İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla

truck

İzmir'in en güzel bölgelerinden biri olan Bornovo'da ortaya çıkan ve uzun zamandır da beklenen Altındağ Prestij, yeni sahiplerini bekliyor.

Bir konuttan daha fazlasını bekleyen ve uzun zamandır da yeni atılımlar gerçekleştirerek rahat bir ortamda oturmanın huzurunu arayan pek çok kişi en güzel girişimlerin de gerçekleşebilmesi için farklı inşaat projelerinde yer almak istiyor Çocukların artık oynayacak alanlarının tamamen daralması ve bu anlamda da büyük sorun yaşanması nedeniyle yeni girişimlerin de sağlanmaya çalışılması dikkatlerden kaçmıyor.

Bu yıldan itibaren İzmir'in Bornova ilçesinde yükselişine devam eden ve herkes tarafından büyük bir heyecan ile takip edilmeye devam edilen Altındağ Prestij yeni sahiplerini bekliyor. Yeni sahipleri için en güzel girişimleri sağlayan Altındağ Prestij, bu anlamda herkesin de beğenisini kazanıyor.

Özellikleri ile herkesin başını döndüren Altındağ Prestij, 74 adet daireden ve 5 dükkandan meydana geliyor. Bornova Altındağ Prestij konut alanları 119 metrekare ile 133 metrekare arasında değişiyor.

Bornova Altındağ Prestij fiyat listesi ve fiyatları

Fiyatları ile de şaşırtan ve uygun fiyat garantisi sunmaya devam eden Altındağ Prestij'de  2+1 dairelerin fiyatları 302 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları 340 bin TL'den başlıyor. 

Peşin veya taksitli ödemelerde de bir çok girişim sağlayarak herkesin daha kolay bir adım atmasına olanak sunan Altındağ Prestij sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

"İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla" Yorumlar

"İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla" Benzer Haberler


İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmirli işadamı Timincioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Timincioğlu yapmış olduğu açıklamada İzmir'deki yapıların %65'inin riskli yapı olduğunu belirtti.. İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

Torbalı'da büyük bir hızla yükseliş gösteren binalar ilçesinin mimari yapısını şekillendiriyor. İnşaatçıların kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapmış olduğu yenileme çalışmaları sonucunda yaptığı birbirinden güzel binalarla Torbalı modern bir görünüm elde ediyor.

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla. Karabağlar'ın Cennetçeşme ve Limontepe üzerinde bulunan 540 hektarlık alan üzerinde start verilmiş olan kentsel dönüşüm projesi mahkemeye taşındı. Rant projelerine karşı büyük mücadele içerisinde olan ve imar planına itiraz hakkı olmayan Karabağlarlı vatandaş, projenin iptali adına yargıya başvuracak.

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

Çanakkale'de birdenbire art arda yaşanmış olan depremlerin hemen sonrasında İzmirli müteahhit ve inşaat sektörünün gözde oyuncuları, İzmir ve İzmir Kentsel Dönüşümü hakkında görüşlerini paylaştılar.. İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

2017 Yılı Şubat ayına girdiğimiz şu günler, İzmir halkı bir kez daha kar görür müyüz merakındalar. İzmir'e Şubat ayında kar yağacak mı? Nerelere yağacak? 2017 yılı İzmir'de kar yağacak yerler? tüm soruların cevabı haberimizde...

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm uygulamalarını İzmir kapsamında yaymayı hedeflerine katmış durumdalar. Belediye, planlamış oldukları projelerini ve yatırımlarını anlattı işte detaylar.... İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Çiğli'de geçtiğimiz yıllarda temeli atılan ve pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip edilen projelerden olan Flex Life Studio, son daireleri ile geliyor. Bir çok dairenin satışının tamamlandığı Flex Life Studio'da ev alacaklar muhteşem kampanyalardan yararlanabilecek.

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

Torbalı'da yükselişi büyük bir hızlanma alan binalar ilçenin mimari şekline çok güzel yön veriyor. İnşaatçıların yapmış oldukları birbirinden güzellikte olan binalarla Torbalı her geçtiğimiz gün çok daha modern bir görünüm elde ediyor.