Marka 333 görücüye çıkacak

truck

İzmir'in önemli projelerinden biri olan Marka 333 ile siz de mükemmel bir girişim sağlayabilir ve üniversiteye yakın lokasyonu ile ev sahibi olabilirsiniz.

Bu yıl 53. yılını kutlayara inşaat sektöründe uzun zamandır faaliyet göstermenin haklı gururunu yaşayan Özdeker İnşaat herkesin de genel anlamda beğenisini kazanmaya devam ediyor. Birbirinden yeni uygulamaları sayesinde herkesin dikkatini çeken ve bu sayede de farklılık oluşturmaya devam eden Özdeker İnşaat, yeni projesi Marka 333 ile de beğenilerin odağı oluyor.

İzmir'in en büyük üniversitelerinden biri olan Katip Çelebi Üniversitesi'ne yakın bir lokasyonda bulunan Marka 333, bu sayede öğrencilerin de ilgi odağı oluyor. İlk etabı tamamlanan Marka 333'de 179 bin liradan başlayan fiyatları ve yüzde 0,70 faiz oranı ile ev alacaklar için de ideal bir taban oluşturuyor.

Marka 333 özellikleri neler? Marka 333 ödeme seçenekleri

İlk etabın bitirilmesi ile birlikte görücüye çıkmayı bekleyen Marka 333, özellikleri ile de dikkat çekiyor. Lokasyon anlamında güzel bir bölgede yer alan ve bu durumun yanı sıra büyük otoparkı, açık ve kapalı yüzme havuzları, saunası, hamamı, çocuk parkları ile Marka 333 pek çok kişinin isteyeceği bir proje oluyor.

En yeni ödeme seçenekleri ile de muhteşem bir girişim sağlanmasını amaçlayan Özdeker İnşaat, Marka 333'den ev sahibi olmak isteyenlerin yüzde 20 peşinat ve taksit imkanı ile ev sahibi olabileceğini ifade ediyor.

"Marka 333 görücüye çıkacak" Yorumlar

"Marka 333 görücüye çıkacak" Benzer Haberler


Marka 333 görücüye çıkacak

Marka 333 görücüye çıkacak

İzmir'in önemli projelerinden biri olan Marka 333 ile siz de mükemmel bir girişim sağlayabilir ve üniversiteye yakın lokasyonu ile ev sahibi olabilirsiniz.. Marka 333 görücüye çıkacak

Türk Müteahhitler Dünya Üzerinde Bir Marka!

Türk Müteahhitler Dünya Üzerinde Bir Marka!

Türk müteahhitlerin dünyada marka olarak bulunduğunu aktaran Taca İnşaat'ın patronu olan Tayyar Akkurt, hem ürün kalitesi hem de zaman açısından Türk müteahhitlerin üzerinde kimsenin bulunmadığını, aynı zamanda Eximbank'ın vereceği destekle gidilirse, alamayacakları işin olmadığını belirtti. Ülkeye çok ciddi döviz kazandırma ihtimallerinin çok yüksek olduğunu büyük bir kararlılıkla belirtti.

Sur Yapı Marka AVM Bugün Açılıyor!

Sur Yapı Marka AVM Bugün Açılıyor!

Marka 333 görücüye çıkacak. Sur Yapı imzasıyla toplam olarak 650.000.000 TL değerinde yatırımla birlikte hizmet vermeye başlayacak olan Marka projesinin AVM bölümü bugün saat 12:00'de düzenlenen törenle birlikte kapılarını ziyaretçilerine açıyor.