İstasyon 24'ten şok fiyatlar!

truck

Halkalı merkezde yer alan ve fiyatları ile şaşırtan İstasyon 24 aynı zamanda home office özelliği ile de beğenileri topluyor.

Halkalı'nın en önemli projelerinden biri olarak gösterilen ve çok uzun zamandır da merakla beklenen projeler arasında yer alan İstasyon 24 sizler için tüm ayrıntıları düşünmeye devam ediyor. İstanbul'un büyüyen ve gelişen semtlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve bu açıdan da beğenileri kazanan Halkalı'da finans ve iş merkezlerinin birer birer yer alması genel anlamda bölgeyi de hareketlendiriyor.

Yeni projelerin cazibe merkezi olan Halkalı'da inşasına devam edilen İstasyon 24 lokasyon olarak muhteşem bir bölgede bulunuyor. Hem ev hem de ofis olarak kullanılabilen ve rahatlıkta zirveye ulaşan home office dizaynı ile İstasyon 24 şimdiden ön taleplerle bir çok yerini de dolduruyor.

İstasyon 24 özellikleri ve fiyatları

Özellikleri ile şaşırtan ve her geçen gün yeni adımların atılmasına olanak sağlayan İstasyon 24'te yok yok. Acıbadem Hastanesi, Küçükçekmece Belediyesi ve Mehmet Akif Ersoy Hastanesi yolu üzerinde bulunan İstasyon 24 pek çok lokasyona da yakın olması ile dikkat çekiyor.

Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan Halkalı tren garı sayesinde herkesin de kolay bir şekilde ulaşımda sorun yaşamayacağının garantisini veren İstasyon 24'te home officeler 325 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ofislerin seçeneklere göre değişim göstermesi her ihtiyacı da karşılayabiliyor.

"İstasyon 24'ten şok fiyatlar!" Yorumlar

"İstasyon 24'ten şok fiyatlar!" Benzer Haberler


İstasyon 24'ten şok fiyatlar!

İstasyon 24'ten şok fiyatlar!

Halkalı merkezde yer alan ve fiyatları ile şaşırtan İstasyon 24 aynı zamanda home office özelliği ile de beğenileri topluyor.. İstasyon 24'ten şok fiyatlar!

Başkentray'a  2 Yeni İstasyon Ekleniyor!

Başkentray'a 2 Yeni İstasyon Ekleniyor!

Başkentray’ı Yenikent'e kadar uzatacak olan toplam olarak 13500 metre uzunluğunda bulunan hattın istasyonları netleşmiş durumda. Yeni iki istasyonun tüm detayları Emlaktahaber.com farkıyla siz değerli okuyucularımıza anlık olarak sunulmaktadır. İşte Detaylar...