Kriya Time Tuzla’da 175 Bin Liraya Satılık Daire

Kriya Time Tuzla’da 175 Bin Liraya Satılık Daire

İstanbul Tuzla’da Satya Yapı tarafından hayata geçirilen Kriya Time Tuzla projesinde daireler, 175 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede 188 konut bulunuyor.

İstanbul Tuzla’da Satya Yapı tarafından hayata geçirilen Kriya Time Tuzla projesinde daireler, 175 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede 188 konut bulunuyor.

İstanbul Tuzla’da Satya Yapı’nın hayata geçirdiği Kriya Time Tuzla projesinde satış süreci devam ediyor. 8 bin 215 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen proje, 22 bin inşaat alanına sahip olarak inşa ediliyor.

İçinde toplam 188 konutun yer aldığı Kriya Time Tuzla projesinde 3 blok yer alıyor. 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçeneklerinin sıraladığı projenin yüzde 60’ı yeşil alan, kapalı havuz, fitness, buhar odası, sauna, kreş, çocuk oyun alanları, barbekü alanı, kamelyalar, yürüyüş alanı, meyva ağaçları, süs su göletleri, zengin peyzaj alanına ayrılıyor. Projede ayrıca 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemi gibi güvenlik donanımları ile kapalı otopark yer alıyor.

Teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Kriya Time Tuzla projesi, 6 katlı 7 blok olarak tasarlanıyor. 53 metrekare ile 135 metrekare arasında dairelerin bulunduğu projede 1+1 daireler 175 bin lira ile 190 bin lira arasında, 2+1 daireler 290 bin lira ile 310 bin lira arasında, 3+1 daireler 400 bin lira ile 425 bin lira arasındaki fiyatlardan satılıyor. Projedeki 2 oda 1 salon bahçe katı daireler ise 330 bin liradan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Yüzde 50 peşinat verildiğinde kalan miktar için 36 ay taksit imkanı sunulan Kriya Time Tuzla projede Yüzde 25 peşinat verildiğinde 6 ay taksit. Kalan miktar içinse konut kredisi kullanılabiliyor. Yatay mimarisi, önceliği doğa olan tasarımı ile öne çıkan proje, şehirle bağı koparmadan stres ve gürültüden uzak bir yaşam sunuyor.

Tuzla’nın merkezinde, Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dakika uzaklıkta, Tuzla Belediyesi ve devlet hastanesine yürüme mesafesinde bulunan Kriya Time Tuzla projesi, metro ve havaray projelerinin kesişme noktasında inşa ediliyor.

Tamamı 4 ve 6 katlı binalardan oluşan Kriya Time Tuzla projesi, çağdaş mimarı tasarımı ile öne çıkmaktadır. Yeşilin cömert bir şekilde sunulduğu proje, meyve ağaçları ile de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Kriya Time Tuzla projesi, huzurlu ve güvenli bir hayatın kapılarını aralarken, eski mahalle kültürünü de yaşatmaya çalışıyor. Proje. “dalından meyve koparıp yeme ve eşe dosta sunma” gibi bir geleneği yeniden canlandırmaya çalışıyor. Projedeki dikkat çeken ayrıntılardan biri olarak peyzaj alanlarının içinde organik meyve ağaçları göze çarpıyor. 

Kriya Time Tuzla projesinde kapalı yüzme havuzunun yanı sıra insanların birbirleri ile sosyalleşmesini sağlayacak hobi odaları, kamelyalar, barbekü alanları, sağlıklı yaşamın ön önemli aktivitesi fitness merkezi, sauna ve buhar odaları, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları gibi çok önemli alanlar da projeden ev sahibi olacaklara sunuluyor.

Etiketler : Yeni Projeler   kriya time tuzla fiyatları   tuzla satılık daireler