İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?

İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?
Editör: Tuğba Karakuş Konut Projeleri 9 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Uzun zamandır pek çok kişi tarafından merakla beklenen İnnovia 4 Beylikdüzü’nde yaşam bulmaya devam ediyor. Daha önce Beylikdüzü’nde inşa edilen pek çok projenin ardından İnnovia serisi çok fazla talep görmüştü. Bu durumun ardından ise pek çok kişi için İnnovia projeleri vazgeçilmez olmuştu.

 

Beylikdüzü’nde genel olarak lokasyon açısından da iyi bir konumda yer alan İnnovia, sahiplerine de para kazandırmaya devam ediyor. En yeni ve uygun kiraları ile birlikte herkesin de beğenisini kazanan İnnovia, bu açıdan da farklılık oluşturuyor. İnnovia’nın 4. serisi ile gelmesi herkesi heyecanlandırırken yeni projenin özellikleri ve fiyatları da göz kamaştırıyor.

 

İnnovia 4 fiyatları ve özellikleri nelerdir?

 

Fiyat açısından muhteşem bir kampanya sunan İnnovia 4, %5 peşinat ve 100 ay vade ile ev sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda hiç bir faiz de almayan İnnovia 4 bu sayede sizler için de vazgeçilmezler arasında yer alarak büyük bir farklılık oluşturmaya devam ediyor.

 

Her geçen en yeni girişimlerin sağlanması ile birlikte farklılık oluşturacak olan İnnovia 4, sanat atölyesi, açık ve kapalı yüzme havuzları, yürüyüş parkuru, spa ve masaj salonları ile beğenileri kazanarak sizlerin de yorgun geçen bir günün ardından rahatlamanızı ve huzura kavuşmanızı sağlıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com