İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!

İzmir Körfezi Evleri projesi netleşiyor!

İzmir'in en büyük projelerinden biri olmaya aday İzmir Körfezi Evleri ile ilgili olarak son gelişmeler de yaşanmaya devam ediliyor.

Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen İzmir Körfez Evleri ile alakalı bilinmeyenlerin hepsi netleşiyor. Genel anlamda gerekli adımların atılması ile birlikte İzmir'de büyük bir yaşam alanı inşa etmek isteyen İzmir Körfezi Evleri, bu sayede de herkesin en beğendiği, projeler arasında yer alıyor.

 

Denize karşı güzel bir manzara isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olacak olan İzmir Körfezi Evleri için yeni adımların atılması ile birlikte projenin de kısa bir sürede tamamlanması bekleniyor. Pek çok kişinin genel anlamda büyük önem taşıyan İzmir Körfez Evleri güzel bir semtte mutlu bir yaşam sürmenizi vaad ediyor.

 

İzmir Körfez Evleri fiyat ve özellikleri

 

Yeni bir proje olmasından dolayı heyecan yaratan İzmir Körfez Evleri'nin temelleri 3 ay sonra atılacak ve 2019 yılında teslim edilecek. 8 bloktan oluşan 400 konut yapılacak. Her cepheden hem deniz hem de orman manzarasını görecek olan İzmir Körfezi Evleri, İzmir-İstanbul Otoyolu'na ve İzmir-Ankara Hızlı Tren hattına yakın olacak.

 

Topmada 200 milyon liralık bir yatırıma da ev sahipliği yapacak olan İzmir Körfez Evleri, genel anlamda bölgede bulunan halka da iş imkanı sağlayacak. Güvenlikten temizlik işlerine kadar pek çok kişinin rahat iş bulmasını sağlayacak olan İzmir Körfez Evleri'nin fiyatlarının da henüz belli olmadığı ifade ediliyor.

Etiketler : Konut Projeleri