MOD Bahçelievler’de Büyük Fırsat

truck

MOD Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen MOD Bahçelievler, avantajlı yatırım imkanı sunuyor. Basın Ekspres Yolu, TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu'nun ortasında yer alması nedeniyle ulaşım altenatifleri açısından önemli bir konuma sahip bulunuyor.

Geçtiğimiz yıllardan bu yana her yıl beklentilerin üzerinde değer kazanan ve marka haline gelen konut geliştiricilerinden büyük ilgi ve alaka gören Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen projeler, yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin gözdesi haline gelmiş durumda. Bu bölgede hayata geçirilen projeler arasında bir adım öne çıkan MOD Bahçelievler projesi 5 bin 900 TL’lik lansmana özel sunulan metrekare birim fiyatı ile yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sunuyor.

Bazı gayrimenkul değerleme firmalarının sürdürdüğü araştırmalar ile, Basın Ekspres Yolu bölgesinde yer almakta olan projelerin yatırımcılar için belirli ortalamanın üzerinde bir kazanç vadettiği noktasını ortaya koyuyor. Geçtiğimiz yıl itibari ile yüzde 20 civarlarında değer kazanan Basın Ekspres Yolu bölgesinde yer almakta olan markalı konut projelerinin, bu yıl sonu civarında geçtiğimiz yıla kıyasla daha yüksek bir satış değeri kaydedeceği beklenen öngörüler arasında.

Bu söz ettiğimiz projelerin standartlaşmış ve yaygın bir şekilde hayat geçen küçük metrekareli daire modelinin tam tersi yönde MOD Bahçelievler projesinde, bünyesinde bulunan daireler geniş alanlı olarak planlanıyor. Bölgede ki diğer dairelere kıyasla yatırımcılar için büyük bir avantaj oluşturan daireler metrekare birim fiyatı 5 bin 900 TL olarak satışa çıkarken, 2+1 dairelerin net oturum alanı 163 metrekare iken 3+1 dairelerin oturum alanları ise 184 metrekare ile 187 metrekare seçeneğine sahip iken diğer yandan 4+1 dairelerin oturum alanı ise 221 metrekare olarak göze çarpıyor.

Bu daireler lansman özel fiyatı ile yüzde 10 indirim fırsatı ile satışa sunuluyor. Basın Expres Yolu bölgesinde diğer konut tiplerine kıyasla ayrı bir konsept uygulayan MOD Bahçelievler, Atatürk Havalimanı’na 5 dakikalık bir mesafede iken, metrobüs duraklarına 3 dakika ve metroya ise 200 metrelik bir mesafesi ile sizlere ayrı bir ulaşım kolaylığı sunuyor.

MOD Bahçelievler Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
MOD Bahçelievler İletişim Bilgileri
Web : http://modbahcelievler.com/
Telefon : 444 0 872
Adres : Yenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Öksüz Sok. Bahçelievler/İstanbul
Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler

İstanbul'un en güzel evlerini inşa etmeye devam eden Nef bu yıl da kendisine hedef olarak Bahçelievler'i seçiyor.

OKU
Ağaoğlu My City Bahçelievler fiyatları ve ödeme seçenekleri

Ağaoğlu My City Bahçelievler fiyatları ve ödeme seçenekleri

Her yaptığı proje ile muhteşem başarı yakalayan ve bu açıdan da farklılık oluşturmaya devam eden Ağaoğlu İnşaat, Avrupa Yakası'nın değerli bölgesi olan Bahçelievler'de muhteşem projeler üretmeye devam ediyor. Yeni projeler sayesinde Ağaoğlu İnşaat, pek çok kişiyi ev sahibi yapıyor.

OKU
Bahçelievler Pearl Garden Evleri Güncel Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

Bahçelievler Pearl Garden Evleri Güncel Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

Bahçelievler'in yükselen değeri Pearl Garden Evleri için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Fiyatları ve ödeme seçenekleri belli olan Pearl Garden Evleri'de 4 bloktan oluşuyor. Projede her ihtiyaca yönelik farklı modellerde yapımı gerçekleştirilen 93 daire seçeneği yer alıyor.

OKU
Bahçelievler Quadrom Palas konforun yeni adresi olacak!

Bahçelievler Quadrom Palas konforun yeni adresi olacak!

Her geçen gün yükselişine devam eden ve bu anlamda da fark yaratan Bahçelievler'in en yeni projesi Quadrom Palas zirveye oynuyor. Konforun ilk ve tek adresi olmaya aday proje fiyatları ve sunduğu ödeme seçenekleri ile yatırımcının da yüzünü güldürüyor.

OKU