Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor

truck

Her geçen gün yapımına hızla devam edilen Nefis Çankaya evleri mükemmel fiyatlarla sizleri bekliyor.

Başkent Ankara'nın en güzel yerinde yer alan ve muhteşem bir görselliğe sahip olan Nefis Çankaya Evleri yeni sahiplerini bekliyor. Lokasyon olarak şehrin en merkezi yerinde  yer alan Nefis Çankaya Evleri, Ankaralılara unutulmaz anları yaşatmayı amaçlıyor. Başkent Ankara'nın en önemli merkezinde yer alan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Nefis Çankaya Evleri, uygun fiyat garantisi sunuyor.

Yeni fiyatları ile herkesin de beğenisini kazanan Nefis Çankaya Evleri, Ankara'nın en önemli projesi olmak için de uğraş gösteriyor. Herkesin dikkatini çeken Nefis Çankaya Evleri'nden ev alabilmek için büyük paralar da istenmiyor. Konfor ve kaliteli bir yaşam isteyen herkese uygun fiyat garantisi sunan Nefis Çankaya Evleri, aktivite alanları ile de şaşırtıyor.

Nefis Çankaya Evleri özellikleri neler?

Son derece güzel bir adreste yer alan Nefis Çankaya Evleri, 7/24 güvenliği ile sizlerin de yaşamını güvence altına alıyor. Aynı zamanda Nefis Çankaya Evleri'nde yer alan yüzme havuzları, su sporları kulubü, tenis sahası, spor salonu, sauna ve hamamı, geniş futbol sahaları, yeşil yürüyüş alanları, kuaförleri, berber salonları küçük bir kent edası yaşatarak, Ankaralılar'ın tüm hizmetlerine de yetişmeye çalışıyor.

Site içerisinde yer alan her bir ev sahibine muhteşem hizmet kalitesi yaşatmayı amaçlayan Nefis Çankaya Evleri, 2017 yılı içerisinde teslim edilmeyi hedefliyor.

"Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor" Yorumlar

"Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor" Benzer Haberler


Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor

Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor

Her geçen gün yapımına hızla devam edilen Nefis Çankaya evleri mükemmel fiyatlarla sizleri bekliyor.. Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor

Ankara’ya Vadi Manzaralı ‘Nefis Evler’ Geliyor

Ankara’ya Vadi Manzaralı ‘Nefis Evler’ Geliyor

Ankara’nın doğal yaşam alanı İmrahor Vadisi’nin karşısında bulunan Nefis Çankaya Evleri, YP İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Nefis Çankaya Evleri Fiyatları 318.000 TL'den Başlıyor!

Nefis Çankaya Evleri Fiyatları 318.000 TL'den Başlıyor!

Nefis Çankaya Evleri'nde mükemmel fiyatlar sizleri bekliyor. Nefis Çankaya Elveri'nde yerini almış olanlar tam anlamıyla nefis bir hayatın kapılarını açacak. Farklı konut tiplemelerinin bulunmuş olduğu ve içerisinde 209 adet konutun yer almış olduğu proje, 20'şer katlı 2 kule ve yatayda baza bloklardan oluşmakta.