Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!

truck

İstanbul Avrupa Yakası'nda her geçen gün birbirinden yeni projeler inşa etmeye devam eden Nef, Bahçelievler'deki son projesi için lansman tarihini de ortaya koyuyor.

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen ve uzun zamandır da yapımına devam eden Nef Bahçelievler'den sonunda güzel haberler geldi. Daha öncesinde pek çok alanda yeni proje yapan Nef, en çok Merter'deki projesi ile beğenillmişti. Tam E-5'in kenarında yer alan ve lokasyon olarak güzel bir noktada bulunan Nef Merter'in ardından Nef Bahçelievler'de yine aynı lokasyonda yer alıyor.

Konum olarak muhteşem bir yerde yer alan Nef Bahçelievler ulaşımın da giderek kolaylaşmasını sağlıyor. Birbirinden yeni girişimler sağlayarak herkesin rahat bir ev yaşımı geçirmesini isteyen Nef bu anlamda kolaylık sağlamak için lansmana özel fiyatlarla geliyor. 13 Ekim'de yeni lansmanını yapacak olan Nef Bahçelievler bölgesinde yapılacak olan projesini en ince ayrıntısına kadar tanıtacak.

Bahçelievler Nef özellikleri

Bir evden daha fazlasını bekleyenler için birbirinden yeni girişimleri de sağlamaya devam eden Bahçelievler Nef, farklı adımların da atılması için yeni durumların ortaya çıkmasını sağlıyor. Adım adım farklılıklar oluşturmaya devam eden Nef, kendi siteleri içerisinde havuz, spor salonları ve aktivite odalarının çoğunlukta olmasına dikkat ediyor.

Yeşilin insana ayrı bir etkisi olduğunu düşünen Nef, aynı zamanda yeni projesinde yer alan pek çok alanda yeşili de hakim kılarak, doğa ile başbaşa kalmanızı sağlıyor.

Nef Bahçelievler Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Nef Bahçelievler İletişim Bilgileri
Web : http://nefbahcelievler.com/
Telefon : 444 9 633
Adres : Mehmet Akif Cad. Bahçelievler/İstanbul

"Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!" Yorumlar

"Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!" Benzer Haberler


MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler projesinin bütün dairelerinde biri salona, diğeri ise yatak odasına açılmakta olan 2 balkon bulunmaktadır.. Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Yeni bir proje olarak hayatımıza giren ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Pearl Garden Evleri Bahçelievler'in en uygun fiyatlı projesi olarak gösteriliyor.

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!. İstanbul'un en gözde lokasyonları arasında bulunmakta olan ve cazibe merkezi halini almış Basın Ekspres yolu üzerinde konumlandırılmış olan MOD Bahçelievler projesi, Ataköy - İkitelli metro hattının üzerinde kendini gösteriyor.

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

0 konut sahibi olmak isteyen bireylerin ilk talepleri büyük mutfak olarak bilinmekte. Kullanıcının arzuları doğrultusunda projeler geliştirmekte olan MOD Gayrimenkul'un geniş ölçekli planlamış olduğu MOD Bahçelievler'de daireler üzerinde yerini almış olan mutfakların büyüklüğü 12,84 metrekareden başlayıp 13,62 metrekareye kadar uzanış gösteriyor.. Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

Mod Bahçelievler, lüks ve konforlu yaşaımın yanı sıra çok rahat olan ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara çok büyük avantajlar sağlamakta. Lansmana özel %10 indirim imkanı sağlamakta olan MOD Gayrimenkul, alıcılarına iki farklı seçenekte ödeme planı sunmakta.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler

İstanbul'un en güzel evlerini inşa etmeye devam eden Nef bu yıl da kendisine hedef olarak Bahçelievler'i seçiyor.. Nef Bahçelievler lansman tarihi belli oldu!

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, MOD Bodrum Vilları tarzında projelerle adını sıkça duyurmuş olan MOD Gayrimenkul Yatırım, Bahçelievler'de az katlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken MOD Bahçelievler projesine başlamış durumda.

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

NEF Bahçelievler, proje alanının %50'sinden fazlasının peyzaja ayrıldığı 45 dönüm büyüklüğe sahip olan Merter Meydan AVM arsasının üzerinde yükseliyor. 1.000.000.000 TL yatırım bedeline sahip olan proje üzerinde toplam olarak 23 konut yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar konut seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlar 480.000 TL ve 2.500.000 TL arasında değişim gösteriyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplemelerinin bulunduğu projenin 25 dönümü özel tasarım peyzaj alanından oluşurken, 20 dönümde park alanı yer alıyor.