İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

İva Suites Kağıthane ne zaman teslim edilecek?

İva Suites Kağıthane için geri sayım da giderek hızlanıyor. Birbirinden farklı girişimlerin de gerçekleşeceği İva Suites Kağıthane, sizler için de farklı adımların atılarak daha kolay bir ödeme yapılabilmesine olanak sunuyor.

Birbirinden güzel adımlarla herkesi ev sahibi yapmaya devam eden İva Suites, Kağıthane projesi ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kağıthane projesi sayesinde herkesin de memnun etmeye devam eden İva Suites, herkes için farklı ödeme seçenekleri sunarak sizlerin kolay bir şekilde güzel bir lokasyonda ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Bu yılın İstanbul'da en dikkat çeken projelerinden olan İva Suites Kağıthane, özellikleri ve fiyatları ile sevilen bir proje olmaya devam ediyor. Kağıthane gibi güzel bir bölgede yer alan İva Suites, Aralık 2017'de teslim edilecek. Aralık 2017'den sonra hayatın başlayacağı Kağıthane İva Suites, uzun yüzme havuzları, birbirinden uzun peyzaj alanları ve saunaları ile yorgun bir günün ardından sizlere güzel anlar yaşatıyor.

 

İva Suites fiyatları ve özellikleri

 

İva Suites özellikleri ile büyülerken aynı zamanda fiyatları ile de şaşırtıyor. Pek çok daire seçeneğinin yer aldığı İva Suites Kağıthane'de evler 1+1'den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev seçeneklerinin yer aldığı İva Suites'ta sizler de ihtiyacınıza göre yeni bir ev tercih edebilirsiniz.

 

Bu anlamda farklılık oluşturacak olan İva Suites, tanıtım ofislerine gelen ve ev almak isteyenlere de farklılık oluşturarak, yeni adımların atılmasına ve bu sayede de sizleri kolay bir şekilde ev sahibi yapmayı arzuluyor.

Etiketler : Konut Projeleri