Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı

truck

Konut sektörü açısından genelde durgun geçen yaz ayları, ardı ardına uygulanan konut kampanyaları sayesinde bu yıl büyük hareketliliğe sahne oldu.

Kampanyalar, doğru zamanı bekleyen alıcıyı ev sahibi yaparken, projeler de kısa sürede önemli satış başarılarına imza attı.

Emlak GYO'nun başlattığı kampanyanın çığ gibi büyüdüğünün altını çizen YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, sonrasında gelen kampanya duyurularının da inşaat sektörüne oldukça olumlu yansıdığını vurguladı.

Kampanyaların başladığı günden bu yana binlerce kişinin konut sahibi olduğuna dikkati çeken Çankaya, şunları söyledi: “Piyasalara yaz bereketi getiren kampanyalar sayesinde inşaat sektörü çok ciddi satış rakamlarına ulaştı. Konut kampanyaları, gerçek alıcıyı ortaya çıkardı. Binlerce kişi uygun ödeme koşulları ve düşük faiz sunan kampanyalar sayesinde konut sahibi olma fırsatını kaçırmak istemedi. Biz de Ankara'da Emlak GYO işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz Koordinat Çayyolu projemizde kampanyanın başladığı günden bu yana çok ciddi ziyaretçi akınına uğruyoruz. Öyle ki, 25 gün gibi kısa bir süre içinde yüzde 25'lik satış rakamlarına ulaştık. Bu rakamlar önümüzdeki dönemler için de umutlarımızı artırıyor.”

Koordinat Çayyolu projesinde uygulanan ‘%20 peşinat ile 120 aya kadar vade' kampanyası 31 Ağustos'ta sona erecek.

"Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı " Yorumlar

"Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı " Benzer Haberler


Koordinat Çayyolu'nun %32'si Satıldı!

Koordinat Çayyolu'nun %32'si Satıldı!

Koordinat Çayyolu'nda, Emlak Konut GYO'nun başlatmış olduğu dev kampanya ve YP İnşaat'ın sunmuş olduğu cazip ödeme seçenekleriyle konutların %32'lik oranı 4 ay gibi kısa sürede satılmış durumda. . Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı

Koordinat Çayyolu'nda Satışlar Hızla İlerliyor, %30'u Tamamlanmış Durumda!

Koordinat Çayyolu'nda Satışlar Hızla İlerliyor, %30'u Tamamlanmış Durumda!

Emlak Konut GYO güvencesiyle YP İnşaat imzasıyla gerçekleştirilmiş olan Koordinat Çayyolu projesinde, 31 Aralık 2016 tarihinde son bulacak kampanyayla alakalı sosyal medya videosu hazırlandı.

Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı

Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı

Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı . Konut sektörü açısından genelde durgun geçen yaz ayları, ardı ardına uygulanan konut kampanyaları sayesinde bu yıl büyük hareketliliğe sahne oldu.

Koordinat Çayyolu Kampanyasına Son Gün 31 Aralık

Koordinat Çayyolu Kampanyasına Son Gün 31 Aralık

Emlak Konut GYO destekleri ile YP İnşaat eli ile hayata geçirilen Koordinat Çayyolu için sürdürülen avantajlı ödeme koşulları için son gün 31 Aralık, bu fırsatı kaçırmamak için elinizi çabuk tutun. Ankara’nın gözde bölgelerinden biri olan Ümitköy’de hayata geçirilen proje şimdiden kent sakinleri tarafından oldukça ilgi görüyor.. Koordinat Çayyolu'nun yüzde 25'i 25 günde satıldı