İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!

truck

İzmir'in en büyük projelerinden biri olmaya aday İzmir Körfezi Evleri ile ilgili olarak son gelişmeler de yaşanmaya devam ediliyor.

Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen İzmir Körfez Evleri ile alakalı bilinmeyenlerin hepsi netleşiyor. Genel anlamda gerekli adımların atılması ile birlikte İzmir'de büyük bir yaşam alanı inşa etmek isteyen İzmir Körfezi Evleri, bu sayede de herkesin en beğendiği, projeler arasında yer alıyor.

Denize karşı güzel bir manzara isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olacak olan İzmir Körfezi Evleri için yeni adımların atılması ile birlikte projenin de kısa bir sürede tamamlanması bekleniyor. Pek çok kişinin genel anlamda büyük önem taşıyan İzmir Körfez Evleri güzel bir semtte mutlu bir yaşam sürmenizi vaad ediyor.

İzmir Körfez Evleri fiyat ve özellikleri

Yeni bir proje olmasından dolayı heyecan yaratan İzmir Körfez Evleri'nin temelleri 3 ay sonra atılacak ve 2019 yılında teslim edilecek. 8 bloktan oluşan 400 konut yapılacak. Her cepheden hem deniz hem de orman manzarasını görecek olan İzmir Körfezi Evleri, İzmir-İstanbul Otoyolu'na ve İzmir-Ankara Hızlı Tren hattına yakın olacak.

Topmada 200 milyon liralık bir yatırıma da ev sahipliği yapacak olan İzmir Körfez Evleri, genel anlamda bölgede bulunan halka da iş imkanı sağlayacak. Güvenlikten temizlik işlerine kadar pek çok kişinin rahat iş bulmasını sağlayacak olan İzmir Körfez Evleri'nin fiyatlarının da henüz belli olmadığı ifade ediliyor.

"İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!" Yorumlar

"İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!" Benzer Haberler


İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmirli işadamı Timincioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Timincioğlu yapmış olduğu açıklamada İzmir'deki yapıların %65'inin riskli yapı olduğunu belirtti.. İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

Torbalı'da büyük bir hızla yükseliş gösteren binalar ilçesinin mimari yapısını şekillendiriyor. İnşaatçıların kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapmış olduğu yenileme çalışmaları sonucunda yaptığı birbirinden güzel binalarla Torbalı modern bir görünüm elde ediyor.

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!. Karabağlar'ın Cennetçeşme ve Limontepe üzerinde bulunan 540 hektarlık alan üzerinde start verilmiş olan kentsel dönüşüm projesi mahkemeye taşındı. Rant projelerine karşı büyük mücadele içerisinde olan ve imar planına itiraz hakkı olmayan Karabağlarlı vatandaş, projenin iptali adına yargıya başvuracak.

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

Çanakkale'de birdenbire art arda yaşanmış olan depremlerin hemen sonrasında İzmirli müteahhit ve inşaat sektörünün gözde oyuncuları, İzmir ve İzmir Kentsel Dönüşümü hakkında görüşlerini paylaştılar.. İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

2017 Yılı Şubat ayına girdiğimiz şu günler, İzmir halkı bir kez daha kar görür müyüz merakındalar. İzmir'e Şubat ayında kar yağacak mı? Nerelere yağacak? 2017 yılı İzmir'de kar yağacak yerler? tüm soruların cevabı haberimizde...

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm uygulamalarını İzmir kapsamında yaymayı hedeflerine katmış durumdalar. Belediye, planlamış oldukları projelerini ve yatırımlarını anlattı işte detaylar.... İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Çiğli'de geçtiğimiz yıllarda temeli atılan ve pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip edilen projelerden olan Flex Life Studio, son daireleri ile geliyor. Bir çok dairenin satışının tamamlandığı Flex Life Studio'da ev alacaklar muhteşem kampanyalardan yararlanabilecek.

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

Torbalı'da yükselişi büyük bir hızlanma alan binalar ilçenin mimari şekline çok güzel yön veriyor. İnşaatçıların yapmış oldukları birbirinden güzellikte olan binalarla Torbalı her geçtiğimiz gün çok daha modern bir görünüm elde ediyor.