İzmir Altındağ Prestij 1

truck

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve İzmir'in yükselen değerleri arasında gösterilen İzmir Altındağ Prestij 1 hayat bulmaya devam ediyor.

İzmir'de yeni bir yaşama adım atmak ve gerekli adımlar sayesinde birbirinden farklı konularla karşı karşıya gelmeden rahat bir yaşam sürmek isteyenlerin adresi İzmir Altındağ Prestij 1 olmaya devam ediyor. Birbirinden farklı yeni projeleri ile şaşırtan ve bir o kadar da mükemmel adımların atılmasını sağlayan İzmir Altındağ Prestij bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor.

İzmir'de rahat bir yaşam arayan ve bu anlamda da güzel adımların atılmasını isteyen pek çok kişi için İzmir Altındağ Prestij 1 yeni bir stil uygulamaya devam ediyor. En yeni projelerini ve yaşam alanlarını bir araya getiren İzmir Altındağ Prestij 1 Mevaport İnşaat ve Fimar Holding ortaklığında büyümeye devam ediyor.

İzmir Altındağ Prestij 1 Projesi

Lokasyon olarak İzmir'in en güzel noktasında yer alan İzmir Altındağ Prestij 1 projesi, ev sahiplerine bir çok olanak sağlıyor. Büyük bir yaşam merkezi olarak inşa edilen proje, pek çok kişiye ev sahipliği yapmanın yanında pek çok kişiye de iş sağlayacak.

İzmir Altındağ Prestij 1 Teslim Tarihi Ne Zaman?

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve herkes tarafından da büyük bir heyecanla yapımı gözlenen İzmir Altındağ Prestij 1'in satışı Mart 2018'de başlayacak. Bu sayede tüm eksiklikleri giderilecek olan İzmir Altındağ Prestij 1, hazır bir şekilde sahiplerini muhteşem anlar yaşatmak için elinden geleni yapacak.

İzmir Altındağ Prestij 1 Fiyatları ve Fiyat Listesi

İzmir Altındağ Prestij 1 lokasyon olarak İzmir'in en güzel yerinde yer alırken, fiyat olarak da İzmirlileri oldukça memnun edecek Yatırım yapmak isteyen veya bu anlamda farklı bir girişimde bulunmak isteyenlerin ilk tercihi olacak olan İzmir Altındağ Prestij 1 fiyatları 302 bin liradan başlıyor.

1+1 dairelerle birlikte kat kat daha da büyüyen daireler, özellikle de çocuklu aileler tarafından genel olarak tercih edilmeye devam ediliyor. Şehrin içinde ve bir o kadar yaşama yakın İzmir Altındağ Prestij 1 projesi, fiyat olarak da kolay bir kazanç sağlıyor.

İzmir Altındağ Prestij 1 İletişim Bilgileri ve İzmir Altındağ Prestij 1 Nerede?

Yapımı büyük bir hızla devam edilen İzmir Altındağ Prestij 1'in merak edilen tüm iletişim bilgilerini sizler için araştırdık. Siz de aşağıdaki verilerden yola çıkarak İzmir Altındağ Prestij 1'e ulaşabilir veya internet sitesi sayesinde proje hakkında yeterli bir bilgiye de sahip olabilirsiniz. İşte merakla beklenen iletişim bilgileri:

Adres: Kazım Dirik Mah. 372/16 Sokak No:6 Bornova-İzmir

Tel: 0232 339 25 55-56

İnternet sitesi: www.mevaport.com

İzmir Altındağ Prestij 1 Özellikleri

Büyük bir merakla beklenen yeni projede çok güzel alanlar da aktiviteler gerçekleştirmek için oldukça yeterli görülüyor. Yüzme havuzunda rahat bir şekilde yüzdükten sonra saunada keyif yapmak isteyenler İzmir Altındağ Prestij 1'i tercih ediyor.

"İzmir Altındağ Prestij 1" Yorumlar

"İzmir Altındağ Prestij 1" Benzer Haberler


Manisa Turgutlu'ya Prestij Evleri Yapılıyor!

Manisa Turgutlu'ya Prestij Evleri Yapılıyor!

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Manisa'da ilk projelerini hayata geçirecek olduklarını belirtti. Turgutlu üzerinde yapılacak olan söz konusu Turgutlu Prestij Evleri'nin 35 milyona mal olacağı belirtildi.. İzmir Altındağ Prestij 1

İzmir Altındağ Prestij 1

İzmir Altındağ Prestij 1

Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen ve İzmir'in yükselen değerleri arasında gösterilen İzmir Altındağ Prestij 1 hayat bulmaya devam ediyor.

Panorama Prestij'den muhteşem kampanya

Panorama Prestij'den muhteşem kampanya

İzmir Altındağ Prestij 1. Ankara'nın en değerli bölgesi olan Eryaman yeni bir projesine daha kavuşmaya hazırlanıyor. Panorama Prestij ile bölgenin daha da hareketlenmesi, yatırımcıları bu bölgeye sevk ederken Panoroma Prestij, yeni atılımların da gerçekleşmesini sağlıyor.

Ankara Ostim Prestij Ofisleri Fiyatları 456.300 TL'den Satışta!

Ankara Ostim Prestij Ofisleri Fiyatları 456.300 TL'den Satışta!

Doğru yerde olmak kazandırır mottosuyla basına tanıtılmış olan Ostim Prestij projesi Fırat Life Style ve ZMK inşaat ortaklığında yapılıyor. Proje toplamda 375 tane bağımsız birimden oluşmakta.. İzmir Altındağ Prestij 1

Prestij Elit ve Prestij Optimum Yatırımcılardan Tam Not Aldı!

Prestij Elit ve Prestij Optimum Yatırımcılardan Tam Not Aldı!

Kaliteyi standarttan öteye taşımakta olan, 25 yıldır sektör üzerinde önemli projeler geliştiren firma Bakyapı, Türkiye'nin en güvenilir firmalarından biri olmasının yanında yatırımcılardan aralıksız olarak tam not almaya devam ediyor.

İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla

İzmir Altındağ Prestij 302 bin liradan başlayan fiyatlarla

İzmir'in en güzel bölgelerinden biri olan Bornovo'da ortaya çıkan ve uzun zamandır da beklenen Altındağ Prestij, yeni sahiplerini bekliyor.. İzmir Altındağ Prestij 1

Ankalife Prestij Evleri fiyatları ve özellikleri

Ankalife Prestij Evleri fiyatları ve özellikleri

Her geçen gün yeni projelerin merkezi olan Ankara'da güzel bir yaşam alanı daha ortaya çıkıyor. Çayyolu'nda yer alan Yaşamkent'te yükselişine büyük bir hızla devam eden Ankalife Prestij Evleri, en güzel özellikleri ve en uygun fiyatları ile sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Fikirtepe Hak Ettiği Prestij’e Kavuşuyor

Fikirtepe Hak Ettiği Prestij’e Kavuşuyor

Fikirtepe’de yıl sonuna doğru bazı adalarda teslime yaklaşılması nedeniyle altyapı önem kazandı. Dönüşüm bittiğinde Fikirtepe’de Prestij Caddesi, park ve meydanlar öne çıkacak