İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

truck

Birbirinden yeni projelerin merkezi olmaya devam eden ve bu anlamda da farklılık yaratan Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk sizler için mükemmel bir yaşam alanı inşa etmeye devam ediyor.

Birbirinden yeni projelerin ortak merkezi olmaya devam eden İzmir herkesi şaşırtan konutları ile cazip bir kent olmaya devam ediyor. En yeni konutların inşa edildiği İzmir'de birbirinden güzel yaşam alanları aileler için de farklılık oluşturuyor.

Daha iyi bir yaşam sürmek ve ailesi ile daha sağlıklı bir sitede yaşamak isteyenler için İzmir'de inşa edilen For You Suit, en güzel yaşam alanları ile sizlerin daha iyi koşullarda yaşamanızı sağlıyor. Birbirinden güzel aktivite alanları ile dikkatleri çeken For You Suit bu anlamda çevresindeki projelerden de sıyrılıyor. 

Müzik odası, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları ve fitness salonları ile herkesin beğenisini kazanan For You Suit, akıllı ev sistemleri sayesinde de daha konforlu bir evde yaşamanıza olanak sağlıyor.

For You Suit fiyatları ne kadar?

İzmir'de inşasına devam edilen For You Suit için çalışmalar da devam ediyor. Aralık 2017 yılında anahtar teslim edilecek olan For You Suit bu açıdan da farklılık oluşturmaya devam ediyor.

Lansmana özel fiyatlarla ev almak isteyenleri de memnun edecek olan For You Suit, 2+1 evlerini 255 bin liradan satışa çıkarıyor. 3+1 evlerin 325 bin liradan başladığı For You Suit'te daireler kişiye özel ödeme planları ile daha kolay ev sahibi olmanızı amaçlıyor.

"İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?" Yorumlar

"İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?" Benzer Haberler


İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmirli işadamı Timincioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Timincioğlu yapmış olduğu açıklamada İzmir'deki yapıların %65'inin riskli yapı olduğunu belirtti.. İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

Torbalı'da büyük bir hızla yükseliş gösteren binalar ilçesinin mimari yapısını şekillendiriyor. İnşaatçıların kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapmış olduğu yenileme çalışmaları sonucunda yaptığı birbirinden güzel binalarla Torbalı modern bir görünüm elde ediyor.

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?. Karabağlar'ın Cennetçeşme ve Limontepe üzerinde bulunan 540 hektarlık alan üzerinde start verilmiş olan kentsel dönüşüm projesi mahkemeye taşındı. Rant projelerine karşı büyük mücadele içerisinde olan ve imar planına itiraz hakkı olmayan Karabağlarlı vatandaş, projenin iptali adına yargıya başvuracak.

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

Çanakkale'de birdenbire art arda yaşanmış olan depremlerin hemen sonrasında İzmirli müteahhit ve inşaat sektörünün gözde oyuncuları, İzmir ve İzmir Kentsel Dönüşümü hakkında görüşlerini paylaştılar.. İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

2017 Yılı Şubat ayına girdiğimiz şu günler, İzmir halkı bir kez daha kar görür müyüz merakındalar. İzmir'e Şubat ayında kar yağacak mı? Nerelere yağacak? 2017 yılı İzmir'de kar yağacak yerler? tüm soruların cevabı haberimizde...

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm uygulamalarını İzmir kapsamında yaymayı hedeflerine katmış durumdalar. Belediye, planlamış oldukları projelerini ve yatırımlarını anlattı işte detaylar.... İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Çiğli'de geçtiğimiz yıllarda temeli atılan ve pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip edilen projelerden olan Flex Life Studio, son daireleri ile geliyor. Bir çok dairenin satışının tamamlandığı Flex Life Studio'da ev alacaklar muhteşem kampanyalardan yararlanabilecek.

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

Torbalı'da yükselişi büyük bir hızlanma alan binalar ilçenin mimari şekline çok güzel yön veriyor. İnşaatçıların yapmış oldukları birbirinden güzellikte olan binalarla Torbalı her geçtiğimiz gün çok daha modern bir görünüm elde ediyor.