Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

truck

Marmara Yapı tarafında hayata geçirilmekte olan Marmara Konakları Projesi Beylikdüzü 'nde 8 Ekim'de lansmanı gerçekleştiriliyor.

25 Yıllık Tecrübesi ile Marmara Yapı yeni bir projeye imza atıyor. Güvenilir ve Tecrübeli bir firma olan Marmara Yapı Beylikdüzü'nde Marmara Konakları projesini hayata geçiriyor. İstanbul karmaşık ve bahçesiz yapılarından kurtulmak isteyen sakinler Marmara Konakları projesi ile istedikleri hayata ulaşabiliyor. Marmara Konakları Projesinde Müstakil girişi olan bahçe villaları, istenilen koşullarda daireler ve dubleks'ler yer alıyor. Marmara Konakları projesi toplamda 8 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Ayrıca Marmara Konakları projesinde 124 konut ve 4 işyeri yer alıyor.

Marmara Konakları Teslim Tarihi Ne Zaman?

İstanbul'un yatırıma elverişli semtlerinden biri olan Beylikdüzü'nde inşa edilen Marmara Konakları Projesinin Teslim Tarihi olarak 2018 Temmuz ayı hedefleniyor. 

Marmara Konakları İstanbul'un en çok değer kazanan bölgesinde yer alması sebebi ile yatırım yapmak isteyenlerin ilgi odağı haline gelmesi hedefleniyor. Marmara Konakları Projesine imza atan isim ise Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı. Orakçı şimdiye kadar bir çok büyük projeye imza atan isim olarak tanınıyor. 

Marmara Konakları projesinin lansmanı ise 8 Ekim Cumartesi Saat 13:00'da Marmara Konakları satış ofisinde gerçekleşecek. Lansman programında kokteyl,protokol konuşmaları ve Lansman sunumu yapılacak. Proje ile ilgilenen yatırımcıların bu programı kaçırmamalarını öneriyoruz. 

"Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!" Yorumlar

"Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!" Benzer Haberler


Huzurlu Marmara'da 120 Ay Vade, %0 Peşinat Kampanyası!

Huzurlu Marmara'da 120 Ay Vade, %0 Peşinat Kampanyası!

Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde inşa etmekte olduğu toplam 500 daire ve 27 adet ticari üniteden meydana gelmekte olan Huzurlu Marmara adı verdiği projesi tarihi kampanyayla bölgenin en gözde projeleri arasında yer alıyor. Firma, 120 ay vadeye %0 peşinat uygulayarak konut alıcılarının yüzünü güldürmeye devam etmektedir. . Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Beylikdüzü'nün en yeni inşaat projelerinden olan ve uzun zamandır yapımına devam edilen Marmara Konakları ön satışa çıkarılıyor.

Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!. Marmara Yapı tarafında hayata geçirilmekte olan Marmara Konakları Projesi Beylikdüzü 'nde 8 Ekim'de lansmanı gerçekleştiriliyor.

Marmara Kule Business'ta Tapunuz Hazır!

Marmara Kule Business'ta Tapunuz Hazır!

GİZER IŞIK İNŞAAT'ın Kartal'da inşa ettiği ve 28.katına çıktığı projesi Marmara Kule Business 2017 yılına çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Çok büyük bir farklılığın üzerine imza atıp hemen tapu garantisi verilen projede 36 aya kadar tamı tamına %0 faiz kampanyası yeni yılda devam edecek.. Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

Marmara Kule Business'ta fiyatlar belli oldu

Marmara Kule Business'ta fiyatlar belli oldu

Yeni bir iş merkezi olacak olan Marmara Kule Business, yeni fiyatları ile herkesi de şaşırtmayı başardı.

TOKİ Marmara’da 12.716 Konut İçin Çalışmalara Başlıyor

TOKİ Marmara’da 12.716 Konut İçin Çalışmalara Başlıyor

Yeni yılın ilk haftaları içerisinde iken Başbakanlık Toplu Konut İdaresi’nin 2017 yılı içerisinde gerçekleştireceği 65 bin konut hedefi kapsamında Marmara bölgesinde inşa edeceği 12 bin 716 adet konut için çalışmalara başladı. Konu ile alakalı ayrıntılı bilgi haberimizde yer almaktadır.. Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

Azur Marmara Beylikdüzü Şubat'ta Satışa Çıkıyor!

Azur Marmara Beylikdüzü Şubat'ta Satışa Çıkıyor!

Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne komşu bir konumda yapılması planlanan Azur Marmara emniyet binasının hemen yanı başında yükseliyor. Tamamı deniz manzarasına hakim ve karma konsept ile hazırlanan projenin tam detayları açıklanmamakla birlikte, fiyat bilgisinin de önümüzde günlerde açıklanacağı paylaşıldı.

Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?

Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?

Lavinya Marmara ile denize sıfır bir konumda oturmak istiyor ve komşularınız ile güzel vakit geçirmek istiyorsanız, tanıtım ofislerindeki muhteşem kampanyaları ve kişiye özel fırsatları sakın kaçırmayın.