İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek? | Emlakta Haber

İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

truck

Birbirinden yeni projelerin merkezi olmaya devam eden ve bu anlamda da farklılık yaratan Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk sizler için mükemmel bir yaşam alanı inşa etmeye devam ediyor.

Birbirinden yeni projelerin ortak merkezi olmaya devam eden İzmir herkesi şaşırtan konutları ile cazip bir kent olmaya devam ediyor. En yeni konutların inşa edildiği İzmir'de birbirinden güzel yaşam alanları aileler için de farklılık oluşturuyor.

Daha iyi bir yaşam sürmek ve ailesi ile daha sağlıklı bir sitede yaşamak isteyenler için İzmir'de inşa edilen For You Suit, en güzel yaşam alanları ile sizlerin daha iyi koşullarda yaşamanızı sağlıyor. Birbirinden güzel aktivite alanları ile dikkatleri çeken For You Suit bu anlamda çevresindeki projelerden de sıyrılıyor. 

Müzik odası, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları ve fitness salonları ile herkesin beğenisini kazanan For You Suit, akıllı ev sistemleri sayesinde de daha konforlu bir evde yaşamanıza olanak sağlıyor.

For You Suit fiyatları ne kadar?

İzmir'de inşasına devam edilen For You Suit için çalışmalar da devam ediyor. Aralık 2017 yılında anahtar teslim edilecek olan For You Suit bu açıdan da farklılık oluşturmaya devam ediyor.

Lansmana özel fiyatlarla ev almak isteyenleri de memnun edecek olan For You Suit, 2+1 evlerini 255 bin liradan satışa çıkarıyor. 3+1 evlerin 325 bin liradan başladığı For You Suit'te daireler kişiye özel ödeme planları ile daha kolay ev sahibi olmanızı amaçlıyor.

"İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?" Yorumlar

"İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?" Benzer Haberler


Gayrimenkul Sektörü Her Zaman Kazançlı!

Gayrimenkul Sektörü Her Zaman Kazançlı!

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meclis Üyesi Deniz Karataş, Emlak Konut GYO ve GYODER liderliğinde gündeme taşınmış olan 240 ay %0.79 vade oranlı kampanyayı anlattı. Emlak Konut'un kampanyalarının sektörü ayakta tutacağını belirtti.. İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

Emaar Square Ne Zaman Teslim Edilecek?

Emaar Square Ne Zaman Teslim Edilecek?

Dubai Şeyhi Muhammed bin Raşid el Maktum'un, Üsküdar Ünalan Mahallesi üzerinde bulunan Çamlıca eteklerinde toplam 66 dönüm alan üzerine konumlandırmış olduğu otel, rezidans ve AVM'den oluşan Emaar Square projesinin inşa çalışmalarında sona gelinmiş durumda. Emaar Square teslim tarihi olarak 2018 yılı belirlenmiş durumda.

Kar Ne Zaman Yağacak? Önce Yağmur Sonra Kar Geliyor! Şubat 2018

Kar Ne Zaman Yağacak? Önce Yağmur Sonra Kar Geliyor! Şubat 2018

İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?. Kar Şubat ayında ne zaman yağacak? Hava bugün ne durumda? Türkiye, soğuk havanın etkisiyle ne zaman bütünleşecek? İstanbul'da kar ne zaman yağacak? 5 günlük haritalı hava durumu haberimizde...

216 Butik Plus Ne Zaman Teslim Edilecek?

216 Butik Plus Ne Zaman Teslim Edilecek?

270.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılmakta olan 216 Butik Plus projesi, alıcılarına hemen teslim, hemen tapu fırsatı sunmakta. Aynı zamanda 216 Butik Plus projesi, net fiyat uygulamasıyla da gözleri üzerine çevirmekte.. İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

Benevre Beytepe Ne Zaman Teslim Edilecek?

Benevre Beytepe Ne Zaman Teslim Edilecek?

Ankara'da yaşamakta olan kişilerin konut anlayışının değişim gösterdiğini ileten Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, Artık villa veya apartmanda yaşamaktan sıkılmış ya da vazgeçmiş olan hayatını yaşamak isteyen bir kesim bulunmakta diyor.

Üsküdar – Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Açılacak

Üsküdar – Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Açılacak

Ülke çapında nüfus yoğunluğu fazla olan şehirlerde ki trafik sıkışıklığı durumu artık can sıkıcı bir noktaya gelmiş bulunuyor. Bu trafik sıkışıklığı konusunun en yoğun yaşandığı illerin başında İstanbul gelmektedir. Bu trafik sorununa bir çözüm olması açısından Üsküdar – Çekmeköy metro hattı çalışmaları yılın son günlerinde tamamlanarak açılması bekleniyor.. İzmir For You Suit ne zaman teslim edilecek?

Erken Emeklilik Son Durum Nedir? EYT Müjdeli Haber Ne Zaman Gelecek?

Erken Emeklilik Son Durum Nedir? EYT Müjdeli Haber Ne Zaman Gelecek?

Erken emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) 2017 yılının Ocak ayını da geride bırakırken, konu kapsamında bir çalışma yapılması beklentisi içerisindeler. Erken emeklilikte yaşa takılanların gözü kulağı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılacak olan açıklama neticesinde EYT'nin son durumu ne olacak? Detaylar Haberimizde...

Sabiha Gökçen-Kurtköy Metrosu Ne Zaman Açılacak?

Sabiha Gökçen-Kurtköy Metrosu Ne Zaman Açılacak?

Büyümeye son hız devam etmekte olan İstanbul metrosunun yeni hattı olan Sabiha Gökçen-Kurtköy Metrosu, 2020 yılı Aralık ayında hizmete girecek. Bu metro aracılığıyla Kurtköy'den yola çıkan biri Kaynarca Aktarma Merkezinin üzerinden İstanbul'un bütün alanlarına ulaşım sağlayabilecek.