İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?

truck

Beylikdüzü'nün bir marka projesi haline gelen İnnovia 4. varyasyonu ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Uzun zamandır pek çok kişi tarafından merakla beklenen İnnovia 4 Beylikdüzü'nde yaşam bulmaya devam ediyor. Daha önce Beylikdüzü'nde inşa edilen pek çok projenin ardından İnnovia serisi çok fazla talep görmüştü. Bu durumun ardından ise pek çok kişi için İnnovia projeleri vazgeçilmez olmuştu.

Beylikdüzü'nde genel olarak lokasyon açısından da iyi bir konumda yer alan İnnovia, sahiplerine de para kazandırmaya devam ediyor. En yeni ve uygun kiraları ile birlikte herkesin de beğenisini kazanan İnnovia, bu açıdan da farklılık oluşturuyor. İnnovia'nın 4. serisi ile gelmesi herkesi heyecanlandırırken yeni projenin özellikleri ve fiyatları da göz kamaştırıyor.

İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?

Fiyat açısından muhteşem bir kampanya sunan İnnovia 4, %5 peşinat ve 100 ay vade ile ev sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda hiç bir faiz de almayan İnnovia 4 bu sayede sizler için de vazgeçilmezler arasında yer alarak büyük bir farklılık oluşturmaya devam ediyor.

Her geçen en yeni girişimlerin sağlanması ile birlikte farklılık oluşturacak olan İnnovia 4, sanat atölyesi, açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkuru, spa ve masaj salonları ile beğenileri kazanarak sizlerin de yorgun geçen bir günün ardından rahatlamanızı ve huzura kavuşmanızı sağlıyor.

İnnovia 4 Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
İnnovia 4 İletişim Bilgileri
Web : http://www.innovia.com.tr/
Telefon : 0212 709 81 99
Adres : Cumhuriyet Mah. Hürriyet Cad. No: 23 Esenyurt-İstanbul

"İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?" Yorumlar

"İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?" Benzer Haberler


İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?

İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?

Beylikdüzü'nün bir marka projesi haline gelen İnnovia 4. varyasyonu ile dikkatleri çekmeye devam ediyor.. İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?

İnnovia 4.Etap Fiyatları 229.390 TL'den Başlıyor!

İnnovia 4.Etap Fiyatları 229.390 TL'den Başlıyor!

Satışına ilk olarak 2007 yılında başlanmış olan Innovia Projesi 4 Etap ve 14 bin konutla Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük markalı konut projesi haline gelmiştir.

İnnovia Arifiye'de 175 Bin TL'ye 100 Ay 0 Faizle

İnnovia Arifiye'de 175 Bin TL'ye 100 Ay 0 Faizle

İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?. 4 farklı ödeme seçeneğinin sunulduğu İnnovia Arifiye projesinde daire fiyatları 174 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor...Yeşil GYO tarafından hayata geçirilen Innovia Arifiye projesi Sakarya Arifiye'de yer alıyor. 2

İnnovia 4'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

İnnovia 4'te kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Bir marka olarak karşımıza çıkan ve daha önce farklı varyasyonlarla inşa edilen İnnovia, 4. projesi ile Beylikdüzü'nde hayat buluyor. Beylikdüzü bölgesinde yer alan İnnovia, herkes için farklı adımların da atılmasına olanak sunuyor.. İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?