Nef Bahçelievler

truck

İstanbul'un en güzel evlerini inşa etmeye devam eden Nef bu yıl da kendisine hedef olarak Bahçelievler'i seçiyor.

Yaşam alanlarının her geçen gün daha da azaldığı İstanbul'da yeni konut projelerinin artış göstermesi herkesi de memnun ediyor. Genel anlamda durumu iyi olan ve bu sayede de yeni ev almak için projeleri tercih eden kişiler Nef'in en yeni projelerinden de rahat bir şekilde faydalanabiliyor.

Nef sayesinde yeni bir yaşama kavuşmak isteyen pek çok kişi, uzun zamandır merakla beklenen Nef Bahçelievler projesi için de takibi bırakmıyor. Birbirinden yeni özellikleri ile muhteşem bir yaşam alanı oluşturan Nef, Bahçelievler'in yeni ekolünü de şekillendirmeye çalışıyor.

Nef Bahçelievler Projesi

Daha önce İstanbul'da pek çok noktada inşaata devam eden ve bu sayede de herkesin rahat etmesini sağlana Nef, uygun fiyatları ile de dikkatleri çekmişti. Bu sayede de bir çok satış gerçekleştiren Nef aynı zamanda ödeme kolaylığı da sağlamış ve kendisinden ev almak isteyenlere bir çok opsiyon tanımıştı. Evlerinde yarattığı kalite ile sektörün öncü isimi olan Nef'in Bahçelievler projesi de bu anlamda herkesin en çok takip ettiği konut projeleri arasında yerini almayı başardı.

Birbirinden güzel aktivite alanları ile dikkatleri çeken Nef Bahçelievler, lokasyon olarak da pek çok noktaya yakın olduğundan bir çok kişinin tercihleri arasında yer alıyor. İstanbul Bahçelievler Kale Center bölgesine çok yakın bir konumda olan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Nef Bahçelievler, geniş peyzaj alanları ile yeşili de korumaya çalışıyor.

Nef Bahçelievler Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yapımına henüz yeni başlanan ve bu anlamda da herkesin dikkatni çeken Nef birbirinden yeni adımların da atılmasını sağlıyor. En kısa sürede projeyi teslim etmek için uğraşan Nef, 2017 yılından itibaren daire teslimlerine başlamayı ve lansman ile birlikte dağıtımların gerçekleştirilebilmesini hedefliyor.

Nef Bahçelievler Fiyatları ve Fiyat Listesi

Bünyesinde pek çok stilde daire bulunduran ve bu anlamda da herkesin genel ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Nef Bahçelievler, fiyatları ile de dikkatleri çekiyor. Daha önceki projelerinde de uygun fiyat garantisi sunan ve bu anlamda herkesin beğenisini kazanan Nef'in, Bahçelievler şubesi için de genel bir adım atarak, daire fiyatlarını da 255 bin liradan başlatmayı düşünüyor.

Nef Bahçelievler İletişim Bilgileri ve Nef Bahçelievler Nerede

Lokasyon olarak bulunması çok kolay bir noktada yer alan Nef Bahçelievler, Kale Center Outlet'e çok yakın bir alanda, eski Real AVM'nin yerine inşa ediliyor. Şehrin merkezinde yer alan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Nef Bahçelievler'e internet sitesinden ulaşılabiliyor. Nef Bahçelievler'in internet sitesi ise şu şekilde:

İnternet Sitesi: www.nef.com

Nef Bahçelievler Özellikleri

Sıradan bir site olmaktan çıkan ve bu anlamda da daha farklı değerlerin oluşturulması için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam eden Nef Bahçelievler büyük peyzaj alanları, uzun yüzme havuzları, çocuk oyun odaları, müzik odası, sinema salonu gibi pek çok aktivite için yeni alanlar oluşturuyor.

"Nef Bahçelievler" Yorumlar

"Nef Bahçelievler" Benzer Haberler


MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler projesinin bütün dairelerinde biri salona, diğeri ise yatak odasına açılmakta olan 2 balkon bulunmaktadır.. Nef Bahçelievler

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Yeni bir proje olarak hayatımıza giren ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Pearl Garden Evleri Bahçelievler'in en uygun fiyatlı projesi olarak gösteriliyor.

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

Nef Bahçelievler. İstanbul'un en gözde lokasyonları arasında bulunmakta olan ve cazibe merkezi halini almış Basın Ekspres yolu üzerinde konumlandırılmış olan MOD Bahçelievler projesi, Ataköy - İkitelli metro hattının üzerinde kendini gösteriyor.

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

0 konut sahibi olmak isteyen bireylerin ilk talepleri büyük mutfak olarak bilinmekte. Kullanıcının arzuları doğrultusunda projeler geliştirmekte olan MOD Gayrimenkul'un geniş ölçekli planlamış olduğu MOD Bahçelievler'de daireler üzerinde yerini almış olan mutfakların büyüklüğü 12,84 metrekareden başlayıp 13,62 metrekareye kadar uzanış gösteriyor.. Nef Bahçelievler

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

Mod Bahçelievler, lüks ve konforlu yaşaımın yanı sıra çok rahat olan ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara çok büyük avantajlar sağlamakta. Lansmana özel %10 indirim imkanı sağlamakta olan MOD Gayrimenkul, alıcılarına iki farklı seçenekte ödeme planı sunmakta.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler

İstanbul'un en güzel evlerini inşa etmeye devam eden Nef bu yıl da kendisine hedef olarak Bahçelievler'i seçiyor.. Nef Bahçelievler

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, MOD Bodrum Vilları tarzında projelerle adını sıkça duyurmuş olan MOD Gayrimenkul Yatırım, Bahçelievler'de az katlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken MOD Bahçelievler projesine başlamış durumda.

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

NEF Bahçelievler, proje alanının %50'sinden fazlasının peyzaja ayrıldığı 45 dönüm büyüklüğe sahip olan Merter Meydan AVM arsasının üzerinde yükseliyor. 1.000.000.000 TL yatırım bedeline sahip olan proje üzerinde toplam olarak 23 konut yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar konut seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlar 480.000 TL ve 2.500.000 TL arasında değişim gösteriyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplemelerinin bulunduğu projenin 25 dönümü özel tasarım peyzaj alanından oluşurken, 20 dönümde park alanı yer alıyor.