişantepe projesinde 1+1 dairelerin satışlarında sona gelinirken, bitmek üzere olan 2+1 tiplemesindeki dairelerin fiyatları 378.000 TL'den başlıyor.

New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire. İstanbul'un en iyi semtleri arasında bulunan Çekmeköy'de yerini almaya hazırlanan New Nişantepe, yeni sahiplerini bekliyor.

New Nişantepe Çekmeköy fiyat listesi

New Nişantepe Çekmeköy fiyat listesi

Çekmeköy'de yükselmeye devam eden en yeni projelerden biri olan New Nişantepe, farklı özellikleri ile büyülemeye devam ediyor. Birbirinden güzel özelliklerinin yanı sıra New Nişantepe genel fiyatları ile herkesin de ilk tercihi oluyor.. New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire