KuleRAMS'tan muhteşem ödeme seçenekleri

truck

Rams Yapı'nın en dikkat çeken projelerinden biri olan KuleRAMS Şerifali'de yükselmeye devam ediyor. Projedeki taksitlendirme ve ödeme şekilleri de yine RAMS Yapı'nın farkını ortaya koymuş oluyor.

İstanbul'un gelişen semtleri arasında yer alan ve her geçen gün yeni projelere de ev sahipliği yapmaya devam eden Ataşehir lokasyon olarak büyümeye devam ediyor. Ataşehir'in Şerfiali bölgesinde yer alan projelerin de genel olarak dikkatleri çekmesi yatırımcıların bu bölgeye yönelmesine neden oluyor.

Her geçen gün birbirinden yeni projelere ev sahipliği yapan Şerifali'de yükselen bir değer olarak akıllara kazınmak isteyen Rams Yapı, KuleRAMS ile birlikte yeni adımların da atılmasını istiyor. Finans merkezine 4, TEM'e 1, Optimum Outleet'e 3.5, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 24 km’lik mesafede yer alan KuleRAMS aynı zamanda, Kadıköy'e 20 ve Boğaziçi Köprüsü'ne ise sadece 22 dakikada ulaşım sağlayabilme garantisi veriyor.

Sadece 1+1 ve 2+1 ev seçenekleri sunan KuleRAMS, kendisinden ve almak isteyenlerin kolay bir ödeme yöntemi seçerek ev sahibi olabileceğini açıklıyor.

KuleRAMS ödeme seçenekleri neler?

KuleRAMS özel seçenekleri ile müşterilerine ayrılıcalık tanımayı amaçlıyor. İlk olarak peşin ödemelere yüze 10 anında indirim sağlayan RAMS Yapı aynı zamanda ev ücretini %25'i peşin olarak ödeyip, %75’lik kısmın geri ödemesini Ocak 2017’de başlayacak banka kredisiyle ödeyerek anında %7 indirim kazanma imkanı sunuyor. Bu sayede de ev alacaklara faydalı olan RAMS Yapı, ev almak isteyenleri tanıtım ofislerine bekliyor.

"KuleRAMS'tan muhteşem ödeme seçenekleri" Yorumlar

"KuleRAMS'tan muhteşem ödeme seçenekleri" Benzer Haberler


KuleRAMS'tan muhteşem ödeme seçenekleri

KuleRAMS'tan muhteşem ödeme seçenekleri

Rams Yapı'nın en dikkat çeken projelerinden biri olan KuleRAMS Şerifali'de yükselmeye devam ediyor. Projedeki taksitlendirme ve ödeme şekilleri de yine RAMS Yapı'nın farkını ortaya koymuş oluyor.. KuleRAMS'tan muhteşem ödeme seçenekleri