Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri

Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri

Kadıköy'ün en önemli bölgelerinden biri olan Fikirtepe'nin kentsel dönüşüme girmesi ve bu durumun ardından da yeni projelerin ortak merkezi olması, bölgeyi de hareketlendiriyor. Kadıköy'ün en güzel bölgesinde inşa edilen projeler arasında yer alan Brooklyn Life, özellikleri ve fiyatları ile şaşırtıyor.

Türkiye'nin en değerli bölgesi olarak görülen ve bu açıdan da kentsel dönüşüme girmesi için satart verilen Fikirtepe, bir çok yeni projeye de kavuşmaya devam ediyor. Kadıköy'ün en önemli ve merkezi yerinde bulunan Fikirtepe, pek çok noktaya da yakınlığı ile dikkat çekiyor. Anadolu Yakası'nın en iyi lokasyonu olan Fikirtepe, iş ve yaşam merkezi olan Kadıköy'e ve Avrupa Yakası'nda yakınlığı ile biliniyor.

 

Her geçen gün artan konut ihtiyaçları ile birlikte farklılık oluşturmak isteyen pek çok inşaat şirketi lokasyon olarak insanların güzel bir yerde oturmasını amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda hareket eden ve Fikirtepe'yi porje bölgesi olarak seçen Brooklyn Life, en güzel özellikleri ile de şaşırtıyor.

 

Brooklyn Life özellikleri ve fiyatları

 

Daha önce pek çok projeyi hayata geçiren Brooklyn Life, özellikleri ile de cazibe merkezi haline geliyor. 23 katlı bloklarda 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana geliyor. 8 bin metrekare arsa üzerine kurulan Brooklyn Life projesi 3 bin metrekare peyzaj alanıyla dikkat çekiyor.

 

Yümze havuzları, çocuk oyun alanları, çocuk parkları, spor salonları ve spor alanları ile birlikte göz dolduran Brooklyn Life, aynı zamanda müzik odaları ve aktivite kulüpleri sayesinde dolu dolu günler geçirmenizi sağlıyor.

 

Fiyat açısından da uygun olan Brooklyn Life'te dairelerin metrekaresi 6 bin 500 liradan başlıyor

Etiketler : Konut Projeleri