Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

Marmara Konakları Görücüye Çıkıyor!

Marmara Yapı tarafında hayata geçirilmekte olan Marmara Konakları Projesi Beylikdüzü 'nde 8 Ekim'de lansmanı gerçekleştiriliyor.

25 Yıllık Tecrübesi ile Marmara Yapı yeni bir projeye imza atıyor. Güvenilir ve Tecrübeli bir firma olan Marmara Yapı Beylikdüzü'nde Marmara Konakları projesini hayata geçiriyor. İstanbul karmaşık ve bahçesiz yapılarından kurtulmak isteyen sakinler Marmara Konakları projesi ile istedikleri hayata ulaşabiliyor. Marmara Konakları Projesinde Müstakil girişi olan bahçe villaları, istenilen koşullarda daireler ve dubleks'ler yer alıyor. Marmara Konakları projesi toplamda 8 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. Ayrıca Marmara Konakları projesinde 124 konut ve 4 işyeri yer alıyor.

Marmara Konakları Teslim Tarihi Ne Zaman?

İstanbul'un yatırıma elverişli semtlerinden biri olan Beylikdüzü'nde inşa edilen Marmara Konakları Projesinin Teslim Tarihi olarak 2018 Temmuz ayı hedefleniyor. 

Marmara Konakları İstanbul'un en çok değer kazanan bölgesinde yer alması sebebi ile yatırım yapmak isteyenlerin ilgi odağı haline gelmesi hedefleniyor. Marmara Konakları Projesine imza atan isim ise Beylikdüzü Kurucu Belediye Başkanı Yüksek Mühendis Vehbi Orakçı. Orakçı şimdiye kadar bir çok büyük projeye imza atan isim olarak tanınıyor. 

 

Marmara Konakları projesinin lansmanı ise 8 Ekim Cumartesi Saat 13:00'da Marmara Konakları satış ofisinde gerçekleşecek. Lansman programında kokteyl,protokol konuşmaları ve Lansman sunumu yapılacak. Proje ile ilgilenen yatırımcıların bu programı kaçırmamalarını öneriyoruz. 

Etiketler : Konut Projeleri