Marmara Kule Business'ta fiyatlar belli oldu

Marmara Kule Business'ta fiyatlar belli oldu

Yeni bir iş merkezi olacak olan Marmara Kule Business, yeni fiyatları ile herkesi de şaşırtmayı başardı.

İş dünyasının her geçen gün İstanbul'da daha da büyümesi iş merkezi bilincinin daha da artmasına neden oluyor. Pek çok yerde genel olarak yeni adımların atılmasını sağlamak isteyen yatırımcılar iyi mevkilerden ofis satın alarak güzel bir işi de gerçekleştirmeyi amaçlıyor. İş dünyasının içerisinde olmak isteyen ve iyi bir yatırım yapmak isteyenlere özel ise Marmara Kule Business, yeni fırsatlar sunuyor.

 

Uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alan Marmara Kule Business, bu yıldan itibaren en güncel fiyatları ile geliyor. Lokasyon olarak çok güzel bir konumda bulunan Marmara Kule Business, Kartal'da E-5'in hemen kenarında yer alıyor. Bu anlamda da ulaşım açısından sorun yaşamak istemeyenler için Marmara Kule Business vazgeçilmez oluyor.

 

Karma bir proje olan Marmara Kule Business'ta 1+1 ve 2+1 daireler bulunuyor. Aynı zamanda bir çok ofisin de bulunduğu Marmara Kule Business'ta 1+1 konut ve ofis fiyatları 424.000-679.000 TL arasında 2+1 ofis ve konut fiyatları ise 965.000-1.168.00 TL arasında değişiyor.

 

Marmara Kule Business özellikleri neler?

 

Bir çok kişi tarafından merak edilen Marmara Kule Business'ta, fitness center,soyunma odaları,sauna gibi bölümler yer alıyor. Bu sayede hem işinizin tadını çıkarmanızı hem de sosyal aktivitelerden geri kalmamanız sağlanıyor.

Etiketler : Konut Projeleri