İzmir Altındağ Prestij 1

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve İzmir'in yükselen değerleri arasında gösterilen İzmir Altındağ Prestij 1 hayat bulmaya devam ediyor.

İzmir'de yeni bir yaşama adım atmak ve gerekli adımlar sayesinde birbirinden farklı konularla karşı karşıya gelmeden rahat bir yaşam sürmek isteyenlerin adresi İzmir Altındağ Prestij 1 olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı yeni projeleri ile şaşırtan ve bir o kadar da mükemmel adımların atılmasını sağlayan İzmir Altındağ Prestij bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor.

 

İzmir'de rahat bir yaşam arayan ve bu anlamda da güzel adımların atılmasını isteyen pek çok kişi için İzmir Altındağ Prestij 1 yeni bir stil uygulamaya devam ediyor. En yeni projelerini ve yaşam alanlarını bir araya getiren İzmir Altındağ Prestij 1 Mevaport İnşaat ve Fimar Holding ortaklığında büyümeye devam ediyor.

 

İzmir Altındağ Prestij 1 Projesi

 

Lokasyon olarak İzmir'in en güzel noktasında yer alan İzmir Altındağ Prestij 1 projesi, ev sahiplerine bir çok olanak sağlıyor. Büyük bir yaşam merkezi olarak inşa edilen proje, pek çok kişiye ev sahipliği yapmanın yanında pek çok kişiye de iş sağlayacak.

 

İzmir Altındağ Prestij 1 Teslim Tarihi Ne Zaman?

 

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve herkes tarafından da büyük bir heyecanla yapımı gözlenen İzmir Altındağ Prestij 1'in satışı Mart 2018'de başlayacak. Bu sayede tüm eksiklikleri giderilecek olan İzmir Altındağ Prestij 1, hazır bir şekilde sahiplerini muhteşem anlar yaşatmak için elinden geleni yapacak.

 

İzmir Altındağ Prestij 1 Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

İzmir Altındağ Prestij 1 lokasyon olarak İzmir'in en güzel yerinde yer alırken, fiyat olarak da İzmirlileri oldukça memnun edecek Yatırım yapmak isteyen veya bu anlamda farklı bir girişimde bulunmak isteyenlerin ilk tercihi olacak olan İzmir Altındağ Prestij 1 fiyatları 302 bin liradan başlıyor.

 

1+1 dairelerle birlikte kat kat daha da büyüyen daireler, özellikle de çocuklu aileler tarafından genel olarak tercih edilmeye devam ediliyor. Şehrin içinde ve bir o kadar yaşama yakın İzmir Altındağ Prestij 1 projesi, fiyat olarak da kolay bir kazanç sağlıyor.

 

İzmir Altındağ Prestij 1 İletişim Bilgileri ve İzmir Altındağ Prestij 1 Nerede?

 

Yapımı büyük bir hızla devam edilen İzmir Altındağ Prestij 1'in merak edilen tüm iletişim bilgilerini sizler için araştırdık. Siz de aşağıdaki verilerden yola çıkarak İzmir Altındağ Prestij 1'e ulaşabilir veya internet sitesi sayesinde proje hakkında yeterli bir bilgiye de sahip olabilirsiniz. İşte merakla beklenen iletişim bilgileri:

 

Adres: Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No:6 Bornova-İzmir

Tel: 0232 339 25 55-56

İnternet sitesi: www.mevaport.com

 

İzmir Altındağ Prestij 1 Özellikleri

 

Büyük bir merakla beklenen yeni projede çok güzel alanlar da aktiviteler gerçekleştirmek için oldukça yeterli görülüyor. Yüzme havuzunda rahat bir şekilde yüzdükten sonra saunada keyif yapmak isteyenler İzmir Altındağ Prestij 1'i tercih ediyor.

Etiketler : Konut Projeleri