Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri | Emlakta Haber

Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri

truck

Kadıköy'ün en önemli bölgelerinden biri olan Fikirtepe'nin kentsel dönüşüme girmesi ve bu durumun ardından da yeni projelerin ortak merkezi olması, bölgeyi de hareketlendiriyor. Kadıköy'ün en güzel bölgesinde inşa edilen projeler arasında yer alan Brooklyn Life, özellikleri ve fiyatları ile şaşırtıyor.

Türkiye'nin en değerli bölgesi olarak görülen ve bu açıdan da kentsel dönüşüme girmesi için satart verilen Fikirtepe, bir çok yeni projeye de kavuşmaya devam ediyor. Kadıköy'ün en önemli ve merkezi yerinde bulunan Fikirtepe, pek çok noktaya da yakınlığı ile dikkat çekiyor. Anadolu Yakası'nın en iyi lokasyonu olan Fikirtepe, iş ve yaşam merkezi olan Kadıköy'e ve Avrupa Yakası'nda yakınlığı ile biliniyor.

Her geçen gün artan konut ihtiyaçları ile birlikte farklılık oluşturmak isteyen pek çok inşaat şirketi lokasyon olarak insanların güzel bir yerde oturmasını amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda hareket eden ve Fikirtepe'yi porje bölgesi olarak seçen Brooklyn Life, en güzel özellikleri ile de şaşırtıyor.

Brooklyn Life özellikleri ve fiyatları

Daha önce pek çok projeyi hayata geçiren Brooklyn Life, özellikleri ile de cazibe merkezi haline geliyor. 23 katlı bloklarda 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana geliyor. 8 bin metrekare arsa üzerine kurulan Brooklyn Life projesi 3 bin metrekare peyzaj alanıyla dikkat çekiyor.

Yümze havuzları, çocuk oyun alanları, çocuk parkları, spor salonları ve spor alanları ile birlikte göz dolduran Brooklyn Life, aynı zamanda müzik odaları ve aktivite kulüpleri sayesinde dolu dolu günler geçirmenizi sağlıyor.

Fiyat açısından da uygun olan Brooklyn Life'te dairelerin metrekaresi 6 bin 500 liradan başlıyor

Brooklyn Life Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Brooklyn Life İletişim Bilgileri
Web : http://www.brooklynlife.com.tr/
Telefon : 444 80 11
Adres : Mandıra Cad. No: 212 Merdivenköy Mah. Kadıköy/İstanbul

"Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri" Yorumlar

"Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri" Benzer Haberler


Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından yapılmakta olan Onur Park Life İstanbul projesinde %5 peşinat, %0,44 faiz oranıyla 120 ay vadeli ödeme avantajı sunulmakta.. Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Çiğli'de geçtiğimiz yıllarda temeli atılan ve pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip edilen projelerden olan Flex Life Studio, son daireleri ile geliyor. Bir çok dairenin satışının tamamlandığı Flex Life Studio'da ev alacaklar muhteşem kampanyalardan yararlanabilecek.

Reimco Celestia Life Sancaktepe

Reimco Celestia Life Sancaktepe

Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri. İstanbul'un en yeni projelerinden biri olan ve uzun zamandır da beklenmeye devam edilen Celestia Life Sancaktepe yeni fiyatları ile dikkat çekiyor.

Flex Life Studio İle Benzersiz Bir Yaşamın Kapılarını Aralayın!

Flex Life Studio İle Benzersiz Bir Yaşamın Kapılarını Aralayın!

İzmir Çiğli'de geçmiş olduğumuz yıllarda temeli atılmış olan ve pek çok kişi aracılığıyla büyük bir merak konusu olmuş olan projelerden Flex Life Studio, son daireleriyle gelmekte. Bir çok dairenin satışının tamama erdiği projede ev almak isteyenler muhteşem kampanyalardan yarar elde edebilecek. . Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri

Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

Atlantik Life satışlarında patlama yaşanıyor!

Yapıldığı ilk günden bu yana herkesin dikkatini çekmeye devam eden Atlantik Life, kısa bir süre içerisinde mükemmel satış oranlarına ulaştı.

Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olan Ataşehir'de bulunan Atasu Life, yeni alıcılarını bekliyor.. Kadıköy Brooklyn Life fiyatları ve özellikleri

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 Ay Vadeli 0,69 Oranında Faiz İle Satış Yapmakta!

Onur Park Life İstanbul Projesi 120 ay'a kadar vade verirken bu vadenin faizini sadece %0.69 olarak belirledi. Onur Park Life İstanbul Projesi buna ek olarak %8 KDV oranı ile Türkiyenin en sağlam bankalarından olan İş Bankasının güvencesiyle satışa sunuluyor

Onur Park Life İstanbul'da Kampanya Var!

Onur Park Life İstanbul'da Kampanya Var!

Onur Park Life İstanbul'dan %5 peşinatlı, %20'si teslimde ödemeli, 0,69 oranlı ve 120 ay vadeli dev kampanya! Mart ayına kadar devam ediyor.