İnsay Yapı Ondörtüç Pendik

truck

İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Pendik'te inşasına devam edilen İnsay Yapı, herkesi de şaşırtmaya devam ediyor.

Her geçen gün birbirinden farklı girişimlerde bulunarak tamalanmaya çalışılan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, hayatınıza yeni bir değer katmaya geliyor. Yapılan yeni projelerin arasından kendine has özellikleri ile sıyrılan ve bu anlamda da bir çok kişinin dikkatini çekmeye devam eden İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, en güzel özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Uzun zamandır merakla beklenen yeni yapılardan biri olan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, yeni yaşam alanları ve ferah daireleri ile muhteşem bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Projesi

Birbirinden yeni projelere konu olmaya devam eden Pendik, bu anlamda da herkesin beğenisini kazanmayan devam ediyor. Her geçen gün değerini arttıran ve bu anlamda da beğenilerin yeni hedefi olmaya devam eden Pendik, en güzel mahalleleri ve konutları ile İstanbul'dan bağımsız bir alan olmaya devam ediyor.

Pendik'te bu büyüyen ve gelişen arza göre yapımına devam edilen ve en iyi projeler arasında gösterilen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, büyük peyzaj alanları, yüzme havuzları, geniş daireleri ile yeni adımların da atılmasını sağlıyor.

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Teslim Tarihi Ne Zaman?

Henüz yapımı tamamlanmayan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik'in geçerli tarihe kadar yetiştirilmesi için herkes elinen gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Pek çok kişinin rahat edebilmesi ve aynı zamanda da yeni adımlat atarak daha bir yaşam sürmesi için sıcak yuvalar inşa etmeye devam eden İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, bu yıl içerisinde temellerini attığı ve hızla sürdürdüğü projesini 2018 yılının sonunda teslim etmeyi amaçlıyor.

2018 yılının sonunda anahtar teslimi yapmayı düşünen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik, bu tarihe kadar tüm alanların tamamlanmış olmasını ve ardından da 2018 yılından itibaren bu projede yaşamın oluşması bekleniyor.

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Fiyatları ve Fiyat Listesi

2018 yılının sonunda anahtar teslimi yapılacak olan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik fiyatları ile de yüzleri güldürecek. Çok komplike bir proje yapan ve bu proje için de yeni ödeme kolaylıkları sağlayan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik',n dairelerini 265 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunması bekleniyor. Tam fiyat aralığının açıklanmaması beklentilerin değişmesine neden olurken, lansman öncesi yeni girişimlerin de kolay bir şekilde gerçekleştirilebileceği ve bu sayede de fiyatlarda değişimin yaşanabileceği belirtiliyor.

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik İletişim Bilgiler ve İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Nerede

Pendik'ta inşasına hızla devam edilen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik'in iletişim bilgiler ve internet adresine aşağıdan ulaşabilirsiniz. İşte merakla beklenen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik iletişim bilgileri:

Telefon: 0216 314 14 14
İnternet Sitesi: www.insayyapi.com

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik Özellikleri

Özellikleri ve muhteşem aktivite alanları ile dudak ısırtan İnsay Yapı Ondörtüç Pendik'te peyzaj alanları dikkatleri çekiyor. Uzun yüzme havuzları ve sauna - Türk hamamı gibi özellikleri de bünyesinde barındıran İnsay Yapı Ondörtüç Pendik bu sayede herkesin de güzel anlar geçirmesini hedefliyor.

"İnsay Yapı Ondörtüç Pendik " Yorumlar

"İnsay Yapı Ondörtüç Pendik " Benzer Haberler


Ondörtüç Pendik 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ondörtüç Pendik 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

İnsay Yapı, Pendik üzerinde yükselttiği Ondörtüç Pendik projesinde bulunan bütün konutları 240 ay vadeyle satışa çıkartıyor. Öz sermayesi ve güvenilirliğiyle bilinmekte olan İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesinde İş ve Garanti Bankasıyla çalışmakta.. İnsay Yapı Ondörtüç Pendik

Ondörtüç Pendik'te Yüzeysel İnşaatın %60'ı Bitti!

