İstikbal Tv Ünitesi Modelleri

truck

Her geçen gün yeni tasarımların ortaya çıktığı mobilya dünyasında tv üniteleri de artık eski modellere nazaran sadece bir televizyon masası olarak evlerimizde yerini almıyor. İhtiyaç durumuna göre kimi zaman bir kütüphane, kimin zaman fazla eşyalarınızı toplayıp kaldırabileceğiniz bir dolap ya da şık gümüşlerinizi, aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz vitrin özelliğiyle evlerinizi süsleyecek İstikbal Tv üniteleri...

Ayrıntıya önem verenler için fark yaratan mobilya tasarımlara imza atan İstikbal, televizyon ünitesi modelleri ile her zevke hitap etmeye devam ediyor. Sıradan olmasın, eşyalarımla uyum sağlasın, modaya uygun olurken kullanışlı da olsun diyorsanız İstikbal tv ünitelerini inceleyebilirsiniz.

Her geçen gün yeni tasarımların ortaya çıktığı mobilya dünyasında tv üniteleri de artık eski modellere nazaran sadece bir televizyon masası olarak evlerimizde yerini almıyor. İhtiyaç durumuna göre kimi zaman bir kütüphane, kimin zaman fazla eşyalarınızı toplayıp kaldırabileceğiniz bir dolap ya da şık gümüşlerinizi, aksesuarlarınızı sergileyebileceğiniz vitrin özelliğiyle evlerinizi süslemeye başladı bile.

Modern hayatın hızla gelişmesi ile birlikte modayı yakından takip eden birçok kişi evlerinde kullandığı pek çok eşyayı modern çizgilerin olduğu yenileri ile değiştiriyor. Oturma odaları ya da salonların olmazsa olmazlarından biri haline gelen tv üniteleri de çağdaş tasarımlar ile evlerinizin başköşesinde yerini alıyor.Tüketicinin isteklerini kayıtsız kalmayan birçok mobilya markası gibi İstikbal’de dekorasyonlarınıza katkıda bulunmak için hem kullanışlı hem de şık televizyon ünitelerini koleksiyonlarına eklemeye devam ediyor. İstikbal’in ürettiği muhteşem ve cazip fiyatlı tv üniteleri ile evlerinizde şık tasarımlar elde edebileceksiniz.

İhtiyacınıza uygun her tarzda televizyon ünitelerinin yer aldığı İstikbal Mobilya bayilerine giderek, ev dekorasyonunuzla uyumlu harika tasarımlarla taksitli seçenekleriyle de sahip olabilirsiniz. Klasik, modern ve spor zevklere hitap edecek birkaç tv ünitesini sizler için inceledik;

 • Zenit Fonksiyonel TV Ünitesi hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle modern bir tasarıma sahip.
 • Gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda ise cappucino renk kullanılan ünite, evlerinizde sıcak bir atmosfer oluşmasına katkı sağlıyor.
 • Takımın genelinde hâkim olan dekoratif cam uygulaması görsel açıdan ahenk katarken, kapaklı dolapları ile fazla eşyalarınıza yer sorununuz ortadan kalkıyor.
 • Fonksiyonel amaçlı kulanım için tercih edebileceğiniz Zenit TV Ünitesi görsel açıdan da oldukça şık ve modern görünüyor.

İstikbal Tv Ünitesi Modelleri

 • Kayra Fonksiyonel TV Ünitesi, kapaklı dolapları ve şık detaylarıyla ihtiyacınız olan ekstra alanları kullanımınıza sunuyor.
 • Her zevke uygun ve isteğe göre düzenlenebilen üniteler evinize göre şekil alabilmekte.
 • Fonksiyonel amaçlı kulanım için üretilen Kayra TV ünitesi görsel olarak dekorasyonunuzla uyumlu olacaktır.
 • 6 adet üniteden oluşan TV ünitesi, farklı modülleri ve estetik duruşuyla farklılık arayanlar için tasarlanmıştır.
 • Kayra TV ünitesi, TV alt ünite, TV dolaplı ünite, TV yan ünite, TV üst dolap, TV uzun raf ve TV kısa raf ünitelerinden oluşur.

