İnsay Yapı Ondörtüç Pendik

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik
Editör: Ahmet Yaman Konut Projeleri 28 Eylül 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Her geçen gün birbirinden farklı girişimlerde bulunarak tamalanmaya çalışılan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, hayatınıza yeni bir değer katmaya geliyor. Yapılan yeni projelerin arasından kendine has özellikleri ile sıyrılan ve bu anlamda da bir çok kişinin dikkatini çekmeye devam eden İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, en güzel özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Uzun zamandır merakla beklenen yeni yapılardan biri olan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, yeni yaşam alanları ve ferah daireleri ile muhteşem bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

 

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Projesi

 

Birbirinden yeni projelere konu olmaya devam eden Pendik, bu anlamda da herkesin beğenisini kazanmayan devam ediyor. Her geçen gün değerini arttıran ve bu anlamda da beğenilerin yeni hedefi olmaya devam eden Pendik, en güzel mahalleleri ve konutları ile İstanbul’dan bağımsız bir alan olmaya devam ediyor.

 

Pendik’te bu büyüyen ve gelişen arza göre yapımına devam edilen ve en iyi projeler arasında gösterilen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, büyük peyzaj alanları, yüzme havuzları, geniş daireleri ile yeni adımların da atılmasını sağlıyor.

 

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Teslim Tarihi Ne Zaman?

 

Henüz yapımı tamamlanmayan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik’in geçerli tarihe kadar yetiştirilmesi için herkes elinen gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Pek çok kişinin rahat edebilmesi ve aynı zamanda da yeni adımlat atarak daha bir yaşam sürmesi için sıcak yuvalar inşa etmeye devam eden İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, bu yıl içerisinde temellerini attığı ve hızla sürdürdüğü projesini 2018 yılının sonunda teslim etmeyi amaçlıyor.

 

2018 yılının sonunda anahtar teslimi yapmayı düşünen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, bu tarihe kadar tüm alanların tamamlanmış olmasını ve ardından da 2018 yılından itibaren bu projede yaşamın oluşması bekleniyor.

 

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Fiyatları ve Fiyat Listesi

 

2018 yılının sonunda anahtar teslimi yapılacak olan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik fiyatları ile de yüzleri güldürecek. Çok komplike bir proje yapan ve bu proje için de yeni ödeme kolaylıkları sağlayan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik’,n dairelerini 265 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunması bekleniyor. Tam fiyat aralığının açıklanmaması beklentilerin değişmesine neden olurken, lansman öncesi yeni girişimlerin de kolay bir şekilde gerçekleştirilebileceği ve bu sayede de fiyatlarda değişimin yaşanabileceği belirtiliyor.

 

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik İletişim Bilgiler ve İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Nerede

 

Pendik’ta inşasına hızla devam edilen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik’in iletişim bilgiler ve internet adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz. İşte merakla beklenen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik iletişim bilgileri:

 

Telefon: 0216 314 14 14
İnternet Sitesi: www.insayyapi.com

 

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Özellikleri

 

Özellikleri ve muhteşem aktivite alanları ile dudak ısırtan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik’te peyzaj alanları dikkatleri çekiyor. Uzun yüzme havuzları ve sauna – Türk hamamı gibi özellikleri de bünyesinde barındıran İnsay Yapı Ondörtüç Pendik bu sayede herkesin de güzel anlar geçirmesini hedefliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com