İzmir Altındağ Prestij 1

truck

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve İzmir'in yükselen değerleri arasında gösterilen İzmir Altındağ Prestij 1 hayat bulmaya devam ediyor.

İzmir'de yeni bir yaşama adım atmak ve gerekli adımlar sayesinde birbirinden farklı konularla karşı karşıya gelmeden rahat bir yaşam sürmek isteyenlerin adresi İzmir Altındağ Prestij 1 olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı yeni projeleri ile şaşırtan ve bir o kadar da mükemmel adımların atılmasını sağlayan İzmir Altındağ Prestij bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor.

İzmir'de rahat bir yaşam arayan ve bu anlamda da güzel adımların atılmasını isteyen pek çok kişi için İzmir Altındağ Prestij 1 yeni bir stil uygulamaya devam ediyor. En yeni projelerini ve yaşam alanlarını bir araya getiren İzmir Altındağ Prestij 1 Mevaport İnşaat ve Fimar Holding ortaklığında büyümeye devam ediyor.

İzmir Altındağ Prestij 1 Projesi

Lokasyon olarak İzmir'in en güzel noktasında yer alan İzmir Altındağ Prestij 1 projesi, ev sahiplerine bir çok olanak sağlıyor. Büyük bir yaşam merkezi olarak inşa edilen proje, pek çok kişiye ev sahipliği yapmanın yanında pek çok kişiye de iş sağlayacak.

İzmir Altındağ Prestij 1 Teslim Tarihi Ne Zaman?

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve herkes tarafından da büyük bir heyecanla yapımı gözlenen İzmir Altındağ Prestij 1'in satışı Mart 2018'de başlayacak. Bu sayede tüm eksiklikleri giderilecek olan İzmir Altındağ Prestij 1, hazır bir şekilde sahiplerini muhteşem anlar yaşatmak için elinden geleni yapacak.

İzmir Altındağ Prestij 1 Fiyatları ve Fiyat Listesi

İzmir Altındağ Prestij 1 lokasyon olarak İzmir'in en güzel yerinde yer alırken, fiyat olarak da İzmirlileri oldukça memnun edecek Yatırım yapmak isteyen veya bu anlamda farklı bir girişimde bulunmak isteyenlerin ilk tercihi olacak olan İzmir Altındağ Prestij 1 fiyatları 302 bin liradan başlıyor.

1+1 dairelerle birlikte kat kat daha da büyüyen daireler, özellikle de çocuklu aileler tarafından genel olarak tercih edilmeye devam ediliyor. Şehrin içinde ve bir o kadar yaşama yakın İzmir Altındağ Prestij 1 projesi, fiyat olarak da kolay bir kazanç sağlıyor.

İzmir Altındağ Prestij 1 İletişim Bilgileri ve İzmir Altındağ Prestij 1 Nerede?

Yapımı büyük bir hızla devam edilen İzmir Altındağ Prestij 1'in merak edilen tüm iletişim bilgilerini sizler için araştırdık. Siz de aşağıdaki verilerden yola çıkarak İzmir Altındağ Prestij 1'e ulaşabilir veya internet sitesi sayesinde proje hakkında yeterli bir bilgiye de sahip olabilirsiniz. İşte merakla beklenen iletişim bilgileri:

Adres: Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No:6 Bornova-İzmir

Tel: 0232 339 25 55-56

İnternet sitesi: www.mevaport.com

İzmir Altındağ Prestij 1 Özellikleri

Büyük bir merakla beklenen yeni projede çok güzel alanlar da aktiviteler gerçekleştirmek için oldukça yeterli görülüyor. Yüzme havuzunda rahat bir şekilde yüzdükten sonra saunada keyif yapmak isteyenler İzmir Altındağ Prestij 1'i tercih ediyor.

"İzmir Altındağ Prestij 1" Yorumlar

"İzmir Altındağ Prestij 1" Benzer Haberler


İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmir'deki Konutların %65'i Riskli!

İzmirli işadamı Timincioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Timincioğlu yapmış olduğu açıklamada İzmir'deki yapıların %65'inin riskli yapı olduğunu belirtti.. İzmir Altındağ Prestij 1

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşüm Projesi Bölgeyi Modernleştirecek!

Torbalı'da büyük bir hızla yükseliş gösteren binalar ilçesinin mimari yapısını şekillendiriyor. İnşaatçıların kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapmış olduğu yenileme çalışmaları sonucunda yaptığı birbirinden güzel binalarla Torbalı modern bir görünüm elde ediyor.

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir Karabağlar Kentsel Dönüşüm Projesi Mahkemeye Taşınıyor!

İzmir Altındağ Prestij 1. Karabağlar'ın Cennetçeşme ve Limontepe üzerinde bulunan 540 hektarlık alan üzerinde start verilmiş olan kentsel dönüşüm projesi mahkemeye taşındı. Rant projelerine karşı büyük mücadele içerisinde olan ve imar planına itiraz hakkı olmayan Karabağlarlı vatandaş, projenin iptali adına yargıya başvuracak.

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

İzmir'e Kentsel Dönüşüm Uyarısı!

Çanakkale'de birdenbire art arda yaşanmış olan depremlerin hemen sonrasında İzmirli müteahhit ve inşaat sektörünün gözde oyuncuları, İzmir ve İzmir Kentsel Dönüşümü hakkında görüşlerini paylaştılar.. İzmir Altındağ Prestij 1

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

İzmir'e Kar Yağacak mı? 2018

2017 Yılı Şubat ayına girdiğimiz şu günler, İzmir halkı bir kez daha kar görür müyüz merakındalar. İzmir'e Şubat ayında kar yağacak mı? Nerelere yağacak? 2017 yılı İzmir'de kar yağacak yerler? tüm soruların cevabı haberimizde...

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Kentsel Dönüşüm Projesi Yayılacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm uygulamalarını İzmir kapsamında yaymayı hedeflerine katmış durumdalar. Belediye, planlamış oldukları projelerini ve yatırımlarını anlattı işte detaylar.... İzmir Altındağ Prestij 1

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Flex Life Studio'da son daireler!

İzmir Çiğli'de geçtiğimiz yıllarda temeli atılan ve pek çok kişi tarafından büyük bir merakla takip edilen projelerden olan Flex Life Studio, son daireleri ile geliyor. Bir çok dairenin satışının tamamlandığı Flex Life Studio'da ev alacaklar muhteşem kampanyalardan yararlanabilecek.

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

İzmir Torbalı Kentsel Dönüşümle Yenilenme Aşamasına Giriyor!

Torbalı'da yükselişi büyük bir hızlanma alan binalar ilçenin mimari şekline çok güzel yön veriyor. İnşaatçıların yapmış oldukları birbirinden güzellikte olan binalarla Torbalı her geçtiğimiz gün çok daha modern bir görünüm elde ediyor.