Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?

truck

Lavinya Marmara ile denize sıfır bir konumda oturmak istiyor ve komşularınız ile güzel vakit geçirmek istiyorsanız, tanıtım ofislerindeki muhteşem kampanyaları ve kişiye özel fırsatları sakın kaçırmayın.

Büyükçekmece bölgesinde yer alan ve uzun zamandır merakla beklenen projeler arasında gösterilmeye devam edilen Lavinya Marmara sizleri şaşırtacak girişimlerle gelmeye devam ediyor. Birbirinden yeni eklentileriyle projenin daha da büyük ve sağlıklı olmasını sağlayan Lavinya Marmara bu açıdan sizlere de muhteşem fırsatlar sunuyor.

Her geçen gün birbirinden yeni projelerin merkezi olan Büyükçekmece'de yer alan Lavinya Marmara, çok uygun fiyatlardan satışa sunuluyor. Daire özellikleri olarak dikkatleri çeken Lavinya Marmara pek çok kişi için de vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Birbirinden şık, malzemeler kullanan ve evlerini çok cazip hale getiren Lavinya Marmara, bu sayede farklı adımların da atılarak muhteşem girişimlerin sağlanmasında önemli rol oyunuyor.

Lavinya Marmara ne zaman teslim edilecek?

Daire yapımlarına hızla devam edilen Lavinya Marmara'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri bulunuyor. Her aileye uygun daire seçeneği sunan Lavinya Marmara, içerisinde bulundurduğu uzun peyzaj alanları ve yürüyüş parkuları ile denize karşı bir yürüyüş yapmanıza olanak sunuyor.

Yapımının Haziran ayında sona ereceğini ve kısa süre içerisinde teslim edileceğini ifade eden Lavinya Marmara, bu açıdan en güzel girişimleri de sağlayarak lansman fiyatlarının bu tarihe kadar geçerli olacağını ve 2017 Haziran ayından sonra anahtar teslim sürecinde fiyatların artacağını ifade ediyor.

Lavinya Marmara 1 Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Lavinya Marmara 1 İletişim Bilgileri
Web : http://lavinyamarmara.com/
Telefon : 0212 864 41 61
Adres : Batıköy Mahallesi Mustafa Kemal Bulvarı Büyükçekmece/İstanbul

"Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?" Yorumlar

"Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?" Benzer Haberler


Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?

Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?

Lavinya Marmara ile denize sıfır bir konumda oturmak istiyor ve komşularınız ile güzel vakit geçirmek istiyorsanız, tanıtım ofislerindeki muhteşem kampanyaları ve kişiye özel fırsatları sakın kaçırmayın.. Lavinya Marmara teslim tarihi ne zaman?

Lavinya City Mimaroba'da satışlar başladı

Lavinya City Mimaroba'da satışlar başladı

Büyükçekmece'de konumlandırılan Lavinya City'de inşaat başladı, teslimler ise 2019'da yapılacak.