Kuleli Evleri gençlerin vazgeçilmezi olmaya geliyor

Kuleli Evleri gençlerin vazgeçilmezi olmaya geliyor

Büyük şehrin gürültüsünden uzak muhteşem bir yaşam sürmek isteyenlere Kuleli Evleri yeni imkanlar da tanımaya devam ediyor.

İstanbul'un kültür ve sanat merkezi olan Bomonti'de her geçen gün birbirinden yeni girişimler de gerçekleşmeye devam ediyor. Uzun zamandır birbirinden yeni projelerin ev sahibi olan Bomonti'de Kuleli Evleri en dikkat çeken projeler arasında yer alıyor. Uzun zamandır pek çok kişinin yakından takip ettiği Kuleli Evleri gençlere özel konsepti ile dikkat çekiyor.

 

1+1 yaşam alanı ile hem gençlerin hem de ailelerin rahat bir yaşam sürmesini amaçlayan Kuleli Evleri, teras seçeneği de sunmaya devam ediyor. Birbirinden güzel girişimler sağlayarak gençlere hem üniversite hayatını hem de rahat bir ev hayatını yaşatmayı amaçlayan Kuleli Evleri, hızlı bir şekilde inşa edilmeye devam ediliyor.

 

Kuleli Evleri fiyatları ve özellikleri

 

Lokasyon olarak tam kentin merkezinde yer alan Kuleli Evleri, Şişli Bomonti'de yer alıyor. Şişli'nin en güzel bölgesinde yeni bir hayat sürmek isteyenlerin tercihi olacak olan Kuleli Evleri, AVM'lere çok yakın bir konumda bulunuyor. Mecidiyeköy ve Perpa gibi merkezlere son derece yakın olan Kuleli Evleri, Taksim'de sadece 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor.

 

Metro ve metrobüs duraklarına da son derece yakın olan ve 7/24 güvenliği ile huzuru arayanlar için yeni yuva olmak isteyen Kuleli Evleri'nin fiyatları 655 bin liradan başlıyor.

Etiketler : Konut Projeleri