MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat

truck

MOD Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen MOD Bahçelievler, avantajlı yatırım imkanı sunuyor. Basın Ekspres Yolu, TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun ortasında yer alması nedeniyle ulaşım altenatifleri açısından önemli bir konuma sahip bulunuyor.

Geçtiğimiz yıllardan bu yana her yıl beklentilerin üzerinde değer kazanan ve marka haline gelen konut geliştiricilerinden büyük ilgi ve alaka gören Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen projeler, yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiş durumda. Bu bölgede hayata geçirilen projeler arasında bir adım öne çıkan MOD Bahçelievler projesi 5 bin 900 TL’lik lansmana özel sunulan metrekare birim fiyatı ile yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sunuyor.

Bazı gayrimenkul değerleme firmalarının sürdürdüğü araştırmalar ile, Basın Ekspres Yolu bölgesinde yer almakta olan projelerin yatırımcılar için belirli ortalamanın üzerinde bir kazanç vadettiği noktasını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz yıl itibari ile yüzde 20 civarlarında değer kazanan Basın Ekspres Yolu bölgesinde yer almakta olan markalı konut projelerinin, bu yıl sonu civarında geçtiğimiz yıla kıyasla daha yüksek bir satış değeri kaydedeceği beklenen öngörüler arasında.

Bu söz ettiğimiz projelerin standartlaşmış ve yaygın bir şekilde hayat geçen küçük metrekareli daire modelinin tam tersi yönde MOD Bahçelievler projesinde, bünyesinde bulunan daireler geniş alanlı olarak planlanıyor. Bölgede ki diğer dairelere kıyasla yatırımcılar için büyük bir avantaj oluşturan daireler metrekare birim fiyatı 5 bin 900 TL olarak satışa çıkarken, 2+1 dairelerin net oturum alanı 163 metrekare iken 3+1 dairelerin oturum alanları ise 184 metrekare ile 187 metrekare seçeneğine sahip iken diğer yandan 4+1 dairelerin oturum alanı ise 221 metrekare olarak göze çarpıyor.

Bu daireler lansman özel fiyatı ile yüzde 10 indirim fırsatı ile satışa sunuluyor. Basın Expres Yolu bölgesinde diğer konut tiplerine kıyasla ayrı bir konsept uygulayan MOD Bahçelievler, Atatürk Havalimanı’na 5 dakikalık bir mesafede iken, metrobüs duraklarına 3 dakika ve metroya ise 200 metrelik bir mesafesi ile sizlere ayrı bir ulaşım kolaylığı sunuyor.

MOD Bahçelievler Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
MOD Bahçelievler İletişim Bilgileri
Web : http://modbahcelievler.com/
Telefon : 444 0 872
Adres : Yenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Öksüz Sok. Bahçelievler/İstanbul

"MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat" Yorumlar

"MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat" Benzer Haberler


MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler'de Balkonlu Yaşama Geri Dönüş!

MOD Bahçelievler projesinin bütün dairelerinde biri salona, diğeri ise yatak odasına açılmakta olan 2 balkon bulunmaktadır.. MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Bahçelievler Pearl Garden Evleri'nde muhteşem kampanya!

Yeni bir proje olarak hayatımıza giren ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Pearl Garden Evleri Bahçelievler'in en uygun fiyatlı projesi olarak gösteriliyor.

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

MOD Bahçelievler'de İstanbul'un Tüm Noktalara Kolay Ulaşım İmkanı Bulunuyor!

MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat. İstanbul'un en gözde lokasyonları arasında bulunmakta olan ve cazibe merkezi halini almış Basın Ekspres yolu üzerinde konumlandırılmış olan MOD Bahçelievler projesi, Ataköy - İkitelli metro hattının üzerinde kendini gösteriyor.

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

MOD Bahçelievler, Geniş Mutfakları Sayesinde Müstakil Ev Rahatlığı Veriyor!

0 konut sahibi olmak isteyen bireylerin ilk talepleri büyük mutfak olarak bilinmekte. Kullanıcının arzuları doğrultusunda projeler geliştirmekte olan MOD Gayrimenkul'un geniş ölçekli planlamış olduğu MOD Bahçelievler'de daireler üzerinde yerini almış olan mutfakların büyüklüğü 12,84 metrekareden başlayıp 13,62 metrekareye kadar uzanış gösteriyor.. MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

MOD Bahçelievler'de 0 Faizli Ödeme Fırsatı Sizlerle!

Mod Bahçelievler, lüks ve konforlu yaşaımın yanı sıra çok rahat olan ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara çok büyük avantajlar sağlamakta. Lansmana özel %10 indirim imkanı sağlamakta olan MOD Gayrimenkul, alıcılarına iki farklı seçenekte ödeme planı sunmakta.

Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler

İstanbul'un en güzel evlerini inşa etmeye devam eden Nef bu yıl da kendisine hedef olarak Bahçelievler'i seçiyor.. MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

MOD Bahçelievler'de Metrekare Fiyatları 4.950 TL'den Başlıyor!

Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, MOD Bodrum Vilları tarzında projelerle adını sıkça duyurmuş olan MOD Gayrimenkul Yatırım, Bahçelievler'de az katlı yapısıyla dikkatleri üzerine çeken MOD Bahçelievler projesine başlamış durumda.

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

Nef Bahçelievler Fiyatları 480.000 TL'den Başlıyor!

NEF Bahçelievler, proje alanının %50'sinden fazlasının peyzaja ayrıldığı 45 dönüm büyüklüğe sahip olan Merter Meydan AVM arsasının üzerinde yükseliyor. 1.000.000.000 TL yatırım bedeline sahip olan proje üzerinde toplam olarak 23 konut yer alıyor. 1+1'den 5+1'e kadar konut seçeneklerinin bulunduğu projede fiyatlar 480.000 TL ve 2.500.000 TL arasında değişim gösteriyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplemelerinin bulunduğu projenin 25 dönümü özel tasarım peyzaj alanından oluşurken, 20 dönümde park alanı yer alıyor.