İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak! | Emlakta Haber

İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

truck

Şişli'nin en güncel projelerinden biri olan Mari Rezidans herkesi memnun edecek özellikleri ve fiyatları ile sizlere şehrin merkezinde bir çok merkezin yanı başında vazgeçemeyeceğiniz, muhteşem fırsatlar sunarak ev sahibi olmanızı sağlıyor.

İstanbul'un iş, yaşam ve finans merkezi olan Şişli her geçen gün büyümeye devam ediyor. Uzun yıllar boyunca İstanbul'un en merkezi konumunda yer alan Şişli, pek çok projenin de ana merkezi oluyor. Pek çok plazanın yer aldığı Şişli bölgesinde iş ve sanat hayatının da bir arada olması bölgeyi canlı kılan ana durumlar arasında yer alıyor. 

En güzel alanların ile herkesi şaşırtmaya devam eden Şişli'de bu yıl inşasına başlanan ve özellikleri ile de dillere destan olan Mari Rezidans, ev alacaklara muhteşem fırsatlar sunuyor. Karma bir proje olan Mari Rezidans'ta evler istenierse ofis olarak kullanılabiliyor ya da isteyen evinde oturup kahvesini yudumlayabiliyor. Birbirinden yeni özellikleri ile Şişli'de oturmak isteyenlere bir evden fazlasını vaad eden Mari Rezidans, fiyatları ile de uygun bir ödeme planı çıkarıyor.

Mari Rezidans özellikleri

Yeni projeler arasında yer alan Mari Rezidans, içerisinde bulundurduğu yüzme havuzları, saunası, hamamı, aktivite odaları, spor kompleksleri ve müzik odaları ile beğenileri kazanıyor. Aynı zamanda toplantı odaları ve sinema salonu da inşa eden Mari Rezidans, bir evde ve ofiste olması gereken tüm özellikleri bir araya toplayarak ev alacakların muhteşem özelliklere sahip olmasını amaçlıyor.

Kişiye özel ödeme planları da çıkaran Mari Rezidans, tanıtım ofislerine gelen müşterilerine bu anlamda çok yardımcı oluyor.

Mari Rezidans Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Mari Rezidans İletişim Bilgileri
Web : http://marirezidans.com
Telefon : 444 9 344
Adres :

"İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!" Yorumlar

"İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!" Benzer Haberler


İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

Şişli'nin en güncel projelerinden biri olan Mari Rezidans herkesi memnun edecek özellikleri ve fiyatları ile sizlere şehrin merkezinde bir çok merkezin yanı başında vazgeçemeyeceğiniz, muhteşem fırsatlar sunarak ev sahibi olmanızı sağlıyor.. İstanbul'un kalbi Mari Rezidans'ta atacak!

İnşaat Sektörünün Kalbi Konya'da Atıyor!

İnşaat Sektörünün Kalbi Konya'da Atıyor!

Konya Gayrimenkul, Konya İnşaat, Konya Kent ve Konya Mobilya, Dekorasyon ve İdeal Ev Aletleri Fuarları 14 Mayıs tarihine kadar ziyaretçileri için kapılarını açık tutacak.