İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

truck

Şişli'nin en güncel projelerinden biri olan Mari Rezidans herkesi memnun edecek özellikleri ve fiyatları ile sizlere şehrin merkezinde bir çok merkezin yanı başında vazgeçemeyeceğiniz, muhteşem fırsatlar sunarak ev sahibi olmanızı sağlıyor.

İstanbul'un iş, yaşam ve finans merkezi olan Şişli her geçen gün büyümeye devam ediyor. Uzun yıllar boyunca İstanbul'un en merkezi konumunda yer alan Şişli, pek çok projenin de ana merkezi oluyor. Pek çok plazanın yer aldığı Şişli bölgesinde iş ve sanat hayatının da bir arada olması bölgeyi canlı kılan ana durumlar arasında yer alıyor. 

En güzel alanların ile herkesi şaşırtmaya devam eden Şişli'de bu yıl inşasına başlanan ve özellikleri ile de dillere destan olan Mari Rezidans, ev alacaklara muhteşem fırsatlar sunuyor. Karma bir proje olan Mari Rezidans'ta evler istenierse ofis olarak kullanılabiliyor ya da isteyen evinde oturup kahvesini yudumlayabiliyor. Birbirinden yeni özellikleri ile Şişli'de oturmak isteyenlere bir evden fazlasını vaad eden Mari Rezidans, fiyatları ile de uygun bir ödeme planı çıkarıyor.

Mari Rezidans özellikleri

Yeni projeler arasında yer alan Mari Rezidans, içerisinde bulundurduğu yüzme havuzları, saunası, hamamı, aktivite odaları, spor kompleksleri ve müzik odaları ile beğenileri kazanıyor. Aynı zamanda toplantı odaları ve sinema salonu da inşa eden Mari Rezidans, bir evde ve ofiste olması gereken tüm özellikleri bir araya toplayarak ev alacakların muhteşem özelliklere sahip olmasını amaçlıyor.

Kişiye özel ödeme planları da çıkaran Mari Rezidans, tanıtım ofislerine gelen müşterilerine bu anlamda çok yardımcı oluyor.

Mari Rezidans Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Mari Rezidans İletişim Bilgileri
Web : http://marirezidans.com
Telefon : 444 9 344
Adres :

"İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!" Yorumlar

"İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!" Benzer Haberler


3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli İhalesi Yarın Yapılacak!

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli İhalesi Yarın Yapılacak!

İstanbul trafiğine rahatlık getirmek adına yapılması planlanmakta olan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesinin mühendislik, etüt ve proje ihalesi yarın yapılacak.. İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

İstanbul'un İki Yakasına 2 Büyük Hastane Yapılıyor!

İstanbul'un İki Yakasına 2 Büyük Hastane Yapılıyor!

İstanbul'un her iki yakasında da devam etmekte olan iki dev hastane çalışmalarında artık sona gelinmiş durumda. Sancaktepe üzerinde 400, Seyrantepe üzerinde 600 yataklı 2 hastane 2017 yılı içerisinde hizmete açılacak.

İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!. TOKİ, Merkez Bankası'nın İstanbul Finans Merkezi üzerinde yapılacak olan yeni binası adına ihale yapıyor. Söz konusu ihale teklifleri 28 Şubat 2017 tarihine kadar alınıp değerlendirilecek.

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Yakacık'da yükselen 13 ve 12 katlı iki bloktan oluşan, ulaşım ve manzara avantajıyla dikkatleri üzerine çekmekte olan proje, merkezi yakın olduğu halde çok sakin ve huzurlu bir alanda yaşamak isteyenlere kapılarını açıyor.. İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

Kanal İstanbul'a İlk Kazma 2018'de Vuruluyor!

Kanal İstanbul'a İlk Kazma 2018'de Vuruluyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kanal İstanbul'a ilk kazmanın 2017 yılı içerisinde vurulabilecek olduğu ihtimalini açıkladı. Arslan, Kanal İstanbul üzerinde 5 güzergahda çalışmaların devam etmekte olduğunu belirtti.

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından yapılmakta olan Onur Park Life İstanbul projesinde %5 peşinat, %0,44 faiz oranıyla 120 ay vadeli ödeme avantajı sunulmakta.. İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

İstanbul'un Arsa Değeri 2 Trilyon Dolar!

İstanbul'un Arsa Değeri 2 Trilyon Dolar!

Yaklaşık olarak 5.2 milyar metrekare alanında bulunan İstanbul üzerinde yol ve göl tarzında değerinin artması mümkün olmayan alanlar dışarısında kalmakta olan bölgelerin toplam değeri 2 trilyon dolar olarak belirlendi.

İstanbul'a Yoğun Kar Yağışı Geliyor, Meteorolojiden Kritik Uyarı!

İstanbul'a Yoğun Kar Yağışı Geliyor, Meteorolojiden Kritik Uyarı!

Meteorolojiden edinilmiş bilgiler neticesinde İstanbul'da yoğun kar yağışı bekleniyor. Hafta içerisinde gönderilen bilgilere bakıldığında ülkenin büyük bölümünde kar yağışı bekleniyor. İstanbul hava durumuna göre ise 28.12.2016 Çarşamba günü kar yağışı beklenmekte.