Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!

truck

Şehrin merkezinde bahçeli bir evde oturmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak olan Merkez Zekeriyaköy Villaları sizler için geliyor.

3. köprünün açılması ile birlikte çok değerli bir bölge olan Zekeriyaköy bölgesi daha da hareketlendi. Yeni yatırımların ve projelerin ortak merkezi olan Zekeriyaköy, en güzel projelerle herkesi ev sahibi yapıyor. Yeni projelerin de merkezi olan Zekeriyaköy'de mükemmellik derecesinde inşa edilen Merkez Zekeriyaköy Villalar'ı fiyatları ile de beğeniliyor.

3. köprüye çok yakın olan Merkez Zekeriyaköy Villaları, sizler için de yeni bir yatırım alanı oluyor. Kendisine ait yeşil alanları ile beğenileri kazanan Merkez Zekeriyaköy Villaları, yüzme havuzları ve peyzaj alanları ile de şaşırtıyor. Herkesin beğenisini kazanan Merkez Zekeriyaköy Villaları, site içerisinde barındırdığı aktivite alanları ile de tercih ediliyor.

Merkez Zekeriyaköy Vilları fiyatları ne kadar?

Proje bazında herkesin beğenisini kazanan Merkez Zekeriyaköy Villaları, 685 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu açıdan beğenileri kazanan Merkez Zekeriyaköy Villaları, pek çok ünlü isimin de buluştuğu merkezler arasında yerini alacak olan Zekeriyaköy Villaları, 25.360 m2 alan üzerinde 28 blok, 106 konuttan oluşan Merkez Zekeriyaköy’de 50 çatı dubleksi daire, 50 bahçe dubleksi daire ve 6 tripleks ikiz villadan oluşuyor.

Lokasyon olarak muhteşem bir konumda olan Merkez Zekeriyaköy Villaları, tanıtım ofisleri sizlerini sizler için yeni hizmetler vermeye devam ediyor.

Merkez Zekeriyaköy Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Merkez Zekeriyaköy İletişim Bilgileri
Web : http://merkezzekeriyakoy.com/
Telefon : 0212 202 7 111
Adres :

"Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!" Yorumlar

"Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!" Benzer Haberler


Bitlis Merkez TOKİ Sözleşme Dönemi Bugün Son

Bitlis Merkez TOKİ Sözleşme Dönemi Bugün Son

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Bitlis merkezde hayata geçirilen toplu konut projesi kapsamında yer alan 138 adet konutun kurasının çekilmesinin ardından beklenen gayrimenkul satış sözleşmesi dönemi içerisinde bulunuyoruz. Söz konusu olan gayrimenkul satış sözleşmesi döneminin son günü içerisinde bulunuyoruz. Konu ile ilgili ayrıntılar haberimizde yer almaktadır.. Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!

Amerika Merkez Bankasının Faiz Kararı Konut Piyasasını Nasıl Etkiler?

Amerika Merkez Bankasının Faiz Kararı Konut Piyasasını Nasıl Etkiler?

Amerika Merkez Bankası (FED) herkesin beklediği gibi faiz oranlarını %0.25 oranında arttırdı. Peki FED'in faiz kararı konut piyasasını etkiler mi? etkilerse nasıl etkiler?

TOKİ İstanbul Medeniyet Üniversitesi Merkez Kampüs İnşaatı İhale Tarihi

TOKİ İstanbul Medeniyet Üniversitesi Merkez Kampüs İnşaatı İhale Tarihi

Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!. Ülkemizin pek çok yöresinde konut üretimi alanında faaliyetler göstermekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nin merkez kampüsünü inşa edecek. Bu proje kapsamında binaların inşaat, altyapı ve çevre düzenleme işi ihalesi bugün saat 14.30’da gerçekleşecektir. Projenin planlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından bugün gerçekleşecek ihalenin sonucunda inşaat çalışmaları hemen başlayacaktır.

Mardin Merkez Nur Mahallesi TOKİ Başvuruları Başladı

Mardin Merkez Nur Mahallesi TOKİ Başvuruları Başladı

Konut üretimi alanında çalışmalar sürdüren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Mardin merkez Nur mahallesinde hayata geçirdiği konut projesi kapsamında yer alan DG cinsi 3+1 konutları açık satışa sundu. Açık satışa sunulan 45 adet daire için başvuru süreci ise bugün başlamıştır. Ayrıntılı bilgi haberimizde yer almaktadır.. Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!

TOKİ Bitlis Merkez Konutları İçin Son Başvuru Günü

TOKİ Bitlis Merkez Konutları İçin Son Başvuru Günü

Uzunca bir süreden beri proje ile alakalı çalışmaların devam etmekte olduğu Bitlis Merkez TOKİ konutları için başvuru sürecinin son günü bugün. Başvuru sürecinin sonlanmasının ardından geçecek kısa bir süre içinde yani 03 Ocak 2017 tarihinde Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası gerçekleşecektir. Ayrıntılar haberimizde…

Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!

Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!

Şehrin merkezinde bahçeli bir evde oturmak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak olan Merkez Zekeriyaköy Villaları sizler için geliyor.. Merkez Zekeriyaköy Villaları'nda son kampanya!

Bitlis Merkez TOKİ Kurası

Bitlis Merkez TOKİ Kurası

Yeni yıl içerisinde birbirinden eşsiz konut projeleri ile adından sıkça söz ettirmeye hazırlanan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Bitlis merkezde inşa ettiği konut projesinde yer alan 138 adet konutun satışı için kura çekim tarihi belirlendi. 03 Ocak 2017 tarihinde saat 14.00’da gerçekleşecek olan kura çekimine dair ayrıntılı bilgi haberimizde…

TOKİ Siirt Merkez Evren Mahallesi başvuruları başladı mı?

TOKİ Siirt Merkez Evren Mahallesi başvuruları başladı mı?

TOKİ her geçen gün yeni konutlar inşa etmeye devam ediyor. Uzun zamandır merakla beklenen konutlarını inşa etmeye devam eden Toki Siirt Merkez Evren Mahallesi'nde birbirinden güzel daireleri ev almak isteyenlerin beğenisine sunuyor.