Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans

truck

Uzun zamandır beklenen yeni projesi ile değer katan Lik Yapı ve İnşaat Mudanya'nın en beğenilen noktasına hayat vermeye devam ediyor.

Her geçen gün birbirinden farklı durumlarla dikkatleri üzerine çeken ve birbirinden yeni durumları da gözetmeye devam eden Lik Yapı ve İnşaat, bu yıl Mudanya'da yeni bir dönem başlatıyor. Mudanya'nın eşsiz havasını ve denizinin güzelliğibi fırsat bilen Lik Yapı ve İnşaat konu ile alakalı olarak en kısa süre içinde yeni girişimlerini de gerçekleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. 

Yepyeni projeleri ile Anadolu'da yeni bir hayat inşa eden ve bu anlamda da en güzel girişimlerin gerçekleşeceği merkezleri gün yüzüne çıkaran Lik Yapı ve İnşat çok beğenilecek yeni projesi Likoğlu Rezidansları için de açıklama bulunuyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Projesi

Yeni özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Güzelyalı Likoğlu Rezidans, Mudanya'da yükselen bir değer olarak görülüyor. En kısa süre içinde atılan temelleri ile birlikte yapımına başlanan projede pek çok doğa harikası ve aktivite alanları olacak. Güvenliğin hadsafhada olacağı Güzelyalı Likoğlu Rezidans, ailelerin çocukları ile rahat bir ortamda kalabilmelerini kolay bir şekilde sağlamış olacak. Bu sayede de farklı adımların atılmasını sağlayan Güzelyalı Likoğlu Rezidans, en güzel günlerin mimarı olacak.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Teslimleri Ne Zaman?

Uzun zamandır Mudanya'da birbirinden hareketli işlermleri gerçekleştiren ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Güzelyalı Likoğlu Rezidans, yeni temelleri atıldığı için henüz yapım aşamasında. Kış aylarının gelmesi ile birlikte yapımları her ne kadar aksama yaşasa da Güzelyalı Likoğlu Rezidans'ın 2019 yılının başından itibaren halka mal edilmesi bekleniyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans'ın açılışının ivedi bir şekilde yapılmasını isteyen Güzelyalı Likoğlu Rezidans, henüz temeli yeni atılan yaşam alanı için talebin de fazla olması, kendilerini oldukça şaşırtıyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Fiyatları ve Fiyat Listesi

Bir çok daireyi bünyesinde barındıran Güzelyalı Likoğlu Rezidans, akıllı daire seçenekleri ile de farklı adımların atılmış olmasını sağlıyor. Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen daire satış fiyatlarını henüz açıklamayan Güzelyalı Likoğlu Rezidans, lansmana özel fiyatlarla geleceklerini fakat, daireler için bir şeyler söylemenin erken olduğunu ifade ediyor.

Güzelyalı Likoğlu Rezidans İletişim Bilgileri ve Güzelyalı Likoğlu Rezidans Nerede

Mudanya'nın eşsiz doğası içinde yer alan ve bu anlamda herkesi kıskandıran Güzelyalı Likoğlu Rezidans, birbirinden farklı ulaşım noktaları ile de şaşırtıyor. Mudanya'nın en güzel noktalarından birinde yer alan Güzelyalı Likoğlu Rezidans'ın iletişim bilgileri şu şekilde:

Adres: Güzelyalı Eğitim Mahallesi, Araba Yolu Caddesi No:71A MUDANYA / BURSA

İletişim: 444 8 545

İnternet Sitesi: www.likyapiinsaat.com.tr

Güzelyalı Likoğlu Rezidans Özellikleri

Bir yaşam alanı oluşturan ve bu anlamda da Mudanya'ya yeni bir değer katacağını düşünen Güzelyalı Likoğlu Rezidans, 7/24 güvenliği, kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis ve spor alanları ile dikkat çekiyor. Ticari anlamda da zengin bir alan oluşturan Güzelyalı Likoğlu Rezidans, ihtiyaçların tamamen karşılanması için uğraşıyor.  

"Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans" Yorumlar

"Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans" Benzer Haberler


Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı'nın Kağıthane üzerinde yapacak olduğu Tempo City adlı projesi toplam olarak 217 adet rezidans konuttan oluşum göstermektedir. Yatırım değeri 200.000.000 TL olan Tempo City, 36.500 meterkare inşaat alanı üzerinde yükseltilecek.. Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni dün öğlen saatlerine gerçekleştirildi. Törende konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin 4 köşesinden konut projelerini hayata geçirmeye başlamış olduklarını dile getirdi.

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans. İstoç Yapı Kooperatif’ine ait olan ve önemli özellikleri sahip, 2141 ada 8 parselde bulunan YT Blok’un kaba inşaatı için kapalı zarf usulü ile ihale yapılıyor olacak. Ulaşım ve konumu itibariyle iyi bir noktada bulunan 28 bin metrekarelik alanın ihalesi için tekliflerin en geç 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar iletilmesi gerekiyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.. Lik Yapı ve İnşaat Güzelyalı Likoğlu Rezidans

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Metrogarden Konut ve AVM projesinin hemen sonrasında tekrardan aynı bölge üzerinde, bu seferde Şehir Konakları konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya geliyor. Şehir Konakları projesinde Olur Olur Bal Gibi Olur isimli konut kampanya fırsatından yarar elde etmek mümkün.