İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

truck

İva Suites Kağıthane için geri sayım da giderek hızlanıyor. Birbirinden farklı girişimlerin de gerçekleşeceği İva Suites Kağıthane, sizler için de farklı adımların atılarak daha kolay bir ödeme yapılabilmesine olanak sunuyor.

Birbirinden güzel adımlarla herkesi ev sahibi yapmaya devam eden İva Suites, Kağıthane projesi ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kağıthane projesi sayesinde herkesin de memnun etmeye devam eden İva Suites, herkes için farklı ödeme seçenekleri sunarak sizlerin kolay bir şekilde güzel bir lokasyonda ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Bu yılın İstanbul'da en dikkat çeken projelerinden olan İva Suites Kağıthane, özellikleri ve fiyatları ile sevilen bir proje olmaya devam ediyor. Kağıthane gibi güzel bir bölgede yer alan İva Suites, Aralık 2017'de teslim edilecek. Aralık 2017'den sonra hayatın başlayacağı Kağıthane İva Suites, uzun yüzme havuzları, birbirinden uzun peyzaj alanları ve saunaları ile yorgun bir günün ardından sizlere güzel anlar yaşatıyor.

İva Suites fiyatları ve özellikleri

İva Suites özellikleri ile büyülerken aynı zamanda fiyatları ile de şaşırtıyor. Pek çok daire seçeneğinin yer aldığı İva Suites Kağıthane'de evler 1+1'den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev seçeneklerinin yer aldığı İva Suites'ta sizler de ihtiyacınıza göre yeni bir ev tercih edebilirsiniz.

Bu anlamda farklılık oluşturacak olan İva Suites, tanıtım ofislerine gelen ve ev almak isteyenlere de farklılık oluşturarak, yeni adımların atılmasına ve bu sayede de sizleri kolay bir şekilde ev sahibi yapmayı arzuluyor.

Univa Student Residence Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Univa Student Residence İletişim Bilgileri
Web : http://www.univa.com.tr/
Telefon : 444 92 17
Adres : Beş Köprü Mah. Tokat Dere Cad. Serdivan/Sakarya

"İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?" Yorumlar

"İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?" Benzer Haberler


Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı'nın Kağıthane üzerinde yapacak olduğu Tempo City adlı projesi toplam olarak 217 adet rezidans konuttan oluşum göstermektedir. Yatırım değeri 200.000.000 TL olan Tempo City, 36.500 meterkare inşaat alanı üzerinde yükseltilecek.. İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

Kağıthane Yatırımcıların Merkezi Oldu!

Kağıthane Yatırımcıların Merkezi Oldu!

%60 oranında sona ermiş olan kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde yenilenme çalışmaları aracılığıyla cazibe merkezi halini almış olan Kağıthane, yatırımcıları üzerinde toplamayı başarmış durumda.

İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?. İva Suites Kağıthane için geri sayım da giderek hızlanıyor. Birbirinden farklı girişimlerin de gerçekleşeceği İva Suites Kağıthane, sizler için de farklı adımların atılarak daha kolay bir ödeme yapılabilmesine olanak sunuyor.

Panaroma Suites By KLK İle Hayatınıza Yatırım Yapın!

Panaroma Suites By KLK İle Hayatınıza Yatırım Yapın!

Panaroma Suites by KLK projesi, KLK Yapı aracılığıyla İstanbul'a bağlı Sarıyer'de hayata geçirilmekte. Panaroma Suites By KLK, 4 bloktan oluşmakta. Projede 174 adet konut ve 4 adet ticari alan bulunuyor. . İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

Kağıthane'nin en güzel projelerinden biri olan ve uzun zamandır da büyük bir merakla beklenen Greenox Kağıthane, farklı girişimlerin de sağlanmasını amaçlıyor.

N5 Suites teslim tarihi ne zaman? N5 Suites özellikleri

N5 Suites teslim tarihi ne zaman? N5 Suites özellikleri

Özyurtlar İnşaat güvencesi ile inşa edilen karma projeler arasında yerini koruyan N5 Suites, teslim heyecanı yaşıyor.. İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

Nova Suites Eyüp'ün Teslim Tarihi Mart 2018'de

Nova Suites Eyüp'ün Teslim Tarihi Mart 2018'de

Kize Yapı Grubu A.Ş tarafından inşa edilen Nova Suites Eyüp projesi 8 katlı tek blokta toplamda 70 bağımsız konuttan meydana geliyor. Proje içerisinde toplamda 13 tane ticari ünite bulunmakta.

Kağıthane 4401 Rezidans Projesi 294 bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışta

Kağıthane 4401 Rezidans Projesi 294 bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışta

Yeşildağ İnşaat imzası ile İstanbul Avrupa Yakası'nın gelişimini devam ettiren ilçelerinden Kağıthane’de hayata geçirilen 4401 Rezidans projesi İstanbul Çevreyolu’na yakın bir lokasyonda olmasıyla dikkatleri çekiyor. Birçok hastane, okul ve alışveriş merkezi alternatiflerinin çevrelediği bir bölgede yer alan projedeki 4+1 daireler yoğun ilgi görerek satışları tamamlandı. 4401 Rezidans'ın diğer detayları...