Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205

truck

Bir çok kişi tarafından büyük merakla beklenen Metal Yapı'nın yeni projesi İstanbul Tower 205, özellikleri ile dudak uçuklatıyor.

Yeni yaşam merkezlerinin hızla oluştuğu İstanbul'da bu yıldan itibaren bir çok kişinin yeni projeleri beklemesi, taleplerin de artış göstermesine neden oluyor. İstanbul'da alanların genel olarak dar olması ve bu sebepten dolayı da pek çok kişinin büyük sıkıntı yaşaması yeni projelerin de açığa çıkmasına yol açıyor.

Her geçen gün yeni projelerin hayat bulduğu İstanbul'da birbirinden farklı inşaat şirketleri birbirleri ile yarışsa da kulvarların farklı olması, projelerde de çeşitlilik yaşanmasına sebep oluyor. Seçenekleri her geçen gün çoğalan alıcıların bu anlamda bir çok özelliğe dikkat etmesi, inşaat firmalarının da dikkatlerinden kaçmıyor. 

Bu yıldan itibaren İstanbul'da yeni bir değer yaratmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan İstanbul Tower 205 yepyeni özellikleri ile Levent'te yükselmeye devam ediyor.

İstanbul Tower 205 Projesi

İstanbul'un iş merkezi olan ve çok sayıda şirketi bünyesinde barındıran Levent'te bu yıldan itibaren hayata geçirilmesi planlanan İstanbul Tower 205, çok akıllı bir sisteme sahip olacak. Bir çok ofisi bünyesinde barındırarak kolay bir iş hayatı sunan İstanbul Tower 205, mimarisi ile de herkesin dikkatini çekecek. Çok sayıda ofis ile birlikte yeni bir yaşam alanının oluşacağı İstanbul Tower 205, İstanbul'un da yeni simgesi olmaya aday olacak.

İstanbul Tower 205 Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yeni bir ofis almayı düşünen ya da ofisini taşıyarak daha komplike bir yerde çalışmak isteyenlerin vazgeçemeyeceği bir yer olan İstanbul Tower 205'in 2017 yılından itibaren teslim edilmesi bekleniyor. Bu tarihin net bir tarih olmadığının da altını çizen yetkililer, bu özelliklerde bir kule inşa etmenin zorluklarını aktarıyor.

İstanbul Tower 205 Fiyatları ve Fiyat Listesi

İstanbul'un en yeni değerlerinden biri olan ve her geçen gün yeni adımlarla büyümeye devam eden İstanbul Tower 205 fiyatları ile de dikkatleri çekiyor. İstanbul Levent'te yer alan ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken İstanbul Tower 205'in fiyatlarının genel anlamda 1 milyon liradan başlaması bekleniyor.

Fiyatlarına bakıldığında konum olarak çok iyi olması ve İstanbul'un en komplike ofisi olacak olması İstanbul Tower 205'in değerini bu anlamda ikiye katlıyor. Yatırımcılara lansman öncesi alım imkanı veren İstanbul Tower 205, bu anlamda da beğeni kazanmaya devam ediyor.

İstanbul Tower 205 Nerede ve İstanbul Tower 205 İletişim Bilgileri

Lansman öncesi yeni fiyatlardan yararlanmak ve İstanbul Tower 205'de bir ofis sahibi olmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim bilgilerinden ilgili birimlere ulaşabilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz. İşte İstanbul Tower 205'in yeni adresi:

İnternet Adresi: www.metalyapikonut.com

İstanbul Tower 205 Özellikleri

Bir ofisten çok daha fazlasını sunan İstanbul Tower 205, içerisinde bulundurduğu yeşil alanları ve aktivite alanları ile dikkatleri üzerine çekiyor. İstanbul Tower 205'de çocuklara ait oyun odaları bile bulunurken, yetişkinler için su sporları kulubü, sauna, fitness gibi alanlar bulunuyor.

"Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205" Yorumlar

"Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205" Benzer Haberler


Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205

Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205

Bir çok kişi tarafından büyük merakla beklenen Metal Yapı'nın yeni projesi İstanbul Tower 205, özellikleri ile dudak uçuklatıyor.. Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205

Metal Yapı Konut Göktürk'te 5 Yeni Proje Yapıyor!

Metal Yapı Konut Göktürk'te 5 Yeni Proje Yapıyor!

İstanbul'da birçok önemli proje altına imza atmış olan Metal Yapı Konut, 2017 yılında yeni projelerine tüm hızıyla devam etmekte. Kemerburgaz ve Göktürk'te günümüze kadar toplam olarak 6 projeyi hayata geçirmiş olan Metal Yapı Konut, 5 yeni projesiyle bölgede var olan gücünü pekiştiriyor.

BİM Metal Ayaklı 3’lü Zigon Sehpa ve Çok Amaçlı Dolap İncelemesi

BİM Metal Ayaklı 3’lü Zigon Sehpa ve Çok Amaçlı Dolap İncelemesi

Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205. Her evin en temel ihtiyaçlarını karşılamak ve tüketicilerin kişisel ihtiyaçlarını tedarik etmek amacı ile her hafta farklı ürünleri aktüel katalogları ile duyuran BİM mağazaları bu hafta duyurduğu BİM 18 Mayıs 2018 Aktüel Kataloglarında yine birbirinden güzel ürünleri bizler ile buluşturuyor…

BİM Metal Ayaklı 3'lü Zigon Sehpa İncelemesi

BİM Metal Ayaklı 3'lü Zigon Sehpa İncelemesi

Her hafta yayınlanan Aktüel Kataloglarına bir yenisi daha eklenirken BİM mağazaları yine tüketicinin beğeneceği onlarca ürüne 18 Mayıs 2018 Aktüel Kataloglarında yer vermiş. . Metal Yapı Konut İstanbul Tower 205