Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor

Modda Bayraklı anahtar teslimleri yakında başlıyor
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 2 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Gelişen ve büyüyen İzmir ile birlikte birbirinden yeni girişimlerin de gerçekleşmesi için girişimlerde bulunmaya devam eden Modda Bayraklı, yeni adımların da atılmasına devam ediyor. Ontan İnşaat tarafından büyük bir heyecan ile yapımına devam edilen Modda Bayraklı, en güzel adımların da atılabilmesi için farklılık oluşturuyor. Bu yıldan itibaren en güzel aktivite alanları ile ev sahiplerine hizmet edecek olan Modda Bayraklı, aynı zamanda bu bölgede bulunan kişilerin de kolay bir şekilde iş sahibi olmasını amaçlıyor.

 

En temel girişimlerin bulunmaya devam ettiği Modda Bayraklı’nın anahtar teslim süresine kadar son işlemlerinin de yapılması dikkatlerden kaçmıyor. Tertemiz evlerin teslim edildiği Modda Bayraklı’da ev sahiplerine evlerinin de Kasım ayında teslim edilmesi bekleniyor.

 

Modda Bayraklı özellikleri neler?

 

İzmir’in en güzel lokasyonlarından biri olan Bayraklı’da yer alan Modda Bayraklı’nın geniş aktivite alanlarının bulunması, peyzaj alanları ile doğa içerisinde mükemmel bir yer edinmesi, uzun havuzları ile muhteşem anlar yaşatması ve Fin hamamı, Türk hamamı gibi alanları ile iş yorgunluğunuzu atmanızı sağlaması, dikkatlerden kaçmayan özellikler arasında yer almaya devam ediyor.

 

Siz de Modda Bayraklı’da yer almak istiyorsanız, son daire fırsatlarını ve anahtar teslime özel fiyatları da kaçırmayın.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com