Kalekent daire fiyatları? Kalekent daire özellikleri

Kalekent daire fiyatları? Kalekent daire özellikleri

Beylikdüzü'nün en önemli projelerinden biri olan Kalekent, en yeni daireleri ve özellikleri ile evleriyle dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Uzun zamandır pek çok kişi tarafından merakla beklenen Kalekent projesi farklı adımların da atılmasını sağlıyor. Birbirinden yeni projelerin yer aldığı Beylikdüzü'nde herkesin de beğenisini kazanmaya devam eden Kalekent, yeni özellikleri ile şaşırtıyor.

 

2 market ve 30 mağaza, sosyal alanlar, güneşli teraslar, açık ve kapalı yüzme havuzları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve saunanın yer aldığı projede daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşuyor. Her aileye ve her bütçeye uygun evleri ile dikkatleri çeken Kalekent, özellikle güvenliği ile de herkesin beğenisini kazanıyor.

 

Kalekent daire fiyatları? Kalekent daire özellikleri

 

Beylikdüzü'nün en güzel bölgesinde yer alan Kalekent projesi, bir çok AVM'ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Herkesin çok kolay bir şekilde ulaşımı gerçekleştirmesini amaçlayan Kalekent AVM, pek çok noktaya yakın olmaktan dolayı da yatırım yapacakların seçimleri arasında yer alıyor.

 

En güzel özellikleri ile şaşırtan Kalekent, yüzme havuzları, uzun peyzaj alanları, fitness salonları, spor kulüpleri ve sanat atölyeleri ile dikkatleri çekiyor. Bu açıdan herkesin beğenisini kazanan Kalekent'te 1+1 daireler 265 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 2+1 daire fiyatlarının 325 bin liraya dayandığı Kalekent'te 3+1 ve 4+1 evler de 400 bin lira ve üstü ücretlerle satışa sunuluyor.

Etiketler : Konut Projeleri