Nazenin Konakları çoğalıyor!

İstanbul'un en gözde projelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nazenin Konakları, ikinci projesi ile gün yüzüne çıkıyor.

İlk olarak İstanbul'un en önemli lokasyonlarındna biri olan Çengelköy'de hayat bulan Nazenin Konakları, bir çok kişi tarafından da dikkat çekmişti. Uzun zamandır pek çok kişinin en beğendiği projeler arasında yer alan ve mimarisi ile de dikkatlerden kaçmayan Nazenin Konakları, ikinci projesi ile yeniden hayat bulmaya hazırlanıyor.

 

Talebin bir hayli fazla olduğu Nazenin Konakları'nda yeni proje, stil ve yapısı ile değişkenlik göstermiyor. En yeni hali ile bir çok kişiye yeni yaşam alanı sunacak olan Nazenin Konakları, aktivite alanları ile de rahat ve huzurlu bir hayat vaad edecek. Her zaman bir evden daha fazlasını bekleyenler için mükemmel bir girişim sunmaya devam eden Nazenin Konakları ikinci projesini yine Çengelköy'de hayat bulacak.

 

Nazenin Konakları çoğalıyor!

 

Bir zincir olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Nazenin Konakları genel olarak merkezi konumda olduğu için beğeniliyor. İstanbul'un göbeğinde yer alan ve bu anlamda da herkesin beğenisini çeken Nazenin Konakları Tem Otobanı ve 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü'ne de yakınlığı ile biliniyor.

 

Fiyatları henüz belli olmayan Nazenin Konakları'nın en kısa sürede temelinin atılması ve tanıtım ofisleri kurularak bu projeden yararlanmak isteyenlere gerekli bilgilerin de verilmesi amaçlanıyor.

Etiketler : Konut Projeleri