İstikbal Tv Ünitesi Modelleri

 • Queen Compact TV Ünitesi klasik motifler ile süslenmiş sade ve şıklık arayanlar için tasarlanmıştır.
 • Compact tarzı ile küçük alanlar için kullanışlı olacaktır.

İstikbal Tv Ünitesi Modelleri

"İstikbal Tv Ünitesi Modelleri" Yorumlar

"İstikbal Tv Ünitesi Modelleri" Benzer Haberler


2018 Boncuklu Kruvaze Perde Modelleri

2018 Boncuklu Kruvaze Perde Modelleri

Boncuk modelleriyle zenginleştirilmiş ve hoş bir görüntü olan kruvaze perdelerin 2017 trendlerini sizler için derledik. Genellikle jakar örme tül perde kullanılan bu modeller de tülün özelliği ise kırışmamasıdır. Hiçbir şekilde kuru temizleme gerektirmeyen bu modeller, elde kolaylıkla yıkanabilmektedir.. İstikbal Tv Ünitesi Modelleri

En Güzel Banyo Fayans Modelleri 2018

En Güzel Banyo Fayans Modelleri 2018

Banyolar, gerek fiziksel gerekse de mental açıdan insanın direkt olarak ruh sağlığına etki eden unsurlardır. Fakat banyoları dekor ederken en çok zamanı modellere bakarken harcarız. Çünkü fayanslar şık göründüğü gibi birçok kolaylıklarıda bulunmaktadır. Bu konuda geniş çerçevede yaptığımız araştırmayı sizlerle paylaşacağız.

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

İstikbal Tv Ünitesi Modelleri. Yatak odalarınıza yeni bir görünüm kazandırmak ve bu sayede çok daha değişik bir yatak odası dekorasyonu ortaya çıkartmak ister misiniz? O halde önerilerimize bir göz atın.

2018 En Güzel Perde Modelleri

2018 En Güzel Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri ile mobilyalarınızı tamamlayıcı nitelikte olan en güzel perdelere göz gezdirebilirsiniz. Mobilyalarınızı tamamlayıcı nitelikte olması doğrultusunda tarzı bir kenara atıp, Perde tercihinize göre perdenin üstüne düşen görev, satın alırken dikkat edilmesi gereken kuraldır. . İstikbal Tv Ünitesi Modelleri

Birbirinden Güzel Bahçeli Ev Modelleri

Birbirinden Güzel Bahçeli Ev Modelleri

Bahçeli evler, beton yığınları arasında kalmış olanlar adında en büyük hayallerden birisidir. Modern hapishanelerde teknolojinin üst düzey olduğu binalarda ikamet edip, bunu da bir statü göstergesi olan kişiler içinde bir ütopya olarak görülmekte olan bu evler, kimi zaman huzur, kimi zaman dinlenme amaçlı, kimi zaman temiz hava amaçlı kullanılmaktadır.

Ucuz Banyo Fayans Modelleri Tekzen'le!

Ucuz Banyo Fayans Modelleri Tekzen'le!

Renk olarak, göze hitap etme olarak, uyum ve tarz ışığında çok güzel bir dekorasyon ürünü olan Tekzen Fayans Modelleri, banyonuzda, hem şıklığı hem de modernliğiyle gözleri üzerine çekecek. Harika duvarlarınıza bir nazar boncuğu gibi süs olacaktır.. İstikbal Tv Ünitesi Modelleri

Tasarruflu Soba Modelleri 2018

Tasarruflu Soba Modelleri 2018

Soğuk havalar ve doğrudan ilişkili olarak faturaların artışa geçmesi, maddi durumu sıkıntıya giren çok fazla bireyi direkt olarak tasarruflu ürünlere yöneltmiş durumda. Çok fazla soğuyan şu günlerde, doğalgazın sıcaklığı bazı evlerde yetmiyor. Bu söz konusu evlerde oturmakta olanlar için tasarruflu soba modellerini sizler için derledik.

Arçelik 2018 Beyaz Eşya Düğün Paketi Modelleri Ve Fiyatları

Arçelik 2018 Beyaz Eşya Düğün Paketi Modelleri Ve Fiyatları

Dörtlü evlilik paketi sayesinde sadece ayda 125 lira taksitle yeni evlenecek ve eşyasını yenileyecekler için satışa çıktı. 36 ay taksitle bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Şimdi detaylı bir şekilde ürünleri inceleyelim.