Ondörtüç Pendik'te Yüzeysel İnşaatın %60'ı Bitti!

İnsay Yapı imzasıyla Pendik'te inşasına başlanan Ondörtüç Pendik'te, inşaat çalışmaları tüm hızıyla ilerlemekte. İnşaat çalışmalarının hızla sürmekte olduğu bu projede kaba inşaatın %60'ı bitmiş durumda.

Ondörtüç Pendik'te Taksitler 240 Aya Kadar Uzatıldı!

Ondörtüç Pendik'te Taksitler 240 Aya Kadar Uzatıldı!

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik . Cazip fiyat avantajlarıyla yatırımcısının karşısına çıkmış olan Ondörtüç Pendik üzerinden ev sahibi olmak isteyenler, artık 240 ay vadeyle ev sahibi olabiliyor. İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik projesiyle orta gelir düzeyinde olan vatandaşların işini kolaylaştırmayı hedeflerine dahil etmiş durumda.

Ondörtüç Pendik Projesinde 120 Aya Kadar Vade Fırsatı!

Ondörtüç Pendik Projesinde 120 Aya Kadar Vade Fırsatı!

İnsay yapı imzası taşımakta olan Pendik üzerinde konumlandırılan Ondörtüç Pendik projesinde ocak ayının sonuna kadar devam edecek olan 2017 yılı kapmayasıyla %0 peşinat imkanı sunulmakta. 120 aya kadar varan vadelendirme seçenekleriyle ödemelerin yanında, banka kredisi ve peşin satışlarda ek olarak %10 daha iskonto yapılmakta.. İnsay Yapı Ondörtüç Pendik

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik

İnsay Yapı Ondörtüç Pendik

İstanbul'un gözde semtlerinden biri olan Pendik'te inşasına devam edilen İnsay Yapı, herkesi de şaşırtmaya devam ediyor.

Ondörtüç Pendik'te Yeni Yılın İlk Kampanyası Başladı!

Ondörtüç Pendik'te Yeni Yılın İlk Kampanyası Başladı!

Çok avantajlı fiyat kampanyalarıyla yatırımcısının karşısına çıkmakta olan Ondörtüç Pendik'ten konut sahibi olmak isteyenler, yeni kampanya ve yeni avantajlarla karşılaşıyor. İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak isteyen herkesi, 2017 yılına özel olarak peşinat ödemeden ev sahibi yapıyor.. İnsay Yapı Ondörtüç Pendik

Ondörtüç Pendik ne zaman teslim edilecek? Ondörtüç Pendik fiyat

Ondörtüç Pendik ne zaman teslim edilecek? Ondörtüç Pendik fiyat

Pendik bölgesinde adım adım yükselişine devam eden ve proje olarak güzel bir lokasyonda yer alan Ondörtüç projesi pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor. Özellikleri ile şaşırtan proje, fiyatları ile de cazip bir hal almaya devam ediyor.

Ondörtüç Pendik’te Yaşamın Başlamasına Son 40

Ondörtüç Pendik’te Yaşamın Başlamasına Son 40

İstanbul’un yeni parlayan yıldızı olan Pendik semtinde hayata geçirilen bir diğer yıldız ise İnsay Yapı imzasını taşıyan Ondörtüç Pendik projesidir. Projenin inşa aşaması büyük bir hızla devam ederken projenin yüzde 60’lık kısmı tamamlandı. Yıl sonuna özel yüzde 5 indirim ve 120 aya varan vadeler ile ödeme kolaylığı sağlayan projede son kampanya tarihi 31 Aralık, sizde bu fırsatı kaçırmadan Ondörtüç Pendik’te yerinizi alın.