New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

truck

İstanbul'un en iyi semtleri arasında bulunan Çekmeköy'de yerini almaya hazırlanan New Nişantepe, yeni sahiplerini bekliyor.

Her geçen gün büyüyen ve yükselen semtler arasında yer alan Çekmeköy, yeni projelere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yeni projelerin her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte birbirinden farklı durumların ortaya çıkması dikkatlerden de kaçmıyor. Her geçen gün yeni projelere ev sahipliği yapan Çekmeköy bu anlamda popüler bir yer olurken, site ve fiyatlarının da artış göstermesi dikkatlerden kaçmıyor.

Genel olarak gayrimenkul fiyatlarında yaşanan değişimlerin her geçen gün artış göstermesi ev alacakları da zorluyor. Yeni projelerin her geçen gün daha da ön planda yer alması ve aynı zamanda da bu projelerin ödeme kolaylıklarının uygun şartlarda olması diğer projelerde düşüşlerin yaşanmasına neden oluyor.

New Nişantepe Çekmeköy Fiyatları neler?

Uzun zamandır beklenen projelerden biri olan New Nişantepe Çekmeköy, en yeni girişimleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden yeni fiyat aralıkları ile herkesin de beğenisini çeken New Nişantepe, fiyat aralıklarını lansmana özel fiyat garantisi ile ön plana çıkarıyor.

New Nişantepe'nin 330 bin lira ile 655 bin lira arasında değişen daire fiyatları, New Nişantepe konutlarını da bu anlamda memnun etmeye devam ediyor. Lansmana özel fiyatları ve tanıtım ofisleri ile hizmet veren New Nişatepe işe alakalı bilgileri siz de kolay bir şekilde edinebilirsiniz.

"New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor" Yorumlar

"New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor" Benzer Haberler


New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

İstanbul Çekmeköy’de, 3.köprü gişelerinin yanı başında hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy’de daireler, 330 bir liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Proje “az kat geniş alan” konsepti ile yükseliyor.. New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

New Nişantepe 2+1 Daire Fiyatları 378.000 TL'den Başlıyor!

New Nişantepe 2+1 Daire Fiyatları 378.000 TL'den Başlıyor!

Mintek Yapı imzası bulundurmakta olan New Nişantepe projesinde 1+1 dairelerin satışlarında sona gelinirken, bitmek üzere olan 2+1 tiplemesindeki dairelerin fiyatları 378.000 TL'den başlıyor.

New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor

New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor. İstanbul'un en iyi semtleri arasında bulunan Çekmeköy'de yerini almaya hazırlanan New Nişantepe, yeni sahiplerini bekliyor.

New Nişantepe Çekmeköy fiyat listesi

New Nişantepe Çekmeköy fiyat listesi

Çekmeköy'de yükselmeye devam eden en yeni projelerden biri olan New Nişantepe, farklı özellikleri ile büyülemeye devam ediyor. Birbirinden güzel özelliklerinin yanı sıra New Nişantepe genel fiyatları ile herkesin de ilk tercihi oluyor.. New Nişantepe Çekmeköy yeni sahiplerini bekliyor