New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor | Emlakta Haber

New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

truck

İstanbul'un en iyi semtleri arasında bulunan Çekmeköy'de yerini almaya hazırlanan New Nişantepe, yeni sahiplerini bekliyor.

Her geçen gün büyüyen ve yükselen semtler arasında yer alan Çekmeköy, yeni projelere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yeni projelerin her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte birbirinden farklı durumların ortaya çıkması dikkatlerden de kaçmıyor. Her geçen gün yeni projelere ev sahipliği yapan Çekmeköy bu anlamda popüler bir yer olurken, site ve fiyatlarının da artış göstermesi dikkatlerden kaçmıyor.

Genel olarak gayrimenkul fiyatlarında yaşanan değişimlerin her geçen gün artış göstermesi ev alacakları da zorluyor. Yeni projelerin her geçen gün daha da ön planda yer alması ve aynı zamanda da bu projelerin ödeme kolaylıklarının uygun şartlarda olması diğer projelerde düşüşlerin yaşanmasına neden oluyor.

New Nişantepe Çekmeköy Fiyatları neler?

Uzun zamandır beklenen projelerden biri olan New Nişantepe Çekmeköy, en yeni girişimleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden yeni fiyat aralıkları ile herkesin de beğenisini çeken New Nişantepe, fiyat aralıklarını lansmana özel fiyat garantisi ile ön plana çıkarıyor.

New Nişantepe'nin 330 bin lira ile 655 bin lira arasında değişen daire fiyatları, New Nişantepe konutlarını da bu anlamda memnun etmeye devam ediyor. Lansmana özel fiyatları ve tanıtım ofisleri ile hizmet veren New Nişatepe işe alakalı bilgileri siz de kolay bir şekilde edinebilirsiniz.

"New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor" Yorumlar

"New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor" Benzer Haberler


Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, gelecek yıl içerisinde başlama hedefi koyduğu 4 yeni projesi için kollarını sıvamaya başladı yatırım bedeli olarak 3.000.000.000 $ yatırım yapmayı planlıyorlar. Projeler ise; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy üzerinde boy gösterecek.. New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group ortağı mimar Murat Kader, 2017 yılında 14 yeni projeye start verdi. Kader, İstanbul üzerinde birçok kentsel dönüşüm projesinde isimlerinin bulunduklarını açıkladı.

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor. 2.Etap öncesinde son dairelere özel kampanya başlatmış olan Colorist Şile, 50 ay %0 faiz kampanyasını 60 aya çıkardı. 199.000 TL'den başlayış gösteren fiyatlarla satılmakta olan Colorist Şile, özellikle kazançlı yatırım arayışı içerisinde olanların buluşma noktası olarak kendisini gösteriyor.

Üsküdar – Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Açılacak

Üsküdar – Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Açılacak

Ülke çapında nüfus yoğunluğu fazla olan şehirlerde ki trafik sıkışıklığı durumu artık can sıkıcı bir noktaya gelmiş bulunuyor. Bu trafik sıkışıklığı konusunun en yoğun yaşandığı illerin başında İstanbul gelmektedir. Bu trafik sorununa bir çözüm olması açısından Üsküdar – Çekmeköy metro hattı çalışmaları yılın son günlerinde tamamlanarak açılması bekleniyor.. New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir'in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

Murat Boz, Mahall Bomonti İzmir'in Yeni Reklam Yüzü Oldu!

Daha çok gençlerin sevdiği ünlü sanatçı Murat Boz, Türkerler Holding'in çok yüksek iddialı olan projesi Mahall Bomonti İzmir'in reklam filminde rolünü aldı. Film üzerinde, Mahall Bomonti İzmir'in sunmuş olduğu ayrıcalıkları tek tek yaşayan Murat Boz, projenin sloganını "Olmak istediğim yer" diyerek özete kavuşturuyor.

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Yeni İstanbul'a Yeni Yaşam Merkezi Neo Bolluca 3

Bugüne kadar Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca’da olmak üzere 200 bin metrekareden fazla alan üzerinde konut inşası gerçekleştiren Neo Yapı, İstanbul’un kuzeyinde gerçekleştirdiği yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Kısa sürede satışları gerçekleşen Neo Bolluca 1 ve 2 projesine yoğun talep üzerine kardeş proje Neo Bolluca 3 geliyor.. New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.