Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans

truck

Uzun zamandır beklenen yeni projesi ile değer katan Lik Yapı ve İnşaat Mudanya'nın en beğenilen noktasına hayat vermeye devam ediyor.

Her geçen gün birbirinden farklı durumlarla dikkatleri üzerine çeken ve birbirinden yeni durumları da gözetmeye devam eden Lik Yapı ve İnşaat, bu yıl Mudanya'da yeni bir dönem başlatıyor. Mudanya'nın eşsiz havasını ve denizinin güzelliğibi fırsat bilen Lik Yapı ve İnşaat konu ile alakalı olarak en kısa süre içinde yeni girişimlerini de gerçekleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. 

Yepyeni projeleri ile Anadolu'da yeni bir hayat inşa eden ve bu anlamda da en güzel girişimlerin gerçekleşeceği merkezleri gün yüzüne çıkaran Lik Yapı ve İnşat çok beğenilecek yeni projesi Likoğlu Rezidansları için de açıklama bulunuyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Projesi

Yeni özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Güzelyalı Likoğlu Rezidans, Mudanya'da yükselen bir değer olarak görülüyor. En kısa süre içinde atılan temelleri ile birlikte yapımına başlanan projede pek çok doğa harikası ve aktivite alanları olacak. Güvenliğin hadsafhada olacağı Güzelyalı Likoğlu Rezidans, ailelerin çocukları ile rahat bir ortamda kalabilmelerini kolay bir şekilde sağlamış olacak. Bu sayede de farklı adımların atılmasını sağlayan Güzelyalı Likoğlu Rezidans, en güzel günlerin mimarı olacak.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Teslimleri Ne Zaman?

Uzun zamandır Mudanya'da birbirinden hareketli işlermleri gerçekleştiren ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Güzelyalı Likoğlu Rezidans, yeni temelleri atıldığı için henüz yapım aşamasında. Kış aylarının gelmesi ile birlikte yapımları her ne kadar aksama yaşasa da Güzelyalı Likoğlu Rezidans'ın 2019 yılının başından itibaren halka mal edilmesi bekleniyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans'ın açılışının ivedi bir şekilde yapılmasını isteyen Güzelyalı Likoğlu Rezidans, henüz temeli yeni atılan yaşam alanı için talebin de fazla olması, kendilerini oldukça şaşırtıyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Fiyatları ve Fiyat Listesi

Bir çok daireyi bünyesinde barındıran Güzelyalı Likoğlu Rezidans, akıllı daire seçenekleri ile de farklı adımların atılmış olmasını sağlıyor. Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen daire satış fiyatlarını henüz açıklamayan Güzelyalı Likoğlu Rezidans, lansmana özel fiyatlarla geleceklerini fakat, daireler için bir şeyler söylemenin erken olduğunu ifade ediyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans İletişim Bilgileri ve Güzelyalı Likoğlu Rezidans Nerede

Mudanya'nın eşsiz doğası içinde yer alan ve bu anlamda herkesi kıskandıran Güzelyalı Likoğlu Rezidans, birbirinden farklı ulaşım noktaları ile de şaşırtıyor. Mudanya'nın en güzel noktalarından birinde yer alan Güzelyalı Likoğlu Rezidans'ın iletişim bilgileri şu şekilde:

Adres: Güzelyalı Eğitim Mahallesi, Araba Yolu Caddesi No:71A MUDANYA / BURSA

İletişim: 444 8 545

İnternet Sitesi: www.likyapiinsaat.com.tr

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Özellikleri

Bir yaşam alanı oluşturan ve bu anlamda da Mudanya'ya yeni bir değer katacağını düşünen Güzelyalı Likoğlu Rezidans, 7/24 güvenliği, kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis ve spor alanları ile dikkat çekiyor. Ticari anlamda da zengin bir alan oluşturan Güzelyalı Likoğlu Rezidans, ihtiyaçların tamamen karşılanması için uğraşıyor.  

"Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans" Yorumlar

"Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans" Benzer Haberler