Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan Projeleri Satışı Şubat'ta Başlıyor!

Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan Projeleri Satışı Şubat'ta Başlıyor!

Markalı konut projeleri sektörüne giriş sağlamış olan Luxera Gayrimenkul, yapmış olduğu projelerle dikkatleri üzerinde topluyor. Luxera Gayrimenkul avantajlı fiyatlarıyla daire sahibi olma fırsatını sunmakta.

Markalı konut projeleri sektörüne giriş sağlamış olan Luxera Gayrimenkul, yapmış olduğu projelerle dikkatleri üzerinde topluyor. Luxera Gayrimenkul avantajlı fiyatlarıyla daire sahibi olma fırsatını sunmakta. Luxera Gayrimenkul 2017 yılına 2 projeyle birlikte girdi. Luxera Yenibosna ve Luxera Meydan...

Luxera Residence'ta Son Daire Kampanyası!

Avantajlı fiyatlar ile daire sahibi olunan bu 2 projede daire sahiplerine, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam adına fitness, Türk Hamamı, sauna ve yürüyüş parkurunun yanında aynı zamanda çocuk oyun odaları, çocuk parkı ve hobi odalarıyla beraber eğlenceli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

2.500 m2 arsa üzerinde yükselen Luxera Residence projesi toplamda 68 adet dairesi ve 5 adet ticari ünitesiyle görünüyor.

Luxera Residence projesinde daireler 2+1'den 4+1'e kadar tipleniyor. Daire alanları ise 115 metrekareden başlayıp 213 metrekare arasında seyrediyor.

Luxera Residence Konut Fiyatları 490.000 TL'den başlıyor. Luxera Residence'de son dairelere özel olarak %50 peşinata 9 aya kadar vade imkanları sunuluyor!

Mahmutbey, Maslak Caddesinde yükselmekte olan Luxera Residence'de ev teslimlerinin bu yılın Mayıs ayında yapılması hedeflenmekte.

TEM Otoyolu, Basın Ekspres yolu, E-5 Otoyolu ve Atatürk Hava alanına olan mesafe kısalığı sebebiyle dikkatleri üzerine bir kez daha çekiyor.

Luxera Yenibosna Lansma Fiyatlarıyla Satışta!

Basın ekspres yolunun bitişiğinde konumlanmış olan Luxera Yenibosna Evleri Bahçelievler - Yenibosna arasında ulaşım ağı ile çevrili bir bölge içerisinde kendini gösteriyor.

Basın Ekspres yolunun hemen dibinde inşa edilmekte olan Luxera Yenibosna Evleri'nde 1+1 ve 2+1 daire tiplemeleri bulunurken, daire alanları 65 mve 95 m2 arasında seyrediyor.

Lansmana özel fırsatlar sunulmakta olan projede 1+1 daire fiyatları 465.000 TL'den başlamakta.

100 adet konut ve 4.000 m2 ticari alandan oluşan Luxera Yenibosna projesi E5 otoyoluna 3 dakika uzaklıkta, TEM Otoyolu ve Atatürk Hava alanı'na 4 dakika uzaklıkta yerini alıyor.

Luxera Meydan Evleri 390.000 TL'den Başlıyor!

Luxera Meydan projesi 230 tane konut, 50 tane ticari bölümden oluşmakta. Luxera Meydan Evleri'nde 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplemeleri bulunmakta. Projede daire alanları ise 65 m2 ile 170 m2 arasında değişiyor.

Anahtar teslimlerinin 2018 yılı Aralık ayında yapılacak olduğu projede fiyatlar ise 390.000 TL'den başlamakta.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3.Havaalanı'na yakın mesafe üzerinde konumlandırılmış olan Luxera Meydan projesi TEM Otoyolu ve Basın Ekspres Yolu'nun bitişiğinde bulunan, E-5 Otoyoluna 6 dakika, Atatürk Havaalanına ise sadece 7 dakika mesafede yer alacak. Projede inşaat çalışmaları Şubat ayında başlayacak.

Web: http://www.luxeraresidence.com/

Etiketler : Konut Projeleri   Luxera Residence Fiyatları   Luxera Residence