Marka 333 görücüye çıkacak

İzmir'in önemli projelerinden biri olan Marka 333 ile siz de mükemmel bir girişim sağlayabilir ve üniversiteye yakın lokasyonu ile ev sahibi olabilirsiniz.

Bu yıl 53. yılını kutlayara inşaat sektöründe uzun zamandır faaliyet göstermenin haklı gururunu yaşayan Özdeker İnşaat herkesin de genel anlamda beğenisini kazanmaya devam ediyor. Birbirinden yeni uygulamaları sayesinde herkesin dikkatini çeken ve bu sayede de farklılık oluşturmaya devam eden Özdeker İnşaat, yeni projesi Marka 333 ile de beğenilerin odağı oluyor.

 

İzmir'in en büyük üniversitelerinden biri olan Katip Çelebi Üniversitesi'ne yakın bir lokasyonda bulunan Marka 333, bu sayede öğrencilerin de ilgi odağı oluyor. İlk etabı tamamlanan Marka 333'de 179 bin liradan başlayan fiyatları ve yüzde 0,70 faiz oranı ile ev alacaklar için de ideal bir taban oluşturuyor.

 

Marka 333 özellikleri neler? Marka 333 ödeme seçenekleri

 

İlk etabın bitirilmesi ile birlikte görücüye çıkmayı bekleyen Marka 333, özellikleri ile de dikkat çekiyor. Lokasyon anlamında güzel bir bölgede yer alan ve bu durumun yanı sıra büyük otoparkı, açık ve kapalı yüzme havuzları, saunası, hamamı, çocuk parkları ile Marka 333 pek çok kişinin isteyeceği bir proje oluyor.

 

En yeni ödeme seçenekleri ile de muhteşem bir girişim sağlanmasını amaçlayan Özdeker İnşaat, Marka 333'den ev sahibi olmak isteyenlerin yüzde 20 peşinat ve taksit imkanı ile ev sahibi olabileceğini ifade ediyor.

Etiketler : Konut Projeleri