Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor

truck

İzmir Bayraklı'da inşasına son sürat devam edilen Modda Bayraklı'nın teslimat süresi de giderek yaklaşıyor.

Gelişen ve büyüyen İzmir ile birlikte birbirinden yeni girişimlerin de gerçekleşmesi için girişimlerde bulunmaya devam eden Modda Bayraklı, yeni adımların da atılmasına devam ediyor. Ontan İnşaat tarafından büyük bir heyecan ile yapımına devam edilen Modda Bayraklı, en güzel adımların da atılabilmesi için farklılık oluşturuyor. Bu yıldan itibaren en güzel aktivite alanları ile ev sahiplerine hizmet edecek olan Modda Bayraklı, aynı zamanda bu bölgede bulunan kişilerin de kolay bir şekilde iş sahibi olmasını amaçlıyor.

En temel girişimlerin bulunmaya devam ettiği Modda Bayraklı'nın anahtar teslim süresine kadar son işlemlerinin de yapılması dikkatlerden kaçmıyor. Tertemiz evlerin teslim edildiği Modda Bayraklı'da ev sahiplerine evlerinin de Kasım ayında teslim edilmesi bekleniyor.

Modda Bayraklı özellikleri neler?

İzmir'in en güzel lokasyonlarından biri olan Bayraklı'da yer alan Modda Bayraklı'nın geniş aktivite alanlarının bulunması, peyzaj alanları ile doğa içerisinde mükemmel bir yer edinmesi, uzun havuzları ile muhteşem anlar yaşatması ve Fin hamamı, Türk hamamı gibi alanları ile iş yorgunluğunuzu atmanızı sağlaması, dikkatlerden kaçmayan özellikler arasında yer almaya devam ediyor.

Siz de Modda Bayraklı'da yer almak istiyorsanız, son daire fırsatlarını ve anahtar teslime özel fiyatları da kaçırmayın.

"Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor" Yorumlar

1 YORUM
  1. hakan uçar 19 Eylül 2017 14:32

    daha projenin temeli atılmadı. nasıl olacak anahtar teslimi?

"Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor" Benzer Haberler


Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor

Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor

İzmir Bayraklı'da inşasına son sürat devam edilen Modda Bayraklı'nın teslimat süresi de giderek yaklaşıyor.. Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor

Modda Bulvar Projesi İzmir'de İnşa Edilecek!

Modda Bulvar Projesi İzmir'de İnşa Edilecek!

2017 yılında 600.000.000 TL yatırım planlarının var olduğundan bahseden Ontan Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öktem, istihdamda artış yaşatmak ve büyüme göstermek için bu yıl içerisinde yatırım yapmaktan kendilerini geri çekmeyeceklerini vurguladı. Öktem, İzmir'de yeni bir proje olarak yükselecek Modda Bulvar projesinin inşa çalışmalarının Eylül ayında başlayacak olduğunu dile getirdi.